VerslasRevoliucija! Išmanieji implantai. Implantai „STRAUMANN ROXOLID SLActive“ bei „Neodent aqua“. Nepakeičiamų yra!
2017 kovo 15, Trečiadienis 09:05

Revoliucija! Išmanieji implantai. Implantai „STRAUMANN ROXOLID SLActive“ bei „Neodent aqua“. Nepakeičiamų yra!

Revoliucija! Išmanieji implantai. Implantai „STRAUMANN ROXOLID SLActive“ bei „Neodent aqua“. Nepakeičiamų yra!

Tai unikalūs implantai, kuriems analogų pasaulyje šiandien nėra.
Šių implantų unikalumą lemia ypatingos jų paviršiaus savybės, kuriamos naudojant specialią
technologiją. Šie implantai gaminami visiškame vakuume ir laikomi pakuotėse, pripildytose
specialaus skysčio, kad implantas neturėtų jokio sąlyčio su deguonimi ir ypatingosios jo paviršiaus
savybės išliktų iki pat implantacijos.

Chemiškai aktyvus „ROXOLID SLActive" bei „Neodent aqua" implantų paviršius pritraukia kraują ir intensyviai stimuliuoja jame esančias daleles, atsakingas už gijimo procesus. Tai sumažina
implanto neprigijimo riziką beveik iki nulio, o jo prigijimo laikas sutrumpėja perpus. Todėl jei
įprasto implanto atveju saugias protezavimo procedūras galima pradėti po implantacijos praėjus 6–8 savaitėms, naudojant „STRAUMANN ROXOLID SLActive" bei „Neodent aqua" implantus užteks palaukti vos 3–4 savaites. Utenos implantologijos klinika savo klientams šiuos unikalius
implantus siūlo įsigyti už specialią kainą Tik nuo 500 Eur!

* prigijimo tikimybė 99,7 proc.
  * dvigubai greitesnis prigijimo laikas (3–4 savaitės)
  * mažiausiai 2 kartus ilgesnė tarnavimo trukmė, palyginti su kitų gamintojų implantais
  * viso gyvenimo garantija
  * kaina tik nuo 500 Eur

Atliekant implantaciją Utenos implantologijos klinikoje Jūsų laukia vertinga dovana!

Klinikos paslaugos:

- kanalų gydymas mikroskopu
  - implantacija
  - estetinis plombavimas
  - protezavimas
  - periodontologinės operacijos
  - rentgeno diagnostika
  - chirurginės procedūros
  - profesionali burnos higiena

Vienam didžiausių Lietuvoje odontologijos klinikų tinklui priklausanti Utenos implantologijos klinika duris atvėrė pernai birželio mėnesį. Klinikos vadovams Andriui Jonaičiui bei Imantui Vatėnui priklauso šešios implantologijos klinikos Lietuvoje (Kaune, Šiauliuose, Utenoje, Mažeikiuose, Klaipėdoje, Panevėžyje). Atsidavę, nuolatos tobulėjantys, klinikose dirbantys gydytojai odontologai kiekvieną pacientą pasitinka su šypsena. Aukščiausios kokybės aptarnavimas bei medicinos naujovės, kompiuteriu skenuojami ir frezuojami protezai bei išmanieji (aktyvaus paviršiaus, trigubai greičiau prigyjantys) implantai – puikus klinikų augimo ir įgytos patirties įrodymas. Nenutrūkstamo tobulėjimo proceso tikslas – rugsėjo mėnesį atsidarantis mokymų centras, kur naujų bei senbuvių darbuotojų žinių gilinimas užtikrins dar aukštesnę paslaugų kokybę.

Utenio a. 16, Utena
  Tel. 8 677 31 887
  El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  www.implantologijosklinika.lt

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Botulino toksino injekcijos – ne tik veido kontūrų korekcijai

  Dažnas, pasižiūrėjęs į lygų, skaistų žmogaus veidą, šyptelėja ir tarsi šiek tiek pašaipiai pakomentuoja: „Matyt, botokso susileido." Visuomenėje sklando nemažai mitų, jog botulino toksino injekcijos bei hialurono rūgšties užpildai yra tik tuštybės mugės pramanas. Vis dėlto retas susimąsto, kad pasaulyje šie preparatai dažniausiai naudojami siekiant išspręsti tam tikras įgimtas ar per gyvenimą įgytas veido kontūrų estetines bei funkcines problemas. Jie ne tik skirti estetiniam grožiui atkurti, bet ir saugiai naudojami medicinoje.
  Botulino toksino preparatai pirmiausia buvo naudojami kreivakaklystei ir kaktos raukšlėms gydyti. Vėliau atliekant mokslinius ir klinikinius tyrimus jų naudojimas plačiai paplito medicinoje ir yra naudojami viso kūno procedūroms. Ši medžiaga blokuoja nervinių impulsų sklidimą į raumenis. Taip pasiekiamas pageidaujamas efektas, pavyzdžiui, dėl raumenų tonuso sumažėjimo mažėja raukšlių. Tačiau botulino toksinas gali būti naudojamas ir nechirurginiam antakių pakėlimui, mimikos raumenų paralyžiaus korekcijai, prakaitavimui mažinti, nerviniam tikui, migrenai, griežimui dantimis (bruksizmui) gydyti.

 • Nauji, gražūs ir tvirti dantys – vos už vieno žingsnio

  „Vakar klinikoje mačiau jauną moterį, kuri su ašaromis akyse žiūrėjo į savo atvaizdą veidrodyje ir vis kartojo, kokia ji laiminga turėdama naujus dantis. Labai džiaugiamės matydami tokius žmones ir galėdami sugrąžinti jiems šypsenas bei gyvenimo pilnatvę", – sakė Utenoje esančios odontologijos klinikos Baltijos implantologijos centro vadovas Andrius Kilda.

 • Utenoje duris atvėrė klinika, taikanti naujausius ir efektyviausius gydymo metodus

  Kovo 20 dieną Utenoje duris atvėrė aukščiausius gydymo ir pacientų aptarnavimo reikalavimus atitinkanti odontologinė klinika CLINIC | DPC. Tai jau devintoji odontologijos paslaugų tinklo klinika Lietuvoje, kur vienoje vietoje bus teikiamos visos šiuolaikinės ir bendrosios dantų gydymo bei priežiūros paslaugos: dantų implantavimo, protezavimo, terapinio, endodontinio, ortodontinio gydymo. Restauruotame pastate, puikiai įsiliejančiame į miesto architektūrinį peizažą, kol kas įkurti du jaukūs, erdvūs ir patogūs kabinetai, kurie įrengti taip, kad pacientas, vos pravėręs klinikos duris, jaustų personalo dėmesį ir rūpestį.

 • Dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas naudojant mikroskopą – tikslesnis ir ilgalaikiškesnis

  Besišypsantis žmogus – laimingas žmogus! Deja, ne visuomet norisi šypsotis – dantys nebeatrodo tokie balti kaip anksčiau, galbūt keli dantys jau ištraukti, senos restauracijos nusidėvėjusios. Ar žinote, kad susigrąžinti gražią šypseną šiandien paprasčiau, nei Jūs galvojate?
  Apie dantis, jų gydymą pasitelkiant mikroskopą pasakojo odontologijos centro „Laudenta", įsikūrusio Kauno g. 19, Utenoje, gydytojų odontologų komanda.

 • Utenos implantologijos klinika plečia paslaugų spektrą

  Utenoje visada trūko aukštos kvalifikacijos gydytojų odontologų, endodontų, implantologų, todėl uteniškiai dantų gydyti dažnai vykdavo į sostinę. Utenoje neseniai duris atvėrus implantologijos klinikai, situacija pasikeitė į gera – dabar uteniškiai gali rinktis: toliau važinėti į Vilnių ar čia pat – Utenoje – kreiptis į tikrus savo srities profesionalus.

 • Utenos implantologijos klinika – visos odontologijos paslaugos

  Kaip ir visa šiuolaikinė medicina, odontologija sparčiai žengia į priekį. Toks spartus tobulėjimo procesas vyksta dėl naujų technologijų, nuolatinių atradimų odontologinių medžiagų srityje, pačių gydytojų siekio tobulėti. Pacientų noras žinoti, domėjimasis teikiamomis paslaugomis, kokybiško, pilnaverčio gydymo siekimas gydymą implantais pavertė rutinine odontologine procedūra. Apie odontologiją bei implantologiją pasakojo Utenos implantologijos klinikos vadovas, devynerių metų klinikinę praktiką turintis gydytojas odontologas Andrius Jonaitis.

 • Nusišypsok, nes Tavo šypsena graži!

  Kasdieninis drovėjimasis savo išvaizda mažina pasitikėjimą savimi, o savigarba yra vienas svarbiausių socialinių įgūdžių, suteikiantis psichologinį stabilumą, komfortą ir saugumo jausmą. Todėl šįkart odontologijos klinikos „Profident" specialistai dalijasi dar viena gražios šypsenos paslaptimi, kurios tikslas yra parodyti, koks lengvas ir patogus gali būti kelias sveikatos bei estetikos link.

 • Kai tenka rinktis – bauginančiai skambantis implantavimas ar bedantė šypsena

  Bedantė šypsena – ne verdiktas. Žmonėms, nešiojantiems išimamus dantų protezus, turėtų būti puikiai pažįstama nemaloni savijauta dėl skausmingų dantenų valgant ir kalbant. Tačiau šiais laikais, kai medicina taip pažengusi į priekį, – pasiduoti ir nusiminti negalima. Šiandien bet kokio amžiaus moteris ar vyras gali ne tik turėti gražią šypseną, bet ir valgyti savo mėgstamą maistą.

 • „Profident" – odontologijos klinika ir dantų technikos laboratorija

  Dažnai kalbame apie odontologijos klinikas, jų teikiamas paslaugas, gydytojus, kartais nepelnytai pamiršdami dantų technikus, kurie tarsi nematomi juvelyrai išdirba gaminius iki mažiausių smulkmenų. Tik išskirtinis dėmesys preciziškoms detalėms, kruopštumas bei atidumas pateisina pacientų lūkesčius bei pelno nuoširdų pasitikėjimą. Šiandien kalbame su penkerius metus veikiančios dantų technikos laboratorijos ir naujai atsidarančios odontologijos klinikos vadovu Jauniumi Mickumi.

 • Kad šypsenos nereikėtų laikyti stiklinėje

  Daugumai mūsų artėjantis pavasaris ir bundanti gamta asocijuojasi su nauja laisve, nauju gyvenimu, nauja pradžia... Vien pagalvojus apie tai, norisi plačiai nusišypsoti. Bet kas, jeigu negalite to padaryti, neprisidengdami burnos ranka? Vieno, kelių ar juolab daugumos dantų netektis verčia jus jaustis nepilnaverčiais tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Ar galima tai pakeisti be ilgo laukimo bei skausmingų, varginančių procedūrų ir, pavasariui atėjus, džiaugtis tokia šypsena, apie kurią visą gyvenimą svajojote?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:8296
Vakar apsilankė:8841
Šią savaitę apsilankė:8296
Šį mėnesį apsilankė:236464
Viso (nuo 2015-02-16):8627608
Šiuo metu naršo:
134
2018-06-25
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!