VerslasAtidaromas šiuolaikiškas interjero ir namų apdailos prekių centras Utenoje
2017 kovo 22, Trečiadienis 08:29

Atidaromas šiuolaikiškas interjero ir namų apdailos prekių centras Utenoje

Atidaromas šiuolaikiškas interjero ir namų apdailos prekių centras Utenoje
 • Lauris VAINAUSKAS
 • 7 foto

Pavasaris – tai permainų laikas, kai iš šalčio gniaužtų bunda gamta ir patys norime išsivaduoti iš pilkumos – nauja šukuosena, vasariškas garderobas ir noras į savo namus įnešti naujų spalvų bei formų. Jau kovo 23 dieną Utenoje duris atvers atsinaujinęs Namų idėjų centras NIC. Po 1 700 kv. m stogu čia įsikūrė stipriausi, specializuoti interjero salonai, pateikiantys geriausius sprendimus jaukioms akimirkoms namuose. „Ieškote įkvėpimo? Ateikite ir būkite įkvėpti!" – tokiu šūkiu pasitinka naujas centras Utenoje, kuriame galima rasti nuo šiuolaikiškų apdailos medžiagų iki interjero detalių ir baldų patogiam gyvenimui. Planuojantiems pavasarines pertvarkas Namų idėjų centro NIC atstovas Nerijus Urbonavičius pasakojo, kad kilus norui atnaujinti namus kardinalios pertvarkos nebūtinos, kartais užtenka pakeisti vos kelis interjero elementus.

Svarbiausia – vizija ir planas

Prieš pradedant pertvarkas – susiplanuokite. Sprendžiant, kaip pertvarkyti namus, pirmiausia reikia įvertinti kelis veiksnius, tokius kaip esamas namų interjeras bei jau esamas stilistinis ir spalvinis sprendimas.
Atnaujinant namus pavasarį vyrauja poreikis šviesioms, ryškioms spalvoms, aplinką pagyvinantiems interjero elementams. Atnaujinant interjerą kartais tereikia įnešti vieną ryškią spalvą. Tai gali būti užuolaidos, sienų lipdukai, nauji stalo padėklai ar ryškus krepšys daiktams. Drąsesni ir permainų norintys žmonės gali perdažyti sienas ar ryškesnių spalvų tapetais atnaujinti vieną būsto sieną. Norintys ekstravagantiškų sprendimų namuose gali įkomponuoti ir meno kūrinių, pavyzdžiui, nauji paveikslai ar fotografijos darbai atnaujina kambarį, nes dėmesys nukrypsta į kitus stilistinius elementus. Interjere įkomponuotos net ir smulkios interjero detalės gali pastebimai pagyvinti aplinką, jai suteikti žaismingumo.

Viskas po vienu stogu

Namų idėjų centre NIC įsikūrusiuose salonuose lankytojai ras platų apdailos medžiagų ir interjero prekių asortimentą. Dizaineriams, architektams ar tiesiog išskirtinių prekių ieškantiems žmonėms interjero salonų darbuotojai suteiks asmenines konsultacijas, kurios leis harmoningai susikurti ar atsinaujinti savo namus.
Po vienu stogu subūrus stipriausius, specializuotus salonus, statantys, remontuojantys ar planuojantys smulkias pertvarkas žmonės visada galės rasti naujausias interjero dizaino prekių kolekcijas, namų inžinerinės įrangos sprendimus.
„Interjero bei namų aplinkos kūrimas yra lyg meno kūrinio rinkimosi procesas, todėl plačioje 1 700 kvadratinių metrų erdvėje Utenos regiono gyventojams sukūrėme platų apdailos medžiagų, tapetų, užuolaidų, grindų, šviestuvų, santechnikos, sodo technikos, meno dirbinių ir interjero detalių pasirinkimą. Išskirtiniam, jaukiam interjerui bus galima įsigyti žinomų Lietuvos dailininkų, fotografų darbų. Kiekvienas lankytojas čia galės ne tik surasti jam reikalingų interjero detalių, bet ir pasisemti pačių įdomiausių idėjų būsimam arba esamam namų interjerui", – pasakojo N. Urbonavičius.
Utenos regione toks specializuotas prekybos centras dar neturi analogų. Tiek šio regiono, tiek aplinkinių miestų – Anykščių, Molėtų, Zarasų, Ignalinos, Visagino, Kupiškio, Rokiškio, Ukmergės – gyventojai pagaliau turės vietą, kurioje galės išsirinkti produkciją, skirtą šiuolaikiškai, stilingai, skoningai ir kokybiškai įsirengti butą ar namą.
Namų idėjų centre NIC Utenoje visi apsilankę galės rasti tokius žinomus salonus kaip „Laivira", „Vilniaus parketas", „Elmo light", „Vijogė", „Master tools", „Vilpra", „Vilniaus galerija", „Parketas ir tapetas".

Kovo 23 d. apsilankę naujoje dizaino erdvėje Utenoje ras naujausias kolekcijas, skirtas savitam namų stiliui. Atidarymo proga penkias savaites vyks žaidimas, kurio prizinis fondas siekia net 5 000 eurų. Atidarymo proga miestiečiams bus dovanojama nemokama meno ir muzikos šventė. Šeštadienį (kovo 25 dieną) prekybos centro erdvėje bus eksponuojama Editos Suchockytės grafikos paroda „Paryžius", Rimanto Dichavičiaus fotografijų paroda iš ciklo „Žiedai tarp žiedų", karikatūrų paroda „balandžio 1 iš arti". Taip pat nuo 12 valandos kviečiame nemokamai klausytis koncertinės programos „Trumpam į Paryžių" (Daumantas Slipkus – klavišiniai, Vytautas Mikeliūnas – smuikas, Edita Suchockytė – vokalas). Visą dieną centre profesionalus šaržų bei karikatūrų meistras Ramūnas Vaitkus nemokamai pieš lankytojų šaržus. Visi kovo 23– 25 dienomis atvykę į NIC prekybos centrą bus vaišinami nemokama kvapnia kava, kad pažadintumėte įkvėpimą naujiems pokyčiams.

Rimantas Dichavičiaus – vienas žymiausių Lietuvos fotomenininkų. Jo aktų fotografijų albumas „Žiedai tarp žiedų" sukėlė milžinišką visuomenės susidomėjimą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje tuometinėje Sovietų Sąjungoje. Buvo sugriautas nuogo moters kūno Sovietų Sąjungoje tabu, o Maskvoje eksponuojamoje menininko parodoje per dieną apsilankydavo per dešimt tūkstančių žmonių.

Edita Suchockytė kūryboje balansuoja tarp techninės meistrystės ir atsainaus lengvabūdiškumo. Menininkė pripažįsta, kad, kurdama šiltus, romantizuotos realybės atvaizdus, rizikuoja šiuolaikinio pasaulio kontekstuose pasirodyti šiek tiek senamadiška, tačiau tiki, kad būtent tokie jos darbai yra geriausias asmeninis protestas prieš susvetimėjimą.

Ramūnas Vaitkus. Šaržų piešimas „gyvai" ir iš nuotraukų - yra pagrindinis pats tikriausias hobis ir darbas.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • NIC naujovės Utenoje

  Namų idėjų centre (NIC) Kupiškio gatvėje – daug naujovių. Nuo praėjusio ketvirtadienio uteniškius stebino ne tik parodų gausa, užpildytos visos tuščios NIC pastato erdvės, bet šeštadienį surengtas ir savotiškas atsinaujinusio centro atidarymas.

 • Paskelbė prekybos centro „Iki“ atidarymo datą

  Jau kito mėnesio viduryje – gruodžio 14 dieną – Utenoje, J. Bartašiaus gatvėje, duris atveria prekybos centras „Iki". Jis buvo pradėtas statyti šių metų liepos mėnesį.

 • Į „Babiloną“ vilioja ypatingi savaitgalio pasiūlymai

  Panevėžio prekybos ir pramogų centre „Babilonas" – dar vienas ypatingas ir nuotaikingas savaitgalis. Lapkričio 12 dieną daugiau nei 70 čia įsikūrusių parduotuvių, kavinių ir restoranų siūlys išskirtines nuolaidas, kurios sieks net iki 70 procentų.

 • Utenoje – statybų įkarštis: kyla nauji prekybos centrai

  Neilgai trukus Utenoje iškils keletas naujų prekybos ir visuomeninės paskirties pastatų. Be naujų prekybos centrų – „Iki" ir „Lidl", netoli pastarojo, J. Basanavičiaus g. 117A, jau statomas prekybos paskirties pastatas su administracinėmis patalpomis. Artimiausiu metu bus rekonstruojama bendrovei „Utenos prekyba" priklausanti parduotuvė šalia Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos. Smulkesnių objektų Utenoje statoma ir daugiau.

 • Pradėta ruošti nauja vieta prekybos centrui

  Šiomis dienomis Utenos miesto centre pradėta ruošti nauja vieta UAB „Pro Meridian" planuojamam statyti prekybos centrui „Iki". Šis prekybos centras turėtų būti iki 3 tūkst. kv. m teritorijoje, apribotoje J. Bartašiaus, J. Basanavičiaus ir A. Baranausko gatvėmis.

 • Utenoje rengiamas mitingas ir eisena į prekybos centrą pirkti kalafioro

  Dėl kylančių maisto produktų kainų prekybos centruose per šalį vilnija gyventojų pasipiktinimo banga ir visuotinis raginimas neiti į parduotuves. Nenorinčių taikytis su kylančiomis kainomis prie iniciatyvos boikotuoti prekybos centrus žada jungtis apie 100 tūkst. žmonių.

 • Naujų prekybos centrų Utenoje statybos slepiamos po šydu

  Jau netrukus Utenoje turėtų prasidėti dar dviejų didelių prekybos centrų statybos. Tai „Utenos dienai" patvirtino Utenos rajono savivaldybės administracijos vyriausiasis architektas Evaldas Rimas. Pasak jo, Utenos rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) dar 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų buvo peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius. Kadangi Utenos rajono savivaldybės administracija dėl prekybos centrų išdėstymo schemos keitimo gavo pasiūlymus iš UAB „Lidl" ir UAB „Pro Meridian", pasiryžusios statyti prekybos centrą „Iki", administracijos direktoriaus įsakymu 2015 m. pradėta keisti prekybos centrų išdėstymo schema, derinant su kitais bendrojo plano sprendiniais.

 • Utenoje išdygs dar du dideli prekybos centrai

  Utenos rajono savivaldybės taryboje buvo paskelbta informacija apie Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos keitimą. Taryba 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų – peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius, šiuo metu jau pradėtas prekybos centrų išdėstymo schemos keitimo parengiamasis etapas. Jo metu parengta Planavimo darbų programa, parengtos ir patvirtintos Teritoriju planavimo sąlygos. Rengiant planą bus peržiūrėtos ir įvertintos aptarnavimo zonų ribos, įvertintos vietos, kurioje norima statyti prekybos centrus ir jų išdėstymas schemoje, esant poreikiui – jas panaikinti.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8303
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:8303
Šį mėnesį apsilankė:236471
Viso (nuo 2015-02-16):8627615
Šiuo metu naršo:
132
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!