Anykštėnų šeima laimėjo kelionę į Disneilendą Paryžiuje

Didžiausia šalyje ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ keturis mėnesius (rugsėjį–gruodį) vykdė akciją „Apdrauskite šeimą ir laimėkite kelionę į Paryžiaus Disneilendą“. Akcijos metu klientai, sudarę naują asmens draudimo sutartį, kuria būtų apdrausti bent du šeimos nariai, galėjo laimėti kelionę visai šeimai į Disneilendą Paryžiuje.

Šios akcijos laimėtojais tapo penkių asmenų šeima iš Anykščių rajono. Asmens draudimo polisą sudarė mama Almina Šablinskienė ir juo apdraudė save bei tris savo mažamečius vaikus: šešerių Vakarę, devynerių Nojų ir trejų Jaunių. Šeima gyvena su mažiausiojo sūnaus Jauniaus tėčiu Arūnu, kuris rūpinasi visa šeima. Tėtis asmens draudimu apsidraudęs nebuvo, tačiau į kelionę vyks kartu su šeima – tai užtikrino akcijos sąlygos. Kelionę „Lietuvos draudimas” dovanojo visai šeimai nepriklausomai nuo to, kiek šeimos narių buvo apsidraudę.

Įspūdingas prizas šeimai buvo įteiktas Utenoje. „Lietuvos draudimas” ta proga papuošė skyrių, prizą šeimai įteikė bendrovės „Lietuvos draudimas” Aukštaitijos skyriaus vadovė Renata Juodė.

Kelionę visai šeimai laimėjusi Almina Šablinskienė neslėpė emocijų. Ji pasakojo, kad patikėti savo sėkme buvo sudėtinga, o apsidrausti pasirinko rūpindamasi šeimos saugumu nelaimės atveju:
„Sulaukusi bendrovės skambučio patikėjau ne iš karto. Pirma mintis buvo tokia: „Juk niekada nieko nesu laimėjusi”, tačiau bendrovės atstovo vardijami faktai apie draudimo sutartį, jos sudarymo datą ir kt. mane įtikino. Žinojau, kad tokia akcija vyksta, tačiau laimėti tikrai nesitikėjau. Nuostabą vėliau pakeitė džiaugsmas – ypač kai apie laukiančią kelionę papasakojau vaikams”, – emocijomis dalijosi Almina, kuri pridūrė, jog kelionę su visa šeima ji planuoja balandžio mėnesį, kai šiek tiek bus šilčiau. Ji taip pat pasidžiaugė, kad ši kelionė bus pirmoji – tris vaikučius auginanti anykštėnų šeima kol kas nėra atostogavusi kitose šalyse.
„Lietuvos draudimas” finansuos ne tik šeimos apsilankymą pramogų sostinėje Disneilende Paryžiuje, bet ir kitas kelionės išlaidas: skrydžius, viešbutį su pusryčiais Paryžiaus centre, pasirūpinta pervežimais ne tik iš oro uosto iki viešbučio, tačiau ir iš viešbučio į vaikų svajonių parką – Disneilendą.

„Lietuvos draudimo“ ir laikraščio „Utenos diena” inf., Linos Narčienės nuotr.

 

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas