Dulkėta ir sunkiai pravažiuojama Pušynėlio gatvė pasidengė asfaltu

Naujai išasfaltuota iki šiol daug problemų gyventojams ir įmonių darbuotojams kėlusi Pušynėlio gatvė (nuo PC „Norfa“ iki AB „Umega“). Šiems darbams atlikti Utenos rajono savivaldybė iš biudžeto skyrė apie 150 tūkst. eurų.

Pušynėlio gatvę buvo nuspręsta asfaltuoti todėl, kad ji kėlė nemažai problemų: šalia gyvenantys žmonės ar įsikūrusios įmonės nuolat turėjo kęsti dulkių debesis, apie 700 metrų gatvė buvo ir sunkiai pravažiuojama dėl duobių, kurios palijus prisipildydavo vandens. Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo pavaduotojas Egidijus Bukys, Pušynėlio gatvė jau senokai buvo įtraukta į asfaltuojamų gatvių Utenoje sąrašą, tad praėjusių metų lapkritį prasidėjo paruošiamieji darbai, o šiais metais maždaug per šį mėnesį planuojama užbaigti pagrindinius darbus. „Kol buvo vykdomi asfaltavimo darbai, eismas Pušynėlio gatvėje nebuvo sustabdytas, tik apribotas“, – tvirtino E. Bukys.

Anot jo, šiuo metu asfaltuoti kitų miesto gatvių kol kas nėra numatyta. „Žinoma, bus remontuojamos ir kitos gatvės. Labiausiai reikėtų kapitališkai remontuoti Užpalių gatvės dalį ir Metalo gatvę. Jų būklė itin prasta“, – sakė valdininkas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Linos Narčienės nuotr.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas