Įvairenybės
Įvairenybės
Odos priežiūros priemonės: kaip pasirinkti kremą veidui?

Nesvarbu kokio odos tipo ir veido oda, tačiau bet kokiu atveju norisi rasti sau tinkamiausiais priemones, kurios padėtų džiaugtis spindinčia ir sveika veido oda kasdien. Deja, ne visada lengva atrasti tai, kas patiktų ir nuolat teiktų džiaugsmą. Kiekvienas iš veido kremo tikisi vis kitokio poveikio, todėl visuomet kremą būtina rinktis pagal norimą poveikį, savo poreikius. Taip pat kartais skirtingais sezonais tenka rinktis i visai kitokius kremus – tai kas apsaugoja nuo saulės daromos žalos, nebūtinai apsaugo nuo šalčio. Kad būtų lengviau pasirinkti veido priežiūros priemonę, geriausia apgalvoti kokie ingredientai jums teikia naudos ir kokie kremai, kuriuos esate turėję, visiškai netenkino. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į odos tipą ir tik tuomet rinktis kremą bei kitas priežiūros priemones.

Kodėl netikros naujienos gali būti pavojingos

Pasaulyje besitęsiant koronaviruso pandemijai, Europa įsijungė į kovą ir su siaučiančiu dezinformacijos virusu. Žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose aktyvėjant dažniausiai priešiškų valstybių skleidžiamam melagingų naujienų srautui, kyla reali grėsmė demokratijai ir žmonių saugumui. Todėl Europos Sąjungos (ES) politikai ir ekspertai vienbalsiai teigia – būtina stiprinti bendradarbiavimą, piliečių atsparumą ir kritinį mąstymą.

Karantino pokyčiai: Utena – rūpinasi savišvieta, Klaipėda atsisako alkoholio, Alytus – sportuoja

Baigiantis antrajam karantino mėnesiui, Lietuvos gyventojai nuo jo vaduojasi daugiau miegodami, skaitydami ir būdami saulėje. Taip pat pastebima tendencija atsisakyti alkoholio ir riboti naujienas. Tai parodė balandžio gale atliktas „Kantar" „COVID-19 barometras", atliktas daugiau kaip 50 šalių.

Ar dėl koronaviruso gali nebelikti prezervatyvų?

Dėl visą pasaulį užklupusios koronaviruso pandemijos ir daugelyje šalių įvesto karantino žmonės yra priversti praleisti žymiai daugiau laiko namuose nei yra įpratę. Nors priprasti prie naujų taisyklių gali būti išties nelengva, visa tai gali atnešti ir teigiamų pokyčių žmonių, o ypač porų, gyvenime. Šis laikas itin dėkingas, norint atsigręžti vienas į kitą ir sukurti artimesnį, glaudesnį ryšį tarp dviejų žmonių. Dabar poros gali dažniau užsiimti veikla, kuri galbūt anksčiau buvo nustumta į antrą planą ar kuriai tiesiog nebelikdavo laiko. Dėl išaugusio poreikio meilės žaidimams ir nežinomybės, kas bus rytoj, išaugo ir tokių apsaugos priemonių nuo nėštumo kaip prezervatyvai poreikis. Rodos, didžiosios prezervatyvų kompanijos turėtų tik džiaugtis tokia didele jų produkcijos paklausa, tačiau ne viskas taip paprasta, kaip gali pasirodyti – prezervatyvų gali tiesiog pritrūkti.

Vyžuonose – sakurų sodas

Vyžuonų miestelis šį pavasarį sulaukė stulbinančios dovanos – šalia šv. Jurgio bažnyčios, ant kalno šlaito, pasodintas sakurų sodas.

Padėka paštininkams – nuo saldumynų iki ranka rašytų atvirukų

Lietuvai kovojant su koronaviruso pandemija, iš šalies gyventojų jaučiama didelė padėka tiek medikams, tiek visiems kitiems, dirbantiems ir kasdien dėl kitų gerovės rizikuojantiems savo sveikata. Ne išimtis ir Lietuvos pašto darbuotojai – specialioje internetinio puslapio platformoje jiems palikta šimtai gyventojų „ačiū“. Norintys padėkoti klientai, tai daro ne tik žodžiu, bet ir išradingomis dovanomis – nuo saldumynų iki ranka rašytų atvirukų.

Jau leidžiama lankytis pažintiniuose takuose

Vyriausybei nutarus švelninti karantino sąlygas balandžio 27 dienos gyventojams leidžiama lankytis pažintiniuose ir mokomuosiuose takuose, parkuose, atvirose lauko erdvėse esančiuose zoologijos ir botanikos soduose, jeigu užtikrinamas ne mažesnis nei du metrai atstumas tarp asmenų ir (ar) asmenų grupių. Toliau privaloma dėvėti veido kaukes.

Lietuvos zoologijos sodo sezonas prasideda atsinaujinimo nuotaikomis

Pernai pradėtas Lietuvos zoologijos sodo infrastruktūros atnaujinimo projektas jau įgauna pagreitį. Su šio sodo renovacijos planais šiandien, 82-ojo sezono atidarymo išvakarėse, čia vyksiančios spaudos konferencijos metu supažindins aplinkos ministras Kęstutis Mažeika.

LR Prezidento Gitano Nausėdos ir ponios Dianos Nausėdienės sveikinimas Lietuvos žmonėms šv. Velykų proga

Brangieji,

atverkime duris ir langus pavasariui, žmogaus ir žemės atgimimui. Įkvėpkime šviežio oro gūsį, nusišypsokime vieni kitiems.

Brangūs skaitytojai,

neliūdėkite ir ant nieko nepykite dėl to, kad šiemet Velykos bus kitokios – švęsite šią šventę vieni ar apsupti tik pačių artimiausių žmonių. Viskas anks­čiau ar vėliau praeina, praeis ir tai... Sė­dėdami prie šventinio stalo ir klausyda­miesi, kaip už lango bundančią gamtą savo čiulbėjimu sveikina paukščiai, pagalvokite apie tai, kad likdami na­muose savo artimiesiems šiemet Vely­kų proga įteikėte pačią brangiausią do­vaną. Nepraraskite tikėjimo šviesesniu rytojumi ir, svarbiausia, būkite sveiki!

Norintiems išskirtinio miegamojo – keli vertingi patarimai

Juodas miegamasis – skamba itin drąsiai, tiesa? Tačiau ar kada susimąstėte, kad toks kambarys gali būti neįtikėtinai jaukus ir patogus? Tereikia atidžiai apgalvoti keletą aspektų ir pasirinkti tinkamas priemones. Tuomet puikus rezultatas – garantuotas.

Uteniškio D. Praspaliausko kulinariniai eksperimentai – Velykoms

Šalyje paskelbus karantiną, artėjančių Velykų šventimas gyventojams kelia vis daugiau rūpesčių. Užpalių miestelyje (Utenos r.) užaugęs restorano „Amandus“ savininkas ir virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas teigė, kad nors neretas iš mūsų esame įpratę Velykų metu aplankyti artimuosius, šiemet turėsime būti kūrybiški ir prisitaikyti prie pasaulyje susiklosčiusios situacijos. Vienas iš būdų tai padaryti – nukreipti energiją į unikalius eksperimentus ruošiant šventinį stalą, taip sukuriant naujas ir įsimintinas velykines tradicijas.

Erotinės prekės – pirmieji paminėjimai, senovės istorijos apie jas

Ar žinote, kad erotinės prekės žmonių gyvenime yra seniau nei ratas? Taip, gali būti sunku patikėti, tačiau tai tiesa. Jeigu labiau įsigilintume į žmonių pasąmonę bei prigimtinius instinktus, tai tikrai nekeltų nuostabos, mat poreikių tenkinimas žmogui yra vienas svarbiausių prioritetų. Tačiau į psichologiją mes nesibrausime. Šis tekstas skirtas tiems, kurie nori sužinoti daugiau apie erotines prekes ir pirmuosius jų paminėjimus dar žiloje senovėje.

Fotografei Liucijai Vinčiūnienei patinka įamžinti jaunavedžių jausmus
  • AutoriusAurelija KAIRYTĖ-SMOLIANSKIENĖ
  • Priedai7 foto
  • PastasŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Fotografei Liucijai Vinčiūnienei patinka įamžinti jaunavedžių jausmus

Iš visų pasaulio vietų fotografei Liucijai Vinčiūnienei mieliausias žemėlapio taškas yra Saldutiškis – miestelis Utenos rajone, kuriame ji užaugo. Labanoro girios pa­šonėje didelę gyvenimo dalį praleidusi moteris nuo vai­kystės šeimos ar draugų šventėse, kaip pati sakė, būda­vo „ta, kuri fotografuoja“ – artimiesiems patiko šalia turėti savą fotografę, o ir pati L. Vinčiūnienė šio vai­dmens nesikratė. Puoselėjamas pomėgis ilgainiui tapo darbu, o vestuvės – viena dažniausių švenčių, kurio­se dalyvauja, mat L. Vinčiūnienei daugiausia tenka fo­tografuoti jaunavedžius. Su nuolat besišypsančia foto­grafe kalbėjomės apie darbą, žmones, kuriuos įamžina, ir pačias geriausias jos padarytas nuotraukas.

Karantino nuobodulį įveikti padės Skaitmeninė savaitė internete

Jūs galite padėti sulėtinti Covid-19 viruso plitimą. Jei turite ligos simptomų, likite namuose, jei neturite simptomų, tačiau galite likti namuose – taip ir padarykite. O, kad laikas namuose būtų išnaudotas turiningai, „Skaitmeninė savaitė“ jums pasiūlys daugybę veiklų vykstančių internetu. Kovo 23–29 d. Lietuvoje skelbiama „Skaitmeninė savaitė“, kurios šių metų pagrindinė tema yra kritinio mąstymo ugdymas. Šiandien kritinis mąstymas laikomas bene pagrindine asmens kompetencija, kuri savo svarba prilygsta skaitymui ar rašymui, tačiau šis įgūdis privalo būti nuolat tobulinamas.

Komunikacijos pasiūlymas verslui palankiomis sąlygomis ir Setupad reklamos tinkle

Koronavirusas įnešė daug neapibrėžtumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, o ypač kai kuriuose verslo segmentuose. Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu su žmonėmis - maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, pramogų verslo, grožio industrijos atstovai, odontologai, kelionių agentūros ir kiti verslai.

Smaguriaukite be sąžinės priekaištų: trys sveikuoliški pyragai

Iškepti pyragą nėra labai sudėtinga, rasti progą jo gaminimui – lengva kaip du kart du, o tikimybė, jog atsiras norinčių jo paragauti, beveik visuomet yra lygi šimtui procentų. Tačiau yra ir kita medalio pusė: norisi, kad gardžiai iškeptu pyragu būtų galima smaguriauti be sąžinės priekaištų. Šiuo atveju labiausiai tiktų pyragai, kurie nebūtų pernelyg saldūs, būtų lengvai virškinami ir turėtų racionalų kalorijų kiekį. Dalinamės trimis originaliais sveikuoliškų pyragų receptais ir tikimės, kad noriai gaminsite juos ne vieną kartą.

Specialistai: dezinfekcijos valymo skysčio galima pasigaminti ir patiems

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) medikai primena, kad šiuo laikotarpiu, esant padidintai rizikai užsikrėsti Covid-19, rekomenduotina rūpestingiau valyti namus, o priemonių galima pasigaminti ir namų sąlygomis.

VTEK pataria: dovaną priimti ar mandagiai atsisakyti

Priimdami draudžiamas dovanas viešojo sektoriaus atstovai kelia visuomenei abejonių savo veiklos skaidrumu. Kada dovaną ar paslaugą galima priimti, o kada ne – tokias rekomendacines gaires pateikė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).

Entomologai aptiko dar vieną naują vabalų rūšį

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus entomologai Kuršių nerijos paplūdimyje aptiko naują Lietuvos faunai vabalų rūšį – triragius mėšlavabalius, kuriuos pirmasis pastebėjo gamtininkas Paulius Rupšas. Jie radinį vadina sensacija, nes paprastai šie vabalai veisiasi Vokietijos pajūryje, pietinėje Švedijoje, šiaurinėje Lenkijoje ir Kaliningrado srityje. Triragis mėšlavabalis daugelyje šalių laikomas nykstančia rūšimi ir yra oficialiai saugomas.

Ragina sėklomis dalintis atsakingai

Atėjus pavasariui daugelis pradeda planuoti daržo darbus, kuria sodinimo planus, taip pat rūpinasi reikalingomis sėklomis. Socialiniuose tinkluose kaip iš gausybės rago pasipila skelbimai, kuriuose siūloma mainytis įvairių spalvų, formų, skonių pomidorų, paprikų ar agurkų sėkla. Be jokios abejonės, dalintis sėklomis ir augalais labai svarbu, siekiant išsaugoti paveldą ir puoselėti augalų įvairovę. Tačiau tai reikia daryti atsakingai.

Patarimai kaip prižiūrėti natūralios odos baldus

Natūralios odos baldai labai dažnai vadinami vienu lepiausiu pasirinkimu, tad juos turi pirkti tie, kurie turi laiko kambarių priežiūrai. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi baldai gaminami iš aukščiausios kokybės odos, kuri sėkmingai apsisaugo pati nuo aplinkinių dirgiklių, kurie gali sutrumpinti jos funkcionalumo laiko tarpą.

Puslapis 1 iš 112

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4451
Vakar apsilankė:9055
Šią savaitę apsilankė:13506
Šį mėnesį apsilankė:292280
Viso (nuo 2015-02-16):13739346
Šiuo metu naršo:
143
2020-05-26
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!