Vaikai jau dešimtą kartą kviečiami leistis „Laiveliu į vasarą“

Šiemet jau dešimtą kartą Utenoje vyks tradicija tapęs renginys „Laiveliu į vasarą“. „Šiais metais mūsų organizuojama šventė įgauna dar didesnę prasmę, nes birželio 1-ą kartu su vaikais ir jų šeimomis švęsime ne tik vasaros pradžią, bet ir Tėvo dieną, – akcentuoja organizatoriai. – 2024 metais buvo užregistruota beveik 500 laivelių, o tai reiškia, kad įskaitant šeimos narius, senelius, savanorius, šventėje galėjo dalyvauti per 4 000 žmonių.“ Kasmet didžiulio susidomėjimo sulaukiantis renginys „Laiveliu į vasarą“ vyks birželio 1 d. nuo 13 val. Utenos miesto sode.

Pasak organizatorių, šis renginys išskirtinis tuo, kad nėra komercinis. Jau dešimtus metus su Utenos rajono savivaldybės daliniu finansavimu renginį organizuoja ir realizuoja savanoriai „Laiveliu į vasarą“ entuziastai, ne pelno siekiančios organizacijos (VšĮ „Taip kitaip“, maltiečiai, „Gelbėkit vaikus“, Bendruomeniniai šeimos namai, Šviesios bendruomenės namai, „Idėjų architektai“ ir t. t.), tėvai ir, žinoma, vaikai. „Taip pat džiaugiamės, kad Utenos verslininkai aktyviai prisideda skirdami dovanas vaikams už nominuotus laivelius ar vesdami edukacijas, – sako organizatoriai. – Mūsų tikslas – kad kiekvienas vaikas, nepriklausomai nuo socialinės padėties, išsineštų pačias šviesiausias vaikystės patirtis. Stengiamės, kad visi vaikai turėtų tokias pat galimybes džiaugtis šventės akimirkomis. „Laiveliu į vasarą“ renginys – tai puikus pavyzdys, kaip bendruomenė gali drauge kurti šventę, puoselėti gamtosaugos idėjas ir stiprinti šeimos ryšius.“

Aukštaitijos uoste renginio dalyviai paleis savo svajonių laivelius ir džiaugsmingai pasitiks šilčiausią metų laiką. Šeimos, draugai ir seneliai kartu gamina unikalius laivelius, kurie plauks Krašuonos upės srove. Anot organizatorių, tai puiki proga pamatyti kūrybiškumą ir bendrystę veiksme. Šventės dieną Utenos miesto sode veiks kūrybinės dirbtuvės, kuriose kiekvienas galės susikonstruoti savo svajonių laivelį. Taip pat yra numatytos įvairios veiklos, pramogos, edukacijos, pasirodymai, koncertai.

„Visi laivelių kapitonai ir kapitonės bus apdovanoti! Tradiciškai kursime „visokiausius“ laivelius ir kartu rinksime įspūdingiausius. Kaip ir kiekvienais metais, šventės dieną sukursime nuostabią vaišių pievą. Nepamirškite atsinešti spalvotų pledų ir skanių vaišių, kad galėtume drauge mėgautis bendra švente!“ – kviečia organizatoriai.

„Utenos dienos“ inf.

Nėra pranešimų, kad būtų rodomas

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video

Aktualijos

Featured

Ignalinos naujienos

Indraja

Įvairenybės

Jaunimas