Nominacijos įteiktos dviem Panevėžio ir Utenos apskrities bendrovėms
AktualijosNominacijos įteiktos dviem Panevėžio ir Utenos apskrities bendrovėms
2017 gruodžio 21, Ketvirtadienis 10:50

Nominacijos įteiktos dviem Panevėžio ir Utenos apskrities bendrovėms

Nominacijos įteiktos dviem Panevėžio ir Utenos apskrities bendrovėms

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – AVMI) informuoja, kad specialiai įsteigtomis nominacijomis šią savaitę apdovanojo dvi Panevėžio ir Utenos apskričių įmones. Nominacija „Geriausia Panevėžio apskrities įmonė mažųjų mokesčių mokėtojų segmente 2017 m.“ atiteko UAB „Panevėžio ketus“, o nominacija „Geriausia Utenos apskrities įmonė mažųjų mokesčių mokėtojų segmente 2017 m.“ įteikta Anykščiuose veikiančiai UAB ESSPO.

„Kiekviena apskritis, miestas ar rajonas turi įmonių, kuriomis gali didžiuotis, kurios yra pavyzdys kitiems, kaip reikia dirbti ir ko siekti, todėl jau ne pirmus metus įgyvendiname idėją pagerbti ir tokiu būdu motyvuoti verslo atstovus. Šią mintį palaikė vietos savivaldybių vadovai, todėl teikiant apdovanojimus dalyvavo ir Panevėžio bei Anykščių rajonų merai“, – teigė Panevėžio AVMI viršininkas Aldas Skvarnavičius, pažymėdamas, jog šiemet dėmesys buvo skirtas mažųjų mokesčių mokėtojų segmentui priskiriamoms įmonėms, kurias, vadovaujantis tam tikrais kriterijais (pelningumas, darbuotojų skaičius, vidutinis darbo užmokestis) bei išanalizavusi apskrityse registruotų įmonių mokestinius duomenis, atrinko PAVMI sudaryta komisija.

Panevėžio apskrityje nominuota bendrovė „Panevėžio ketus“, tai Lietuvos ketaus liejimo įmonė, veikianti daugiau, kaip penkis dešimtmečius ir didžiąją dalį pagamintos produkcijos eksportuojanti į Vokietiją, Suomiją, Belgiją, Austriją ir kitas šalis. Panevėžio apskrities AVMI įsteigta nominacija įteikta „Panevėžio ketaus“ vadovui Edmundui Remeikai.

Atsiimdamas bendrovei skirtą nominaciją UAB ESSPO vadovas Lukas Pakeltis prisipažino buvęs maloniai nustebintas mokesčių administratoriaus dėmesiu. UAB ESSPO yra Anykščiuose dirbanti inovatyvių ledo ir sniego tirpinimo medžiagų kūrėja, gamintoja ir tiekėja, kurios reagentai naudojami užtikrinti saugumą oro uostuose ir keliuose Vokietijoje, Lenkijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje bei kitose rinkose.

„Pagerbdami sąžiningus bei pareigingus mokesčių mokėtojus tuo pačiu siekime atkreipti dėmesį ir į verslo aplinkos šalyje gerinimą, darbo vietų kūrimo skatinimą ir išsaugojimą bei skaidraus verslo svarbą mūsų valstybei“, – sakė Panevėžio AVMI viršininkas.

Panevėžio AVMI inf. ir nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Kompanijos „Už saugią Lietuvą“ susitikime – pagyros Utenos rajono savivaldybei

    Spalio 6 d. Utenos rajono savivaldybės administracijoje buvo surengtas devintasis LR Prezidentūros inicijuotas nacionalinės socialinio saugumo kompanijos „Už saugią Lietuvą" įvairių institucijų atstovų susitikimas, kuriame buvo aptariamas vaikų globos ir įvaikinimo sistemos pertvarkos procesas, savivaldybių tarybų patvirtinti socialiniai planai, siekiant, kad mažiausi mūsų visuomenės nariai – kūdikiai ir vaikai iki 3 metų nepatektų į institucinius globos namus, o pagal galimybes liktų šeimoje arba būtų apgyvendinti šeimynoje.

  • „Utenis" įsibėgėja lenktynėse dėl aukso

    „Utenio" futbolininkai namie 4:1 nugalėjo Kazlų Rūdos „Šilą" ir dabar turi tiek pat taškų, kaip ir kiti du I lygos lyderiai Kauno „Stumbras" ir Vilniaus MRU.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1498
Vakar apsilankė:6336
Šią savaitę apsilankė:46632
Šį mėnesį apsilankė:57446
Viso (nuo 2015-02-16):14324606
Šiuo metu naršo:
57
2020-08-09
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!