Nerijus Rukštela tapo absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu
ĮvairenybėsNerijus Rukštela tapo absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu
2015 rugpjūčio 17, Pirmadienis 10:53

Nerijus Rukštela tapo absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu

Nerijus Rukštela tapo absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu
 • Deimantė KAZOKAITĖ
 • 49 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sekmadienį link Dauniškio ežero iš visų pusių plūdo uteniškiai ir miesto svečiai. Kas po vieną, kas įsikibęs į parankę antrajai pusei ar atžygiavęs su visa šeima, visi troško padėkoti vienam geriausių Utenos rajono sportininkų, daugkartiniam Lietuvos motokroso čempionui ir prizininkui, aštuonerių metų iškovojusiam Pasaulio vaikų motokroso čempiono vardą, – 21-erių uteniškiui Nerijui Rukštelai. Sportininkas Panevėžyje dalyvavo penktajame Lietuvos motokroso čempionato etape, kurį sėkmingai įveikęs parvežė gimtajam miestui auksinę suaugusiųjų Open klasės pergalę ir tapo absoliučiu Lietuvos motokroso čempionu.

Užtikrintai startavęs Nerijus visų varžybų metu neužleido priešininkams lyderio pozicijos. Uteniškiui į nugarą nuolat alsavo itin stiprus konkurentas latvis Tomas Šileika. Nors Nerijus Panevėžyje pirmą kartą startavo su nauju motociklu, prie kurio dar nėra įpratęs, tačiau tai jam nesutrukdė išplėšti pergalės. Palaikyti perspektyvaus motokrosininko į Panevėžį vyko per šimtą sirgalių. Plevėsuojanti Lietuvos trispalvė ir motokroso aistruolių šūksniai Nerijaus teigimu, skatino jį kovoti iki galo.

Belaukdami sugrįžtančio auksinio prizininko, renginio svečiai su didžiuliu susidomėjimu apžiūrinėjo baikerių plieninius žirgus bei ralio ir drago automobilius. Pasyvesni uteniškiai patogiai įsitaisę ant pievutės klausėsi uteniškio DJ MIX miksuotų melodijų.

Audringais žiūrovų plojimais sutiktas Nerijus iškovoto aukso medalio neparvežė – jis bus įteiktas rudenį vyksiančios apdovanojimų ceremonijos metu. Nuotaikingajai renginio vedėjai Donatai Šeduikienei paklausus, kuo ši pergalė jaunam sportininkui ypatinga, Nerijus žodžių į vatą nevyniojo: „Man dar tik 21-eri, o sportuoju jau 15 metų, per kuriuos spėjau iškovoti net 20 aukso medalių." Sportininkas tikino, kad tikrai neturės kada atostogauti, nes jo laukia nauji sportiniai iššūkiai.

Nerijaus treneris, Aukštaitijos sporto klubo „Porteris" vadovas Nerijus Šeduikis apžvelgė visą motokrosininko karjerą ir išvardijo sunkiai suskaičiuojamus uteniškio laimėjimus. Specialiai įrengto projektoriaus pagalba visi renginio dalyviai galėjo stebėti gražiausius sportininko asmeninio archyvo kadrus.

Auksinis berniukas drauge su ilgamečiu savo treneriu įteikė simbolines padėkas visiems, suteikusiems visokeriopą paramą ir padėjusiems siekti auksinių pergalių. Šventėje dalyvavo ir brangiausi Nerijaus svečiai – tėvai, o sesuo su broliu jaunėliui dovanojo šiltus ir jaudinančius filmuotus sveikinimus.

Renginį „Uteniškis-uteniškiui" vainikavo uteniškės Eglės Jakštytės, kurią N. Rukštela savo naujuoju motociklu atvežė iki pat scenos, koncertas ir įspūdinga šviečiančio-grojančio Dauniškio ežero fontano programa. Linksmybių ištroškę žmonės šventinį vakarą pratęsė „Sporto bare".

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Utenos komandai – antroji vieta

  Praėjusį sekmadienį Lietuvos motociklų aistruoliai rinkosi Alių MX trasoje, kur vyko Lietuvos motokroso taurės III etapas.

 • Anykštėnas pademonstravo, kaip važiuoja pasaulio elitas

  Šį savaitgalį Anykščių r., Mickūnų MX parke, startavęs Lietuvos motokroso čempionatas žadėjo net kelias intrigas. Praėjusį šeštadienį daugybės dėmesio sulaukė mažiausi dalyviai bei pirmą kartą startavusi čempionato Moterų įskaita. Sekmadienį didele gausa stebino Pradedančiųjų klasė, o Pasaulio motokroso čempionato dalyvis Arminas Jasikonis vertė aikčioti ir dėl greičio, ir dėl įspūdingų šuolių nuo 14-os trasos tramplinų.

 • Motociklų sporto čempionų laimėjimų kraitė – įspūdinga

  Praėjusį savaitgalį viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ vyko iškilmingas Motociklų sporto federacijos metinių apdovanojimų vakaras. Utenos motokroso komandai UtenaRacingSchool.lt buvo suteiktas 2019 metų Lietuvos čempionų vardas.

 • Atkakliausios varžybos Utenoje išrikiavo čempionus

  Praėjusį savaitgalį Utenoje, Alių motokroso trasoje, vyko paskutinis, šeštasis 2019 metų Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas. Daugiau nei šimtas sportininkų varžėsi įvairiose klasėse – nuo pačių silpniausių, 50 kub. cm variklius turinčių motociklų, iki galingų dviviečių su priekabomis ar itin greitų MX1 klasės. Utenoje paaiškėjo ir naujieji Lietuvos motokroso čempionai.

 • Paaiškėjo pirmieji Lietuvos motokroso čempionai

  Klausimų po priešpaskutinio Lietuvos motociklų kroso čempionato etapo Šiauliuose yra dar daugiau nei buvo prieš jį. Likus vienam etapui iki šalies čempionato pabaigos Lietuvos čempionai daugelyje klasių, kaip ir prizininkai, dar nežinomi. Greičiau priešingai – dėl šiemet įvestos papildomos „vieno minuso“ taisyklės intriga klasėse tik padidėjo ir išliks iki pat paskutinio etapo.

 • Greičiausi Lietuvos motokrosininkai vėl džiugino anykštėnus

  Praėjusį savaitgalį Anykščių rajone esančioje Mickūnų trasoje vyko antrasis Lietuvos motociklų kroso čempionato etapas. Tūkstantinė į varžybas susirinkusi minia atkaklias kovas stebėjo dvi dienas – ir šeštadienį, ir sekmadienį. Nuo ryto iki vakaro trasoje varžėsi stipriausi Lietuvos motociklų kroso sportininkai. Renginyje lenktyniavo ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš artimiausių užsienio šalių – Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir kitų.

 • Kas nulėmė, kad Anykščiai grįžo į Lietuvos motociklų kroso elitą?

  Jau šį šeštadienį Anykščių rajone, Mickūnų motokroso parke, prasidės Lietuvos motociklų kroso čempionato antrojo etapo varžybos. Anykščiai į Lietuvos čempionato kalendorių sugrįžta po kelerių metų pertraukos – trasa buvo rekonstruota, tramplinai atnaujinti, išplatinti, pakito ir konfigūracija – dabar sportininkai važiuoja laikrodžio rodyklės kryptimi.

 • Motociklų kroso gerbėjų „kalėdos“ tęsis du savaitgalius iš eilės

  Birželis Lietuvos motociklų kroso gerbėjams gali būti vadinamas Armino Jasikonio mėnesiu: kaimyninėje Latvijoje jau artėjantį savaitgalį vyks pasaulio čempionato MXGP etapas, kuriame šis sportininkas dalyvaus, o dar po savaitės – antrasis Lietuvos čempionato etapas atnaujintoje gimtojo Armino miesto Anykščių trasoje.

 • Alių motokroso trasa turi naują šeimininką

  Utenos rajono Alių kaime esančios motokroso trasos, kurioje jau trejus metus nebuvo vykdomos varžybos, laukia atgimimas. Alių trasą pastaraisiais metais motokrosininkai ne veltui pašaipiai vadino kultūrine pieva. Šiam žingsniui kelią atvėrė balandžio mėnesį vykęs Utenos rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu pritarta, kad Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Utenos rajono savivaldybės tarybos vardu įregistruotų motokroso trasą Alių kaime, Utenos seniūnijoje. Patikėjimo teise minėta trasa prieš kurį laiką perduota valdyti Utenos daugiafunkciam sporto centrui (toliau – Utenos DSC).

 • 20-metį švenčiantis „Porteris“ augina jaunąją motokrosininkų kartą

  Gruodžio 10 dieną (sekmadienį) Utenos kultūros cen­tre susibūrė motociklų sportui neabejingi uteniškiai – čia griausmingai buvo minimas daugkartinio Lietuvos čempiono – Utenos motokroso klubo „Porteris“ – 20-asis gimtadienis. Šventinio vakaro metu padėkos žo­džiai liejosi laisvai – buvo pagerbti sportininkai, tre­neriai, technikos inžinieriai, rėmėjai ir visi kiti, kurie didesniu ar mažesniu indėliu prisidėjo prie „Porterio“ sėkmės. 20-mečio sportininko nominacija atiteko titu­luočiausiam klubo nariui uteniškiui Nerijui Rukštelai. Renginį vainikavo jaukus Sauliaus Prūsaičio koncertas ir „Viduramžiai LT“ komandos ugnies, pirotechnikos, specialiųjų efektų bei muzikos šou.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1266
Vakar apsilankė:10440
Šią savaitę apsilankė:35710
Šį mėnesį apsilankė:124121
Viso (nuo 2015-02-16):14148113
Šiuo metu naršo:
58
2020-07-16
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!