Į užtarnautą poilsį išlydėtas ilgametis policijos pareigūnas

Palydint 2020 metus, gruodžio 31 dieną, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas išlydėjo Ignalinos rajono policijos komisariato viršininką, vyresnįjį komisarą Algį Masevičių, išdirbusį 31-erius metus.

A. Masevičius, būdamas 23 metų, vidaus tarnyboje pradėjo dirbti 1990 metais Molėtų rajono vidaus reikalų skyriaus nepilnamečių reikalų inspektoriumi, tarnybos metu dirbo personalo vyresniuoju inspektoriumi, viešosios policijos komisaru inspektoriumi komisaro pavaduotoju, policijos komisariato viršininko pavaduotoju.

Laimėjęs atranką nuo 2009 m. sausio mėnesio paskirtas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Molėtų rajono policijos komisariato viršininku. Tiesioginės vaizdo transliacijos metu prisijungęs, tuometinis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Linas Pernavas (dabar dirbantis Lietuvos policijos atašė Jungtinėje Karalystėje) pasidalino prisiminimais apie A. Masevičiaus darbo pradžią užimant šias pareigas.

Nuo 2019 metų sausio 8 d. paskirtas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato viršininku.

A. Masevičiaus tarnyba daugybę kartų buvo įvertinta atminimo ir pasižymėjimo ženklais už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, gerus darbo rezultatus ne kartą skatintas piniginėmis premijomis ir vienkartinėmis išmokomis, papildomomis atostogomis ir vardinėmis dovanomis, jam pareikštos Lietuvos policijos generalinio komisaro ir kitų institucijų padėkos.

Utenos apskrities komisariato viršininkas Vytautas Vaiškūnas, atsisveikindamas su ilgamečiu pareigūnu, A. Masevičių apibūdino kaip turintį tvirtą nuomonę, „nesislepiantį“ už kitų nugarų, gebantį priimti atsakomybę už priimtus sprendimus. Viršininkas linkėjo, kad policijos šūkis „Ginti. Saugoti. Padėti.“ pasikeistų į „Mylėti. Gerbti. Girdėti.“ kiekvieną žmogų. Taip pat apdovanojo už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą pirmojo laipsnio atminimo ženklu „Už ištarnautus metus“ bei praėjusios Policijos dienos proga įteikė vardinę dovaną – laikrodį.

Tiesioginės vaizdo transliacijos metu Utenos AVPK policijos komisariatų ir kitų struktūrinių padalinių vadovai, daug metų dirbę kartu, taip pat negailėjo gerų žodžių tarnybą policijoje paliekančiam kolegai, linkėjo geros kloties naujame gyvenimo kelyje, nes kiekviena pabaiga yra naujo pradžia. Prisimintas išskirtinis pareigūno humoro jausmas, sulaukė pasiūlymo mintis užrašyti ir išleisti knygą. Bendravimas tarp kolegų tikrai nenutrūks ir jam darbuojantis kitoje veikloje.

„Dėkoju už bendrą darbą ir sveiką konkurenciją, dėl kurios siekėme bendrų tikslų. Ateityje būkite šalia vienas kito, padėkite vienas kitam ir atėjus laikui nebijokite pasukti kitu gyvenimo keliu. Nors ir sunku palikti tarnybą, kolektyvą, kuriame praleista daug gražių akimirkų, tačiau visada tai reikia padaryti laiku…“, – kalbėjo A. Masevičius.

Utenos AVPK inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas