Prie Utenio stadiono – vėl netvarka

Gegužės 11-os rytą į darbą ėjusi UAB „Utenos komunalininkas“ darbuotoja jau žinojo, kad teks, kaip ir kiekvieną rytą, tvarkyti po nakties apšnerkštą Utenio stadiono automobilių stovėjimo aikštelę, bet tai, ką ji išvydo, buvo peržengę bet kokias padorumo ribas.

Kad naktį aikštelėje besilinksminantys piliečiai patingi nunešti ir išmesti į konteinerį atliekas, jau nieko nestebina, tačiau šiąnakt naktinėtojai padirbėjo iš peties – išvartė rūšiuoti skirtus konteinerius. „Aš manau, kad čia ne jaunimo darbas, o tų, kurie ieško taros su ženklu D. Nes konteineriai ne tik išvartyti, bet ir išplėšyti dugnai“, – spėliojo aikštelės tvarkytoja. Moteris teigė jau surinkusi palei stadioną juosiančią tvorą primėtytas nuorūkas. „Šiandien ne tik išvartė konteinerius, bet ir dviratį sulaužė. Stovėjo čia prirakintas gal dvi dienas. Tai kažkam užkliuvo – sulaužė ir permetė per tvorą į stadioną“, – pasakojo komunalininkė.
Prie permesto dviračio stovėjo automobilis. „Utenos dienos“ žurnalistų kalbinti jame sėdėję jaunuoliai teigė laukiantys policijos pareigūnų. Paklaustas, kodėl tas dviratis buvo paliktas, vienas iš jaunuolių, prisistatęs dviračio savininku, teigė, kad buvo pradėję lyti, todėl paliko savo transporto priemonę prirakintą, o namus buvo pavėžėtas automobiliu. Po nakties jie rado dviratį sulaužytą.

Laikraščio „Utenos diena“ inf., J. Pavilonienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Sponsored Video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas