„300 Lakes Rally“ globėjas – LR Ministras Pirmininkas
Krašto žinios„300 Lakes Rally“ globėjas – LR Ministras Pirmininkas
2016 liepos 08, Penktadienis 09:20

„300 Lakes Rally“ globėjas – LR Ministras Pirmininkas

„300 Lakes Rally“ globėjas – LR Ministras Pirmininkas
 • 5 foto

Septintus metus vykstantis ir jau ne vieną apdovanojimą pelnęs trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally" šiemet sulaukė ir Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus įvertinimo. Džiaugdamasis tuo, kad festivalis į vieną gražią šventę apjungia tris kaimynines šalis, Premjeras paskyrė jam savo asmeninę globą.

Premjeras Algirdas Butkevičius sakė: „Didžiuojuosi, kad trijų šimtų ežerų sostinė Zarasai kiekvienais metais sujungia tris valstybes – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą. Ir ne tik geografine prasme. Nepakartojami jausmai, potyriai bei sportinė aistra ilgam suvienija ir žiūrovų širdis. Tokie renginiai tiek miesto, tiek Lietuvos žmonėms tampa išskirtine švente, papildoma turininga veikla ir turistų traukos centru. Nuoširdžiai tikiu, kad trijų šalių ir trijų šimtų ežerų ralio festivalis šiais metais taps geriausiu iš visų buvusių ir padovanos daug žavių akimirkų ekstremalaus sporto mėgėjams. Džiaugiuosi, kad esu „300 Lakes Rally" globėjas, nes šis Tarptautinės automobilių federacijos statusą pelnęs renginys jau sulaukė daugiatūkstantinės žiūrovų minios pripažinimo, teigiamų automobilių sporto entuziastų atsiliepimų ir vertinimų, išgarsėjo inovacijomis, yra žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dėkoju „300 Lakes Rally" organizatorių komandai, Zarasų savivaldybės administracijai už Lietuvos vardo garsinimą, ryžtą ir atsidavimą propaguojant automobilių sportą, varžybų tradicijų palaikymą ir tęstinumą".

Organizatorių atstovė Neringa Simson pripažino, kad jiems tai svarbus žingsnis į priekį: „Premjeras trijų šalių ralio festivalį apsiėmė globoti pirmą kartą. „300 Lakes Rally" – turbūt mylimiausias iš visų mūsų projektų. Kiekvienais metais nuoširdžiai ir įdėdami daug darbo stengiamės maloniai nustebinti dalyvius ir žiūrovus. Siekiame naudos regiono verslininkams ir bendruomenei. Tad, žinoma, tokį Premjero Algirdo Butkevičiaus žingsnį vertiname kaip reikšmingą mūsų darbo pripažinimą. Iš kitos pusės, tai įpareigojimas mums ir toliau judėti į priekį, pateisinti Premjero pasididžiavimą bei toliau kartu su Zarasų miesto savivaldybe ir kitais partneriais prisidėti kuriant šio regiono trišalę lyderystę".

Trijų šalių ralio festivalis „300 Lakes Rally" šiais metais vyks rugpjūčio 12–13 dienomis Zarasuose. Tai septintą kartą vykstantis renginys, apjungiantis tris kaimynines šalis – Latviją, Baltarusiją ir Lietuvą bei sukuriantis šventę ne tik sporto dalyviams ir fanams, bet apskritai vieną laukiamiausių vasaros švenčių visoms trims šalims. „300 Lakes Rally" yra ne kartą nominuotas bei apdovanotas įvairiais apdovanojimais – „Metų iniciatyva 2010", „Sporto marketingo kampanija 2010", „Sėkmingiausias Sporto Turizmo renginys 2011" ir kt.

Šių metų sportinės festivalio dalies išskirtiniais elementais taps pirmą kartą vykstantys FIA „Baltic Rally Trophy" bei „King of Baltic Tarmac" apdovanojimai.

Organizatorių inf., A. Rakausko, D. Janova, J. Anušauskienės ir K. Šliogerio nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Iš zarasiškės išviliojo apvalią pinigų sumą

  Sukčiai nemiega ir toliau rezga pinkles visais įmanomais būdais stengdamiesi išvilioti pinigus iš šalies gyventojų.

 • Zarasiškis bus teisiamas dėl moters nužudymo ir jos namo padegimo

  Panevėžio apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje 60-metis Zarasų rajono gyventojas kaltinamas bendraamžės moters nužudymu ir didelės vertės turto sunaikinimu.

 • LIONS klubo labdara atkeliavo į Zarasus

  Panevėžio LIONS klubas perdavė Zarasų rajono socialinių paslaugų centrui iš Švedijos atgabentą neįgaliųjų kompensacinės technikos labdaros siuntą. Šią labdarą surinko Kalmaro (Švedija) LIONS klubas. Joje – 86 vienetai neįgaliųjų vėžimėlių, 25 tualetinės kėdės ir 19 vaikštynių.

 • Kaimyną nužudžiusiam zarasiškiui – nuosprendis

  Panevėžyje nuosprendį išgirdo 44 metų Zarasų gyventojas O. P. Teismas jį pripažino kaltu dėl kaimynystėje gyvenusio trejais metais jaunesnio vyro nužudymo. Lemtingas buvo vienintelis dūris peiliu.

 • Žiemiškas ralio savaitgalis bus pilnas intrigų ir dalyviams, ir žiūrovams

  Šį savaitgalį Utenos ir Molėtų apylinkėse kelius skros Lietuvos automobilių ralio čempionato dalyviai, kurie prieš pirmąjį čempionato etapą „Winter Rally“ jau spėjo pažerti naujienų ir intriguojančių detalių tiek apie savo pasirodymą paskutinį šių metų sausio savaitgalį, tiek apie visą ateinantį sezoną. Tačiau, kaip aiškėja, ralio organizatoriai taip pat nesiruošia nuvilti dalyvių ir sportininkų.

 • Vaidotas Žala dalyvaus „Winter Rally“ Utenoje

  „Agrorodeo“ ekipažas Vaidotas Žala bei šturmanas Andris Malnieks dalyvaus sausio 25–26 dienomis vyksiančiame „Winter Rally“ Utenos ir Molėtų apylinkėse. Pirmajame 2019 metų Lietuvos automobilių ralio čempionato etape sportininkai varžysis „Škoda Fabia R5“ automobiliu.

 • Uteną šturmuos greičiausias žiemos ralis ir koncertas apie automobilius

  „Eurovizijos" atrankose dalyvaujantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ neslepia jausmų automobiliams, tačiau šie jausmai, kaip ir visa jų kūryba, šiek tiek persmelkta ironijos. Grupės nariai prasitaria, jog automobilius gerbia ir myli, tačiau pastarieji mėgsta juos „lepinti“ – jų kelionės į koncertus neretai paženklinamos nuotykiais. Pavyzdžiui, kartą vyrai pametė valstybinius numerius, kelissyk „užkalė“ variklį, per žioplumą bent penkis kartus pozavo greičio radarams ir tai – toli gražu ne visos istorijos.

 • Zarasiškiai bus teisiami dėl kruvinos egzekucijos autobusų stotelėje

  Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Vaida Baranauskienė baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė žmogžudystės baudžiamąją bylą. Nužudymu iš chuliganiškų paskatų šioje byloje kaltinami trys Zarasų rajono gyventojai, kurių tik vienas yra sulaukęs pilnametystės.

 • Teismui perduota byla dėl zarasiškės tarnautojos kyšininkavimo

  Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Utenos apylinkės teismo Zarasų rūmams perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai kyšininkavimu pareikšti buvusiai Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) Zarasų skyriaus vyresniajai specialistei G. P.

 • Zarasų gimnazijoje vis dar neskubama pasirašyti atnaujintų sutarčių su mokytojais

  Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje iki šiol nepavyksta suderinti darbo apmokėjimo sistemos su darbuotojams atstovaujančia A. Navicko vadovaujama profesine sąjunga, nepasirašytos atnaujintos ir sutartys su mokytojais, nesuderinta darbo apmokėjimo sistema, nors jau baigia įpusėti antras mokslo metų mėnuo ir mokytojai jau yra gavę atlyginimus už rugsėjį. Tai paaiškėjo mokykloje apsilankius etatinio koordinavimo grupei.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:418
Vakar apsilankė:7287
Šią savaitę apsilankė:13721
Šį mėnesį apsilankė:75528
Viso (nuo 2015-02-16):14342688
Šiuo metu naršo:
39
2020-08-12
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!