Konkursą Dauniškio gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti laimėjo Asta Skeirienė

Šią savaitę paaiškėjo, kas vadovaus Utenos Dauniškio gimnazijai. Konkursą eiti šios ugdymo įstaigos direktoriaus pareigas laimėjo Asta Skeirienė.
Antradienį, lapkričio 25 dieną, Utenos rajono savivaldybės administracijos konkurse Utenos Dauniškio gimnazijos vadovo pareigoms užimti komisija ypač aukštais balais įvertino kandidatę Asta Skeirienę, kuri prieš naujuosius mokslo metus pradėjo laikinai eiti minėtosios įstaigos direktoriaus pareigas.

Primename, kad rugpjūčio 5 dieną Dauniškio gimnazijos vadovas Donatas Juodelė, motyvuodamas tuo, kad išvyksta gyventi į JAV, pateikė prašymą dėl atleidimo iš darbo.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas teigė, kad Utenos rajono savivaldybės administracijai paskelbus konkursą Utenos Dauniškio gimnazijos vadovo pareigoms užimti, į šios ugdymo įstaigos vadovo vietą pretendavo du kandidatai, tačiau vienas iš jų atkrito nepateikus reikiamų dokumentų.
Konkursą laimėjusi kandidatė Asta Skeirienė buvo vertinama už tiksliai ir koncentruotai pateiktas vadovavimo gaires, bendravimą, praktinius įgūdžius ir daugelį kitų svarbių kriterijų. Komisijos vertinimu ji surinko 9,6 balo iš 10.
Po konkurso A. Skeirienė prisipažino, kad apsisprendimą dalyvauti konkurse lėmė noras įgyvendinti kai kuriuos iškeltus tikslus. Tačiau kokie tikslai ir iššūkiai laukia ateityje, Dauniškio gimnazijos vadovė sakė iš anksto nenorinti sakyti. „Pagrindinis iššūkis: kiekvieno mokinio mokymosi pasiekimo gerinimas. Pertvarkų irgi bus, jau esu apgalvojusi. Tačiau iš anksto apie tai nenorėčiau kalbėti”, – akcentavo A. Skeirienė, 25 metus dirbanti pedagoginį ir 13 metų vadybinį darbą. Kaip sakė direktorė, šioje srityje ji jaučiasi stipri bei turinti didelį bagažą kompetencijos ir patirties.

Laikraščio „Utenos diena” inf. ir nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas