Didelėje avarijoje ir vėl – BMW

Penktadienį, rugpjūčio 11-osios popietę, apie 14 val., kelyje Kaunas–Utena–Zarasai– Daugpilis, ties Jotaučių kaimu įvyko avarija. Jos metu virto molėtiškio vairuojamas automobilis „Volkswagen“, kurio priekaboje iš Jotaučių įmonės buvo vežamos metalo konstrukcijos.

Kaltininkas – uteniškis. Jis sankryžoje su ištisine juosta, kaip pats prisipažino „Utenos dienai“, viršydamas greitį, lenkė „Volkswagen“ markės „miniveną“.

„Bandžiau sukti į kairę ir lėkti į griovį, bet pamačiau, kad automobilis, tempęs priekabą, suka į kairę, todėl nuspaudžiau stabdžio pedalą, tačiau mano vairuojamas BMW jau nebeklausė ir rėžėsi į „miniveno“ šoną“, – atviravo uteniškis jaunuolis. Po smūgio atitrūko priekaba, o „Volkswagen“ markės automobilis vertėsi ant šono. Ant kelio išsiliejo degalai, kuriuos vėliau surinko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyrai.

BMW automobilio vairuotojas su kitų sustojusių padėti vairuotojų pagalba bandė traukti stipriai nukentėjusį pusamžį molėtiškį. Jis be sąmonės buvo perduotas medikams, kurie, „Utenos dienos“ žiniomis, jį išvežė į Vilniaus ligoninę. Praėjus trims valandoms po avarijos, jo būklė nebuvo žinoma. BMW vairuotojas nenukentėjo.

Policijos pareigūnai kelioms valandoms šiame magistraliniame kelyje sustabdė eismą, nukreipdami automobilių srautą aplinkiniais kaimo keliukais.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas