Akcija „garažiukas“: surašytos baudos už nelegalią veiklą

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informavo, kad bendradarbiaudami su Aplinkos apsaugos departamento Panevėžio bei Utenos Aplinkos apsaugos inspekcijų pareigūnais, AVMI specialistai patikrino, kaip gyventojai vykdo automobilių remonto veiklą. Iš viso patikrinta trylika asmenų, nustatyta trylika pažeidimų, iš kurių daugiausiai – dėl neregistruotos veiklos.

„Automobilių remontą vykdančius asmenis tikrinimams pasirinkome neatsitiktinai. Kaip žinia, nuo liepos 1 d. nebeliko galimybės automobilių remonto veiklą vykdyti su verslo liudijimu. Gyventojai, kurie norėjo ir toliau teikti minėtas paslaugas, privalėjo įregistruoti individualią veiklą pagal pažymą arba rinktis kitą veiklos vykdymo formą“, – teigė Panevėžio AVMI Kontrolės departamento direktorius Vidas Osipovas, pažymėdamas, kad bendrus kontrolės veiksmus vykdę mokesčių inspektoriai ir aplinkos apsaugos pareigūnai siekė įsitikinti, ar gyventojai automobilių remonto veiklą vykdo tinkamai ją įregistravę, ar apskaito pajamas už atliekamas paslaugas, ar tinkamai tvarko, laiko bei rūšiuoja pavojingas atliekas.

„Tokie patikrinimai nesukelia rūpesčių gyventojui, savo veiklą vykdančiam sąžiningai, laikantis reikalavimų, kaip kad buvo Visagine. Veikla turi būti įregistruota tinkamai, pajamos apskaitomos nuolat, laikomasi pavojingų atliekų tvarkymo reikalavimų“, – pabrėžė Kontrolės departamento vadovas.

Visiškai kitokia situacija buvo Rokiškio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Molėtų ir Utenos rajonuose. Ten automobilių remontu užsiimantiems asmenims už nustatytus pažeidimus surašyta 13 administracinių nusižengimų protokolų. Taip pat įvairių pažeidimų nustatė aplinkos apsaugos departamento pareigūnai.

Panevėžio AVMI inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas