Iš Utenos į šeimos gynimo maršą išvyko apie 150 dalyvių

Gegužės 15 dieną nuo 9.30 iki 10.25 val. Utenos mieste vyko renginys „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“. Renginio metu maršo dalyviai su automobiliais susirinko J. Basanavičiaus gatvėje ir apie 10.25 val. išvyko iš miesto tvarkinga kolona magistralės A1 kryptimi. Iš Utenos išvažiavo apie 80 automobilių ir apie 20 motociklų. Susirinko apie 150 dalyvių.

Utenos apskrities miestuose viešajai tvarkai ir eismo saugumui užtikrinti buvo pasitelkti reaguojantys policijos ekipažai. Utenos mieste buvo vykdomas ir neviešas patruliavimas.

Utenos apskrityje renginio metu viešosios tvarkos ir eismo saugumo pažeidimų nenustatyta. Dalyviai buvo nusiteikę pozityviai.

Viešąją tvarką ir eismo saugumą renginio „Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ metu Vilniaus miesto Vingio parke ir jo prieigose padėjo užtikrinti 28 Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai. Iš jų aštuoni Jungtinio mobiliojo būrio pareigūnai buvo numatyti viešajai tvarkai atstatyti.

Iš Molėtų į Vilnių išvyko 38 automobiliai ir aštuoni motociklai, iš Anykščių – 18 automobilių, iš Ignalinos – devyni automobiliai, iš Zarasų ir Visagino – apie 10 automobilių.

Parengta pagal Utenos AVPK inf., Regimanto Tamošiūno nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas