VerslasNauji, gražūs ir tvirti dantys – vos už vieno žingsnio
2017 balandžio 12, Trečiadienis 08:55

Nauji, gražūs ir tvirti dantys – vos už vieno žingsnio

Nauji, gražūs ir tvirti dantys – vos už vieno žingsnio
 • Diana JAURA

„Vakar klinikoje mačiau jauną moterį, kuri su ašaromis akyse žiūrėjo į savo atvaizdą veidrodyje ir vis kartojo, kokia ji laiminga turėdama naujus dantis. Labai džiaugiamės matydami tokius žmones ir galėdami sugrąžinti jiems šypsenas bei gyvenimo pilnatvę", – sakė Utenoje esančios odontologijos klinikos Baltijos implantologijos centro vadovas Andrius Kilda.

Odontologijos klinika Utenoje Baltijos implantologijos centras  sėkmingai veikia jau pusę metų. Naudodami žinomos Švedijos kompanijos sukurtus itin aukštos kokybės dantų implantus ir taikydami unikalias gydymo metodikas klinikos specialistai maksimaliai greitai ir patikimai atkuria naujus dantis net ir tiems pacientams, kurie yra jų visai netekę.

Jaukumas prisideda prie sėkmingo gydymo

Stilingai ir skoningai įrengtos klinikos patalpos nė iš tolo neprimena senų laikų, kai, vos atidarius odontologo kabineto duris, pasklisdavo nemalonūs kvapai ir ausį rėžiantys garsai.
„Jaukumas – būtina sąlyga, kad dantis gydytis atėję pacientai galėtų maloniai jaustis bei atsipalaiduoti, – įsitikinęs centro vadovas A. Kilda. – Todėl skyrėme daug pastangų ir lėšų ne tik naujausiai medicininei įrangai įsigyti, geriausiems savo srities specialistams pritraukti, bet ir jaukiai, ramiai, pacientams patogiai aplinkai sukurti. Norime, kad pas mus atėję žmonės jaustųsi lyg namuose, neliktų baimių ir įtampos. Juk gera emocinė būsena labai svarbi geriausiems gydymo rezultatams pasiekti."
Didėjantis pacientų būrys ir apie klinikos darbą sklindantys geri atsiliepimai rodo, kad įdėtos pastangos nenuėjo veltui. A. Kilda teigė pastebėjęs, kad žinios apie klinikoje taikomus pažangius dantų atkūrimo būdus sklinda iš lūpų į lūpas, buvę pacientai klinikos paslaugas rekomenduoja savo artimiesiems, draugams, pažįstamiems. Čia gydytis atvyksta ne tik Utenos bei aplinkinių rajonų žmonės. Labai patrauklios kainos, aukšta darbo kokybė ir minimaliai trumpas dantų atkūrimo laikas į kliniką atvilioja ir tolimesnių Lietuvos miestų pacientus bei į užsienį gyventi išvykusius lietuvius.

Naujų dantų kūrimo procese dalyvauja ir pacientas

Baltijos implantologijos centro vadovo teigimu, geriausių gydymo rezultatų galima pasiekti, kai pats pacientas aktyviai dalyvauja savo naujų dantų atkūrimo procese. Tam pasitelkiamos šiuolaikinės technologijos.
Viena klinikos naujovių – intraoralinė kamera, kuria filmuojama paciento burnos ertmė ir vaizdas perduodamas į kompiuterio ekraną. Pacientas gali vizualiai matyti savo dantų būklę prieš ir po implantavimo. Taip pat yra galimybė ekrane parodyti, kaip gali atrodyti jo nauji dantys ant implantų. Vizualizacijos leidžia pacientui aktyviai įsitraukti į gydymo procesą. Užsimezga glaudesnis ryšys tarp paciento ir gydytojo, aptardami tarpusavyje vizualinę medžiagą jiedu gali geriau suprasti, kokio rezultato reikėtų siekti.
„Žmogui yra labai svarbu kuo daugiau žinoti apie tai, kaip vyksta gydymas implantais, nes tuomet nelieka nepagrįstų baimių bei nuogąstavimų, atsiranda pasitikėjimas gydytoju bei tikėjimas gydymo rezultatais", – sakė klinikos vadovas.

Protezus nešiojantiems – metodika „visi ant keturių" arba All-on-4

Pasak A. Kildos, ypač daug palankių atsiliepimų klinika sulaukia dėl čia taikomų greitų ir patikimų bedančių pacientų gydymo metodikų. Klinikos vadovo teigimu, daugumos ar visų dantų netekimas – ne tik vyresnės kartos žmonių problema. Dėl persirgtų ligų, netinkamos dantų priežiūros, anksčiau taikytų neefektyvių, burnos sveikatai žalingų gydymo metodikų dantis šiandien yra praradę daug jaunų žmonių. Gyvenimas jiems dar prieš akis, o išimami protezai – toli gražu ne išeitis.
„Daugumą ar visus dantis praradusių pacientų gydymui taikome unikalią, pasaulyje žinomos Švedijos kompanijos sukurtą ir užpatentuotą gydymo metodiką, kurią galima pavadinti „visi ant keturių", – papasakojo A. Kilda. – Visi vieno žandikaulio dantys atkuriami tik ant keturių implantų. Abiem žandikauliams atkurti užtenka aštuonių implantų. Ši metodika ne tik yra ekonomiška, bet ir leidžia išvengti žandikaulio kaulo priauginimo. Net ir gerokai sunykusį žandikaulį turintiems pacientams galima rasti tinkamo kaulo keturiems implantams įsriegti."
Implantavimas atliekamas per vieną vizitą, netrukus po jo tvirtinami nauji laikini dantys, su kuriais žmogus gali gyventi pilnavertį, aktyvų gyvenimą. „Turime galimybę laikinus dantis tvirtinti per parą nuo implantų įsriegimo. Tačiau pacientai paprastai pageidauja išlaukti kelias dienas po implantavimo procedūros ir tada ateina pritvirtinti laikinų dantų, – paaiškino A. Kilda. – Praėjus maždaug 3–4 mėnesiams laikini dantys pakeičiami nuolatiniais."
Nenuimami protezai, arba ant implantų tvirtinami nauji dantys, gaminami klinikos technikų laboratorijoje. Klinikos vadovo manymu, labai svarbu, kai dantų technikas ir implantuojantis specialistas dirba greta vienas kito. „Gydytojo ir dantų techniko darbo sinergija, galimybė pasitarti, jei reikia, ir operatyviai atlikti protezų koregavimo darbus – visa tai leidžia ilgai netrunkant sukurti geriausiai paciento lūkesčius atitinkančius, patogius ir patikimus naujus dantis, – sakė A. Kilda. – Tinkamai prižiūrimi dantys žmogui tarnauja vis gyvenimą."

Už naujus dantis galima mokėti lizingu

Baltijos implantologijos centro vadovo teigimu, klinikos pacientai yra visų socialinių sluoksnių atstovai – tarnautojai, ūkininkai, verslininkai, vadybininkai, darbininkai. A. Kildos manymu, sprendimą atkurti dantis ant implantų labiausiai sąlygoja ne žmogaus užimamos pareigos ar statusas visuomenėje, netgi ne jo gaunamos pajamos, o gyvenimo prioritetai.
„Lietuviai jau seniai įprato baldus, buitinę techniką, mašinas pirkti lizingu. O į galimybę išsimokėtinai atkurti dantis iki šiol buvo žiūrima gan atsargiai. Bet juk dantys – tai viena svarbiausių mūsų geros sveikatos, pakilios nuotaikos ir pilnaverčio, aktyvaus gyvenimo sąlygų. Todėl labai džiaugiuosi, kad vis daugiau mūsų pacientų supranta dantų svarbą gyvenime ir pasinaudoja galimybe gydytis išsimokėtinai", – sakė A. Kilda. Jis pabrėžė, kad klinikos pacientams yra suteikiamos ypač patrauklios sąlygos – jie turi galimybę pasinaudoti metiniu beprocenčiu lizingu.
A. Kilda papasakojo, kad Lietuvoje vis dažniau įsigali užsienio verslo praktika, kai už savo darbuotojų dantų gydymą bei atkūrimą apmoka jų darbdaviai. „Šią tendenciją pastebiu ir savo klinikoje. Manau, tai labai puiki darbuotojų motyvacijos priemonė, o darbdaviams iš to taip pat nauda – juk sveikas, besišypsantis darbuotojas visada dirbs geriau ir našiau nei nelaimingas ir paniuręs."

Nemokamose konsultacijose – visa informacija apie dantų implantavimą

Pasak A. Kildos, dažnai žmonės nežino visos tiesos apie tai, kas iš tikrųjų yra šiuolaikinis dantų implantavimas ir kokių galimybių žmonėms jis suteikia. Sklando daug spėlionių, neteisingų mitų ir gandų. Konsultacijos – labai patogus būdas per trumpą laiką gauti maksimaliai daug informacijos. Atėję į konsultaciją žmonės galės užduoti labai individualius, būtent jų dantų problemas liečiančius klausimus ir gauti kompetentingus, patirtį turinčių specialistų atsakymus.
„Žmonės turi teisę domėtis ir pasirinkti tai, kas, jo manymu, jam yra geriausia. Reikia žinoti, kad būtų apie ką svajoti, vėliau ir racionaliai suplanuoti, kaip tą svajonę pasiekti. Kai žinai, kur nori nueiti, tai ir nueini, – įsitikinęs klinikos vadovas. – Iš pradžių svarbu išdrįsti žengti tą vieną žingsnį savo naujų, gražių ir tvirtų dantų link."

Daugiau informacijos www.baltijosic.lt, https://www.facebook.com/BaltijosImplantologijosCentrasUtenoje/

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Botulino toksino injekcijos – ne tik veido kontūrų korekcijai

  Dažnas, pasižiūrėjęs į lygų, skaistų žmogaus veidą, šyptelėja ir tarsi šiek tiek pašaipiai pakomentuoja: „Matyt, botokso susileido." Visuomenėje sklando nemažai mitų, jog botulino toksino injekcijos bei hialurono rūgšties užpildai yra tik tuštybės mugės pramanas. Vis dėlto retas susimąsto, kad pasaulyje šie preparatai dažniausiai naudojami siekiant išspręsti tam tikras įgimtas ar per gyvenimą įgytas veido kontūrų estetines bei funkcines problemas. Jie ne tik skirti estetiniam grožiui atkurti, bet ir saugiai naudojami medicinoje.
  Botulino toksino preparatai pirmiausia buvo naudojami kreivakaklystei ir kaktos raukšlėms gydyti. Vėliau atliekant mokslinius ir klinikinius tyrimus jų naudojimas plačiai paplito medicinoje ir yra naudojami viso kūno procedūroms. Ši medžiaga blokuoja nervinių impulsų sklidimą į raumenis. Taip pasiekiamas pageidaujamas efektas, pavyzdžiui, dėl raumenų tonuso sumažėjimo mažėja raukšlių. Tačiau botulino toksinas gali būti naudojamas ir nechirurginiam antakių pakėlimui, mimikos raumenų paralyžiaus korekcijai, prakaitavimui mažinti, nerviniam tikui, migrenai, griežimui dantimis (bruksizmui) gydyti.

 • Utenoje duris atvėrė klinika, taikanti naujausius ir efektyviausius gydymo metodus

  Kovo 20 dieną Utenoje duris atvėrė aukščiausius gydymo ir pacientų aptarnavimo reikalavimus atitinkanti odontologinė klinika CLINIC | DPC. Tai jau devintoji odontologijos paslaugų tinklo klinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje bus teikiamos visos šiuolaikinės ir bendrosios dantų gydymo bei priežiūros paslaugos: dantų implantavimo, protezavimo, terapinio, endodontinio, ortodontinio gydymo. Restauruotame pastate, puikiai įsiliejančiame į miesto architektūrinį peizažą, kol kas įkurti du jaukūs, erdvūs ir patogūs kabinetai, kurie įrengti taip, kad pacientas, vos pravėręs klinikos duris, jaustų personalo dėmesį ir rūpestį.

 • Revoliucija! Išmanieji implantai. Implantai „STRAUMANN ROXOLID SLActive“ bei „Neodent aqua“. Nepakeičiamų yra!

  Tai unikalūs implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra.
  Šių implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią
  technologiją. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose
  specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus
  savybės išliktų iki pat implantacijos.

 • Dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas naudojant mikroskopą – tikslesnis ir ilgalaikiškesnis

  Besišypsantis žmogus – laimingas žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau, galbūt keli dantys jau ištraukti, senos restauracijos nusidėvėjusios. Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?
  Apie dantis, jų gydymą pasitelkiant mikroskopą pasakojo odontologijos centro „Laudenta", įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojų odontologų komanda.

 • Utenos implantologijos klinika plečia paslaugų spektrą

  Utenoje visada trūko aukštos kvalifikacijos gydytojų odontologų, endodontų, implantologų, todėl uteniškiai dantų gydyti dažnai vykdavo į sostinę. Utenoje neseniai duris atvėrus implantologijos klinikai, situacija pasikeitė į gera – dabar uteniškiai gali rinktis: toliau važinėti į Vilnių ar čia pat – Utenoje – kreiptis į tikrus savo srities profesionalus.

 • Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos

  Kaip ir visa šiuolaikinė medicina, odontologija sparčiai žengia į priekį. Toks spartus tobulėjimo procesas vyksta dėl naujų technologijų, nuolatinių atradimų odontologinių medžiagų srityje, pačių gydytojų siekio tobulėti. Pacientų noras žinoti, domėjimasis teikiamomis paslaugomis, kokybiško, pilnaverčio gydymo siekimas gydymą implantais pavertė rutinine odontologine procedūra. Apie odontologiją bei implantologiją pasakojo Utenos implantologijos klinikos vadovas, devynerių metų klinikinę praktiką turintis gydytojas odontologas Andrius Jonaitis.

 • Nusišypsok, nes Tavo šypsena graži!

  Kasdieninis drovėjimasis savo išvaizda mažina pasitikėjimą savimi, o savigarba yra vienas svarbiausių socialinių įgūdžių, suteikiantis psichologinį stabilumą, komfortą ir saugumo jausmą. Todėl šįkart odontologijos klinikos „Profident" specialistai dalijasi dar viena gražios šypsenos paslaptimi, kurios tikslas yra parodyti, koks lengvas ir patogus gali būti kelias sveikatos bei estetikos link.

 • Kai tenka rinktis – bauginančiai skambantis implantavimas ar bedantė šypsena

  Bedantė šypsena – ne verdiktas. Žmonėms, nešiojantiems išimamus dantų protezus, turėtų būti puikiai pažįstama nemaloni savijauta dėl skausmingų dantenų valgant ir kalbant. Tačiau šiais laikais, kai medicina taip pažengusi į priekį, – pasiduoti ir nusiminti negalima. Šiandien bet kokio amžiaus moteris ar vyras gali ne tik turėti gražią šypseną, bet ir valgyti savo mėgstamą maistą.

 • „Profident" – odontologijos klinika ir dantų technikos laboratorija

  Dažnai kalbame apie odontologijos klinikas, jų teikiamas paslaugas, gydytojus, kartais nepelnytai pamiršdami dantų technikus, kurie tarsi nematomi juvelyrai išdirba gaminius iki mažiausių smulkmenų. Tik išskirtinis dėmesys preciziškoms detalėms, kruopštumas bei atidumas pateisina pacientų lūkesčius bei pelno nuoširdų pasitikėjimą. Šiandien kalbame su penkerius metus veikiančios dantų technikos laboratorijos ir naujai atsidarančios odontologijos klinikos vadovu Jauniumi Mickumi.

 • Kad šypsenos nereikėtų laikyti stiklinėje

  Daugumai mūsų artėjantis pavasaris ir bundanti gamta asocijuojasi su nauja laisve, nauju gyvenimu, nauja pradžia... Vien pagalvojus apie tai, norisi plačiai nusišypsoti. Bet kas, jeigu negalite to padaryti, neprisidengdami burnos ranka? Vieno, kelių ar juolab daugumos dantų netektis verčia jus jaustis nepilnaverčiais tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ar galima tai pakeisti be ilgo laukimo bei skausmingų, varginančių procedūrų ir, pavasariui atėjus, džiaugtis tokia šypsena, apie kurią visą gyvenimą svajojote?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11771
Vakar apsilankė:8403
Šią savaitę apsilankė:11771
Šį mėnesį apsilankė:194129
Viso (nuo 2015-02-16):8281780
Šiuo metu naršo:
151
2018-05-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!