„Kas mūsų nenužudo, tas padaro mus stipresnius“, – taip galima pasakyti perfrazuojant gerai žinomą Vokietijos filosofo Friedricho Nietzschės posakį. Taip ir su „Utenos diena“. COVID-19 pandemija ne tik mūsų nenužudė, bet ir sustiprino – išmokė naujų darbo metodų per nuotolį. Redakcijos Ignalinoje neturėsime, tačiau prie mūsų komandos prisijungia daugeliui ignaliniečių gerai pažįstama ilgametė žurnalistė Lina Raginytė. Šiame laikraštyje (žiūrėti PDF) galite rasti keletą jos straipsnių.

Savaitraščio tikslas: pateikti aktualiausias naujienas Ignalinos miesto ir rajono gyventojams. Dažnai Ignalinoje sutiksite ir vyr. redaktorių V. Ridiką, kitus UAB „Utenos diena“ žurnalistus. Pagrindinės rubrikos: „Savivaldybės naujienos“, „Aktualijos“, „Verslas“, „Sportas“, „Kaimų istorijos“, žinoma, bus ir „Redaktoriaus skiltis“.

Savaitraštis leidžiamas 2000 egzempliorių tiražu, vieną kartą per savaitę – penktadieniais. Spalvotas, 16 puslapių laikraštis išeina su Utenos regionui skirtu priedu „Dienos Reklama“ ir „Dienos Gidu“ (TV programa). „Ignalinos diena“ platinama nemokamai Ignalinos mieste ir „Imeda“ parduotuvėse Ignalinos rajone. Ieškome būdų, kaip savaitraštį galėtume pristatyti ir didesniam būriui Ignalinos rajono gyventojų, todėl jau sudaryta sutartis su AB Lietuvos paštu ir savaitraštį netrukus bus galima užsisakyti per paštą už nedidelę pristatymo kainą.

MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!