Rudeninėje „Maisto banko” akcijoje – aukotojų rekordai

Spalio 17-18 d. Utenoje vyko „Maisto banko akcija”, kurioje dalyvavo Utenos krašto žmonių su negalia sąjungos, Utenos lietuvių ir švedų draugijos, VšĮ Krizių centro „Angelų pieva”, VšĮ „Sveikata į namus” savanoriai ir daugelis kitų organizacijų bei įstaigų. „Maisto banko” duomenimis, per dvi dienas uteniškiai paaukojo 5200 vienetų maisto produktų.

 

Utenos lietuvių ir švedų draugijos pirmininkės pavaduotoja Vida Starčikovienė teigė, kad šiųmetės akcijos rezultatai nenuvylė – per dvi akcijos dienas Utenos lietuvių ir švedų draugijos savanoriai sulaukė 605 pirkėjų, kurie paaukojo 1944 vienetus įvairių maisto produktų. Anot jos, į pagalbą rinkti maisto produktų atskubėjo gausus būrys savanorių: Adolfo Šapokos gimnazijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos mokiniai. „56 savanoriai atliko svarbų darbą, kurio rezultatai palengvins nepasiturinčių neįgaliųjų ir šeimų, auginančių vaikus, buitį”, – „Utenos dienai” pasidžiaugė V. Starčikovienė, pridūrusi, kad šiandien beliko suskaičiuoti gramus ir surinktus produktus išdalyti šeimoms, auginančioms vaikus, bei neįgaliesiems.
Dalis akcijoje „Maisto bankas” surinktų produktų iškeliaus ir ant varguolių stalo. Pasak VšĮ Krizių centro „Angelų pieva” socialinės darbuotojos Angelės Mažeikienės, šiųmetėje akcijoje, kuri buvo vykdoma J. Basanavičiaus gatvėje esančiame prekybos centre „Maxima”, dalyvavo nemažas būrys aukotojų. Akcijos metu surinkta 1479 vienetai (1042 kg) ilgai negendančių maisto produktų: makaronų, cukraus, mėsos konservų, miltų, kruopų… „Ši akcija buvo rudeniškai rami, nebuvo piktų žmonių, kurie kartais mums liepia eiti arti laukų. Skaudu tai girdėti. Juk mes ne sau renkame šiuos maisto produktus, o tiems, kuriems tikrai reikia pagelbėti”, – kalbėjo A. Mažeikienė, teigianti, kad iš šių produktų bus gaminamas maistas VšĮ Krizių centro „Angelų pieva” gyventojams ir labdaros valgyklos lankytojams.
„Džiaugiuosi ir dėkoju uteniškiams, kurie prisidėjo prie šios akcijos. Tai ypatinga akcija su šypsenomis ir gražiais žodžiais. Malonu tai, kad esame įvertinti”, – visiems, kurie prisidėjo prie „Maisto banko” akcijos, dėkojo A. Mažeikienė.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas