AktualijosMielieji Utenos krašto žmonės,
2019 vasario 08, Penktadienis 13:10

Mielieji Utenos krašto žmonės,

Mielieji Utenos krašto žmonės,

nenumaldomai artėja laikas, kai kiekvienas iš mūsų turės pasirinkti, kas artimiausius ketverius metus mums atstovaus Utenos krašte. Būtent pasirinkimas yra pats svarbiausias veiksnys, nuo kurio priklauso, kas gero ir gražaus bus padaryta mūsų kraštui, kokie projektai bus įgyvendinami, todėl atsakingai atlikti šią pilietinę pareigą, dalyvaujant savivaldybių tarybų rinkimuose, kviečiame visus uteniškius.

Lietuvos laisvės sąjungos Utenos skyriaus kandidatai sugebės derinti skirtingus interesus, mokės įgyvendinti projektus, savo partijos programą, kad būtų pasiektas bendras rezultatas – mūsų kraštas žengtų į priekį: vystytųsi verslas, būtų kuriamos darbo vietos, šiuolaikiškai mieste ir kaimo vietovėse tvarkomos rekreacijos ir poilsio zonos, kad mūsų darželinukai ir mokiniai turėtų jaukias ir šiltas ugdymo įstaigas, kad mažiausiomis sąnaudomis būtų tenkinami vartotojų šilumos poreikiai, plėtojama miesto inžinerinė infrastruktūra ir kita – tiesiog norime, kad kraštas būtų jaukus ir gražus ne tik mums, čia gyvenantiems, bet ir atvykusiems svečiams. Būtent tokiems darbams yra pasirengę LLS Utenos skyriaus kandidatai.

35 kandidatai: iš jų 21 moteris, 14 vyrų, sąrašo amžiaus vidurkis – 46,7 m., 97 proc. su aukštuoju universitetiniu išsilavinimu, 3 jau yra buvę tarybos nariais.

Švietimo sritis:

Diana Grašienė, mokyklos-vaikų darželio „Varpelis" direktoriaus pavaduotoja ugdymui; Ramunė Ubeikienė, Utenos kolegijos Medicinos fakulteto lektorė; Žydra Kuprėnaitė, Utenos kolegijos Medicinos fakulteto Socialinės gerovės katedros vedėja; Rūta Paukštienė, vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" socialinė pedagogė; Laisvida Pakenienė, vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" muzikos mokytoja, Utenos kultūros centro vaikų ir jaunimo dainų ir šokių ansamblio „Vieversa" akompaniatorė; Ritonė Tumelienė, logopedė, buvusi Utenos Pedagoginės psichologinės tarnybos direktorė; Ramunė Jankauskienė, Dauniškio gimnazijos bibliotekos vedėja.

Kultūros, darbo su jaunimu sritis:

Jurgita Markūnaitė, A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos specialistė darbui su jaunimu; Jurgita Gudelienė, A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė; Rima Ramanauskaitė, A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos bibliotekininkė; Gytis Barkauskas, A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams, automobilininkas.

Socialinė sritis:

Vidmantas Vainauskas, Šeimos ir vaiko gerovės centro direktoriaus pavaduotojas socialiniam darbui; Daiva Steniulienė, Socialinės paramos centro socialinė darbuotoja; Vida Juodelienė, Utenos socialinės globos namų socialinė darbuotoja; Skaistė Pašakarnienė, Utenos socialinės globos namų socialinio darbuotojo padėjėja; Lina Janaudytė, Vaikų ir jaunimo užimtumo centro socialinė darbuotoja; Aida Zlataravičienė, Šeimos ir vaiko gerovės centro, šeimų skyriaus padalinio vadovė, socialinė darbuotoja; Aušra Aniukštytė, Šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotoja.

Verslo sritis:

Liuonius Purvinis, AB „Utenos melioracija" generalinis direktorius; Arvydas Kalytis, AB „Utenos melioracija" inžinierius-darbų vadovas; Virginijus Treinys, UAB Utenos šilumos tinklų vadybininkas; Alvydas Kučinskas, AB „Utenos melioracija", meistras; Mantas Matulis, HC įmonė „Betonas", vadybininkas; Vygintas Raudonis, UAB „Dojus Agro", technikas; Rytis Ražanskas, AB „Utenos trikotažas", vyr. vadybininkas; Egidijus Ubeika, individuali veikla su verslo liudijimu.

Seniūnijų ir kaimo bendruomenių sritis:

Lina Petronienė, laikinai nedirba, buvusi Leliūnų seniūnijos seniūnė; Vida Juškienė, Užpalių seniūnijos bendruomenės „Užpalėnų krivūlė" pirmininkė, Užpalių bibliotekos bibliotekininkė.

Vaikų teisių sritis:

Irena Atkočienė, Utenos apskrities Utenos vaikų teisių apsaugos skyriaus vyr.
specialistė.

Teisės sritis:

Žygimantas Valinčius, A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos teisininkas.

Sveikatos apsaugos sritis:

Adelina Seibutytė, Utenos sveikatos centras „Šalavijas", burnos higienistė; Gintaras Biruta, Utenos geštalto terapijos centro vadovas.
LLS Utenos skyriui gausiai atstovauja jaunimas – net 10 kandidatų: Diana Grašienė, Arvydas Kalytis, Jurgita Markūnaitė, Mantas Matulis, Adelina Seibutytė, Jurgita Gudelienė, Vygintas Raudonis, Lina Janaudytė, Aida Zlataravičienė, Žygimantas Valinčius. Savo idėjomis ir darbais taip pat mus palaiko bendraminčiai Laima Bidlauskienė, Utenos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyr. specialistė, Gintaras Žvirblis, automobilių vairavimo instruktorius, „Saulės" gimnazijos darbuotojas, Vidmantas Valinčius, savivaldybės mero pavaduotojas, Lietuvos laisvės sąjungos Utenos skyriaus pirmininkas.
Kviečiame dalyvauti rinkimuose ir balsuoti už LLS Utenos skyriaus sąrašą Nr. 7

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) politinės kampanijos sąskaitos. Užsk. Nr. U04/0209

             

 

Paveikslėlių galerija

  • Click to enlarge image Valincius bendra ok New.jpg
  • Click to enlarge image Valincius-jaunimas ok.jpg
  •  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:6078
Vakar apsilankė:6715
Šią savaitę apsilankė:35821
Šį mėnesį apsilankė:129348
Viso (nuo 2015-02-16):10020350
Šiuo metu naršo:
77
2019-04-19
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!