COVID-19 – Utenoje: susirgo mokinys, 16 mokytojų saviizoliacijoje

Šeštadienį Utenos Aukštakalnio progimnazija paskelbė, jog vienam mokiniui nustatyta koronaviruso infekcija. Kaip „Utenos dienai“ sakė progimnazijos direktorius Arvydas Šilinskas, mokymo įstaigoje visoms klasėms – nuo penktos iki aštuntos – pirmadienį prasidėjo mokymas nuotoliniu būdu, truksiantis iki spalio 14 d. imtinai. Pasak A. Šilinsko, Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrius ir toliau dirbs įprastine tvarka.

Anot gimnazijos direktoriaus, visos progimnazijos patalpos buvo dezinfekuotos jau sekmadienį, spalio 4 d. Šiuo metu mokykloje dirba vadovai, techninis personalas, valgyklos darbuotojos ruošia maisto paketus mokiniams, kurie gauna nemokamą maitinimą. Mokykloje taip pat dirba dalis ne saviizoliacijoje esančių mokytojų, kurie veda pamokas nuotoliniu būdu.

Kalbėdamas apie situaciją, susijusią su koronavirusu mūsų rajone, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas akcentavo, kad kontaktą su sergančiu mokiniu turėjo 16 Aukštakalnio progimnazijos pedagogų. „Vadinasi, 16 mokytojų turėtų saviizoliuotis iki tol, kol bus atlikti tyrimai, todėl tai trukdo jiems įprastai vesti pamokas mokykloje. Jie ne tik bus tiriami punkte – reikės ir stebėti savo savijautą“, – sakė R. Kraulišas.

Praėjusią savaitę koronavirusas buvo patvirtintas ir Utenos meno mokyklos darbuotojui. Pasak R. Kraulišo, Utenos meno mokyklos bendruomenei atlikti koronaviruso testai. Jie – neigiami. „Tiek mokytojų, tiek mokinių testų rezultatai yra neigiami. Meno mokykla ir toliau dirbs. Rengiame rekomendacijas neformaliajam ugdymui, tad jeigu yra galimybė veiklas vykdyti nuotoliniu būdu, raginame taikyti mišrų ugdymo būdą“, – sakė jis.

Portalo „Utenos diena“ žiniomis, meno mokyklos darbuotojas saviizoliuojasi, jo sveikatos būklė yra gera, šeimos nariai neužsikrėtę. Šiuo metu sergančio mokinio šeimos nariams taip pat nėra patvirtintas koronavirusas.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas