Moterį išžaginęs uteniškis jau laisvėje
KriminalaiMoterį išžaginęs uteniškis jau laisvėje
2015 rugpjūčio 12, Trečiadienis 15:58

Moterį išžaginęs uteniškis jau laisvėje

Moterį išžaginęs uteniškis jau laisvėje

Utenos rajone, vienoje kaimo turizmo sodyboje, kur vyko vestuvių puota, pasirodė policininkai. Juos iškvietę žmonės pranešė apie sunkų nusikaltimą – viena šventės viešnia pareiškė buvusi išprievartauta. Utenos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (toliau – AVPK) pranešimas apie nusikaltimą buvo gautas sekmadienį 9 valandą ryto.

Policijos suvestinėje rašoma, kad 35-erių vyras pasinaudojo šešeriais metais jaunesnės moters bejėgiškumu. Jis „miegančią ją užgulė ir lytiškai santykiavo prieš jos valią". Pareigūnai sulaikė įtariamąjį ir uždarė jį į areštinę.
Vaizdingoje vietoje prie vandens telkinio esančioje kaimo turizmo sodyboje savaitgalį buvo švenčiamos vestuvės. Šventėje dalyvavo apie 30 žmonių. Tarp jų buvo nemažai užsienyje gyvenančių ir dirbančių lietuvių. Jaunimas trumpam grįžo į Lietuvą, kad atšvęstų draugų vestuves.
„Aš pamačiau, kad sekmadienį į sodybą atvyko policija. Nuėjau pasižiūrėti, kas atsitiko. Ant kiekvieno name esančio kambario durų buvo užrašyti ten įsikūrusių svečių vardai. Manęs paprašė, aš nuvedžiau ir parodžiau kambarį, kuris domino pareigūnus", – pasakojo sodybos šeimininkė.
Kai atvyko policija, jaunavedžiai jau buvo išvažiavę, o sodyboje puotavę svečiai ruošėsi skirstytis. Įtariamojo taip pat jau nebebuvo. Nukentėjusioji dar nebuvo išsiblaiviusi.
Kaip aiškino Utenos AVPK atstovė spaudai Laura Palevičienė, apklausus įtariamąjį, nukentėjusiąją ir liudininkus, išžaginimo faktas pasitvirtino. Savo kaltę pripažinęs įtariamasis po dviejų parų arešto paleistas į laisvę, nes turi darbą ir nuolatinę gyvenamąją vietą. Utenos policijos pareigūnai toliau tiria bylą.
Sodybos šeimininkė tvirtino, kad per 15 jų turizmo sodybos gyvavimo metų pasitaikė įvairių svečių. Neblaivios kompanijos kartais linksminasi itin audringai. Yra tekę remontuoti per puotą nuniokotus baldus ir sienas. Bet toks atvejis pasitaikė pirmą kartą.

udiena.lt ir lrytas.lt inf.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos krašto kūrėja Elena Krivičienė

  Portale udiena.lt pristatome Utenos krašto kūrėjus. Kviečiame aktyviai domėtis jų kūryba ir gyvenimu. Šį kartą kviečiame trumpai susipažinti su audėja Elena Krivičiene. Kviečiame būti aktyviais ir siųsti į el. paštą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Jus dominančius klausimus šiai kūrėjai iki lapkričio 29 dienos, o atsakymus į klausimus pateiksime vėliau.

 • Utenoje kraupus įvykis: nušautas vyriškis, kitas bandė nusišauti

  Vėlų penktadienio vakarą Utenoje, Užpalių gatvės pradžioje, buvo rastas į galvą nušautas 45 metų vyras. Tame pačiame name aptiktas ir, policijos pareigūnų manymu, persišovęs 93-ejų metų senolis. Šalia jo gulėjo mažo kalibro nelegaliai turėtas revolveris. Įtariama, kad tuo pačiu ginklu senolis peršovė ir anūkės vyrą. Senolis buvo išvežtas į Utenos ligoninę, vėliau išgabentas į Vilnių. Jo silpną gyvybę kol kas palaiko reanimacijos medikai.

 • Duris padegęs ir šaudęs vyriškis išvežtas į psichiatrijos ligoninę

  Antradienį, balandžio 11 dieną, 74 metų vyras padegė buvusios sugyventinės duris ir paleidęs seriją guminių kulkų, ne tik sulaukė policijos pareigūnų dėmesio, bet ir buvo išvežtas į Vilniaus psichiatrijos ligoninę.

 • Neramus šeštadienis Utenoje: siautėjo vyrai, nepilnametė pateko į ligoninę

  Praėjusį šeštadienį policijos pareigūnai vyko į šeimas tramdyti įsisiautėjusių mušeikų, o viena alkoholio padauginusi nepilnametė buvo atvežta į ligoninę.

 • Į užsienį vykti žadėjęs anykštėnas dingo be žinios

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariatas ieško dingusio be žinios Ramūno Kulio, gimusio 1977 metais gruodžio 8 dieną. Jis šių metų liepos 8 dieną paskutinį kartą skambino motinai iš Vilniaus. Žadėjo vykti į užsienį, tačiau nuo to laiko į skambučius neatsiliepia.

 • Drama Utenoje: užuot padėkojęs šeimininkui, jį subadė peiliu ir apiplėšė

  Panevėžio apygardos teisme dėl plėšimo, vagystės ir sunkaus sveikatos sutrikdymo iš savanaudiškų paskatų nuteistas 40-metis uteniškis I. A. Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorė Jelena Sabaliauskienė teismo prašė septynis kartus teistą vyrą pripažinti pavojingu recidyvistu ir pasiųsti ilgiems metams už grotų.

 • Peiliu subadė dvi moteris

  Praėjusį penktadienį Utenoje, Aušros gatvėje, vyriškis peiliu sužalojo savo motiną, kuri dėl patirtų traumų atsidūrė ligoninėje, ir moterį, šiuo metu besigydančią ambulatoriškai.

 • Anūkas sumušė senelį

  Ketvirtadienio vakarą į policijos pareigūnus kreipėsi garbaus amžiaus vyriškis, kuris pranešė, kad nukentėjo nuo savo anūko.
  Apie 20.20 val. Taikos gatvėje neblaivus 24 metų anūkas pakėlė ranką prieš savo 72 metų senelį ir jį sumušė. Agresyviai nusiteikęs jaunuolis sulaikytas.

 • Tiriama milijonus eurų kainuojančio turto pasisavinimo afera Ignalinos AE

  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai sulaikė, o teismas 10 dienų leido suimti asmenį, kuris, kaip įtariama, bendrininkų grupėje apgaule užvaldė uždaromos Ignalinos atominės elektrinės didelės vertės turtą.

 • Sugėrovą užmušę vyrai už grotų pasiųsti ilgam

  Trijų vyrų išgertuvės Ignalinoje baigėsi tragiškai. Vienas jų buvo žiauriai nužudytas, o kiti du, kuriems Panevėžio apygardos prokurorai buvo pateikę kaltinimus dėl žmogžudystės iš chuliganiškų paskatų, teismo nuosprendžiu turės praleisti keliolika metų už grotų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4925
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:18228
Šį mėnesį apsilankė:80035
Viso (nuo 2015-02-16):14347195
Šiuo metu naršo:
76
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!