Griovikai.lt – patikima griovimo darbų komanda
AktualijosGriovikai.lt – patikima griovimo darbų komanda
2020 kovo 24, Antradienis 09:52

Griovikai.lt – patikima griovimo darbų komanda

Griovikai.lt – patikima griovimo darbų komanda
  • 5 foto

Kokybės, efektyvumo, patikimų savo srities specialistų ir džiuginančių suteiktos paslaugos rezultatų norima visuomet, užsakant bet kokią paslaugą. Griovimo darbai – taip pat yra ta sritis, kurioje bet kokie veiksmai turi būti atlikti apgalvotai, laikantis būtinų reikalavimų ir išmanant visą darbo specifiką.

Yra nemažai atvejų, kada prireikia atlikti griovimo darbus. Ir tie atvejai nebūtinai yra atsitiktinai pastato savininkui kilęs noras ar ilgai brandintas planas. Pagrindinius griovimo atvejus apibrėžia ir Lietuvos Respublikos statybos įstatymas, kuris numato, kad pastatas (statinys) turi būti nugriautas, jei tokį sprendimą priėmė Teritorijų planavimo ar savivaldybės tarybos, jei tokia būtinybė numatyta teritorijų planavimo dokumentuose, jei pastatas buvo pastatytas laikinam naudojimui ir jo naudojimo terminas baigėsi, jei pastatas ar statinys buvo pastatytas neteisėtai (neturint tam išduoto leidimo) arba jei matyti natūralus fizinis ar moralinis statinio susidėvėjimas, jei pastato būklė kelia grėsmę aplinkiniams (tiek žmonėms, tiek aplinkai) ir tos grėsmės nėra galimybės pašalinti per viešojo administravimo subjektų, atliekančių statinių naudojimo priežiūrą, nustatytą laiką.
Vis dėlto vien matyti ar žinoti apie būtinybę nugriauti pastatus (statinius) neužtenka. Tam reikalinga ir atsakinga, patikima specialistų komandą. Kad būtų lengviau tokią pasirinkti, apie griovimo darbų specifiką ir tai, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis šios srities specialistus paklausinėjome Griovikai.lt komandos. Jų teigimu, pastatų griovimas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas ir nesudėtingas darbas. Iš tiesų jis yra varžomas daugybės reikalavimų, įstatymų ar reglamentų. Jį reikia išmanyti.
Griovikai.lt – konkurencinga rinkos dalyvė, įvykdžiusi ne vieną šimtą griovimo darbų ir projektų. Klientai, užsakę pastatų (statinių) griovimo darbus, vertina šios įmonės pranašumus iš kurių pagrindiniai yra:
Patogumas. Įmonė griovimo darbus atlieka visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Ir gali pasiūlyti tai, ko reikia individualiu atveju, t. y. pastatų griovimas rankomis, pastatų griovimo darbai su specialia technika, kapitalinės konstrukcijos griovimas ar architekto-konstruktoriaus paslauga, kuomet parengiami projektiniai pasiūlymai su vizualizacija ar specialūs projektai su ekspertize.
Profesionalumas. Jis turėtų būti rodomas nuo pat pasirengimo atlikti griovimo darbus etapo. Griovikai.lt komanda visuomet tiksliai įvertina griovimo sąlygas ir aplinkybes, apskaičiuoja veiklos sąnaudas, iš anksto apgalvoja techninius sprendimus, tuomet parengia planą ir pasiūlymą (su konkrečia kaina). Tik tada, kai viskas yra suderinta su užsakovu, tuomet imamasi griovimo darbų.
Patirtis. Būtent ji nulemia tinkamus, profesionalius sprendimus, o ne skubotus ar paviršutiniškai atliekamus veiksmus. Griovikai.lt komandoje dirba patyrę pastatų griovimo specialistai, kurie geba susitvarkyti su bet kokios būklės pastatais. Pastatų griovimo srityje patirtis yra labai reikšmingas dalykas, nes ji leidžia priimti racionalius, finansiškai naudingesnius sprendimus.
Operatyvumas. Griovikai.lt komandoje greitai ir tiksliai vyksta planų sudarymas, derinimas ir pati pastatų griovimo darbų eiga. „Visuomet orientuojamės į vieną objektą, kuriame dirbame, nesiblaškome per kelias darbo vietas ir puikiai išmanome savo darbą, todėl mūsų komandoje darbai vyksta sklandžiai ir greitai" – patikino Griovikai.lt.
Organizuotumas. Vieningi sprendimai, komandiniai darbai leidžia tiksliai suplanuoti darbus, laikytis numatytų darbų terminų, susikoncentruoti į atliekamą darbą ir pasiekti itin kokybiškų rezultatų.
Tai yra esminiai kriterijai, apsaugantys nuo prastai atliktų darbų, nuo galinčių kilti nesklandumų, nuo iššvaistyto laiko ar netgi finansinių nuostolių, todėl būtina įvertinti griovimo darbų įmonę ir ją rinktis atsakingai.
Tad jeigu Jums reikalingas pastatų griovimas, griovimo darbai su specialia technika ar kapitalinės konstrukcijos griovimas – nedelsdami galite kreiptis į Griovikai.lt komandą, kuri nemokamai pakonsultuos Jums rūpimais pastatų griovimo klausimais, įvertins reikalingus atlikti darbus ir jau kitą dieną pateiks konkretų pasiūlymą. Susisiekti galite telefonu – +370 635 35553, el. paštu infoHYPERLINK "mailto:Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį."@griovikai.lt arba internete užpildę specialią užsakymo užklausą, kurioje reikia pateikti visą informaciją apie savo projektą – https://www.griovikai.lt/.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

test_gemius

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1882
Vakar apsilankė:16330
Šią savaitę apsilankė:58438
Šį mėnesį apsilankė:126648
Viso (nuo 2015-02-16):13200813
Šiuo metu naršo:
102
2020-04-10
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!