3 faktai apie DNB ir „Nordea“ bankų susijungimą

Spalio 1 dieną bankai DNB ir „Nordea” sujungė savo veiklą Baltijos šalyse, sukurdami naują jungtinį banką „Luminor” Pateikiame tris svarbiausius faktus apie susijungimą, ypač aktualius esamiems ir naujiems šių bankų klientams.

Dar stipresni: „Luminor“ bankas yra trečias pagal dydį Baltijos šalyse, DNB ir „Nordea“ bankai išlieka jo pagrindiniais akcininkais. Sujungus veiklą, naujasis bankas tapo dar stipresnis ir sieks būti pirmas bankas vietos įmonėms ir finansiškai aktyviems žmonėms.

Kol kas – jokių esminių pokyčių: buvę DNB ir „Nordea” klientai ir naujajame banke gali naudotis tomis pačiomis paslaugomis, kaip yra įpratę. Artimiausiu metu nesikeis nei sąskaitų numeriai, sutartys, mokėjimų kortelės, kodai, slaptažodžiai, nei kitos priemonės. Klientai ir toliau gali naudotis abiejų ankstesnių bankų elektroniniais sprendimais: interneto banku, mobiliąja programėle ir kt.

Daugiau naujienų – netrukus: „Luminor” pirmuosius naujus banko pasiūlymus sukurs per kelis artimiausius mėnesius. Gerai suprasdamas vietos rinką ir turėdamas stiprų akcininkų palaikymą, bankas sieks užtikrinti savo esamiems ir naujiems klientams patraukliausius pasiūlymus ir geriausią aptarnavimą. Bankas klientus atskirai informuos apie laukiančias naujienas, jas taip pat galėsite rasti banko interneto svetainėje www.luminor.lt.

„Luminor“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Įvairenybės

Jaunimas

Kaimas