VerslasPrekybos centras NIC netrukus atsinaujins
2016 lapkričio 23, Trečiadienis 09:04

Prekybos centras NIC netrukus atsinaujins

Prekybos centras NIC netrukus atsinaujins

Sunkmetis jau tikrai praėjo. Tai puikiai įrodo ir naujų prekybos centrų statybos Utenoje. Vieni jų orientuoti į mažmeninę prekybą, kiti į baldų pramonę. O namų idėjų centras NIC, esantis Vilniaus–Kupiškio ir Molėtų gatvių sankryžoje, jau netrukus atsinaujins ir visiems Utenos regiono gyventojams vienoje vietoje pasiūlys prekes bei paslaugas, reikalingas namams. Apie atsinaujinimą kalbėjomės su prekybos centro NIC rinkodaros vadovu Nerijumi Urbonavičiumi.

Pone Nerijau, priminkite uteniškiams, kas yra NIC?

NIC – namų idėjų centras. Tai specializuotas prekybos centrų tinklas, kuriame individualios įmonės atskiruose salonuose arba bendrose erdvėse pristato apdailos medžiagų ir interjero dekoravimo elementų asortimentą. Jis skirtas 25–55 metų amžiaus išsilavinusiems, vidutines ir didesnes pajamas gaunantiems žmonėms, nuolat atnaujinantiems namų aplinką ir besidomintiems interjero dizaino naujienomis. Prekybos centro NIC idėja – suburti po vienu stogu žinomas, gerai rinkoje užsirekomendavusias įmones, kurių veikla siejama išskirtinai su namų interjeru, dizainu ir jaukumu. Užtikrinant pirkėjų srautus ir tenkinant jų poreikius, specializuotų salonų sudėtis ir asortimentas formuojamas taip, kad pateiktų kuo platesnį būsto įrengimo medžiagų bei paslaugų spektrą ir teiktų profesionalias specialistų konsultacijas. Prekybos centras išsiskiria iš kitų Lietuvos interjero ir apdailos centrų tuo, kad gali pasiūlyti specifinių kategorijų, išskirtinių prekių ir perteikia naujausias interjero kūrimo tendencijas rinkoje. Lankydamiesi čia žmonės pasisemia idėjų, gauna patikimą profesionalų konsultavimą. Svarbiausia – žmonės jaučiasi tarp bendraminčių ir kūrybinėje, pilnoje idėjų aplinkoje. Mes jaučiame, kad Utenos regione šiandien išskirtinumo ieškančių yra kur kas daugiau, nei jį galinčių pasiūlyti. Todėl naujakuriai ir interjero dizaineriai, ieškantys įdomių, netipiškų, ypatingų apdailos medžiagų ir dekoravimo elementų, neretai žvalgosi į kitus miestus.

Kada buvo atidarytas pirmasis NIC?

Pirmasis specializuotas NIC kaip modernaus Rytų Aukštaitijos regiono ekonominio centro, kuriame saugu ir patogu gyventi, viziją, kuriamos naujos galimybės specializuotai prekybai. Prekybos tinklo NIC idėja pasiteisino kituose Lietuvos miestuose. Šiuose prekybos centruose prekiaujančios įmonės yra stiprios savo rinkoje ir noriai plečiasi į naujus regionus. Todėl bendromis pajėgomis susibūrėme prekybos salonų bendruomenę, kuri nori ir Utenos regiono gyventojams pasiūlyti kokybiškas, šiuolaikiškas apdailos medžiagas bei interjero prekes. Ypač didelis dėmesys skirtas aukštos kokybės ir naujausias dizaino tendencijas atitinkantiems gaminiams, patogiam prekių ekspozicijos išdėstymui. Dizaineriams, architektams ar tiesiog išskirtinių prekių ieškantiems pirkėjams interjero prekių salonų darbuotojai teiks asmenines konsultacijas apie prekes, padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą.

Kada atsinaujinsite ir ką pas jus suras uteniškiai?

Prekybos centro atnaujinimas įvyks iki 2017 metų kovo pradžios. Prekybos centre įsikurs gerai žinomi apdailos medžiagų, šildymo ir vėdinimo sistemų, santechnikos, grindų, sienų dangų, durų ir langų, žaliuzių, šviestuvų, tekstilės ir interjero detalių prekybos salonai – UAB „Vilniaus parketas“, UAB „Orfis“, UAB „Vilpra“, UAB „Laivira“, UAB „Master tools“, UAB „Nord profil“, užuolaidų salonas „Vijoge“ ir kt.

Gal turite laisvų patalpų? Jei taip, kokie galimi plotai, kuriuose aukštuose?

Šiuo metu jau išnuomota daugiau nei 80 proc. prekybos centro ploto. Taip pat deramasi dėl kelių naujų prekybos salonų antrame aukšte. Įmonėms, norinčioms tapti NIC partneriais, dar turime galimybę pasiūlyti nuo 50 iki 180 kv. m prekybinį plotą. Beje, yra galimybė pasiūlyti puikias sąsąlygas ir lauko prekybai, kuri tikrai rastų pirkėjų tokiame išpuoselėtame turizmo regione.

Ar NIC patrauklus nuomininkams?

Patraukliomis nuomos sąlygomis siūlomos modernios, nuomininko poreikius atitinkančios prekybinės patalpos. Prekybos centras NIC Utenoje įsikūręs Vilniaus–Kupiškio g. ir Molėtų g. sankirtoje. Iš čia magistraliniai keliai veda į Utenos regiono centrus – Anykščius, Kupiškį, Molėtus. Iki NIC centro patogu privažiuoti ne tik Utenos miesto gyventojams. Tai pagrindinis kelias, jungiantis Vilnių per Uteną su Latvijos antru pagal dydį miestu Daugpiliu. Atstumas iki Utenos centro tik 1,5 km (3 min.). Šalia pastato yra 60 vietų nemokamo stovėjimo aikštelės. Pastatas yra šiuolaikiškas, su puikiu interneto ryšiu, įrengta individuali apsaugos sistema, priešgaisrinės, vaizdo stebėjimo, vėdinimo, kondicionavimo sistemos, teritorija stebima vaizdo kameromis, ekonomiškas autonominis pastato šildymas, tarp pirmo ir antro aukšto yra liftas. NIC nuomininkams bus taikoma bendra prekybos centro koncepcija, sinergija ir rinkodaros strategija, kurios garantuos tikslinių pirkėjų srautus.

Prekybos centras NIC, Kupiškio g. 19, 28136 Utena. Darbo laikas: I–V 8–18 val., VI 9–14 val., el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; www.nicentras.lt.

Kalbėjosi Lauris Vainauskas 

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image DSC_0048_1.JPG
 • Click to enlarge image DSC_0131.JPG
 • Click to enlarge image Nerijaus portretas-120.jpg
 • Click to enlarge image Pagrindinis.jpg
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Verslo kūrimui ir plėtrai kaime – 19,4 mln. eurų

  Jau nuo rugpjūčio 1 dienos kaimo vietovėse veikiančios įmonės gali kreiptis dėl Europos Sąjungos paramos verslo plėtrai. Šiam paraiškų priėmimui skirta apie 19,4 mln. Eur, vienam pareiškėjui maksimali paramos suma – 200 tūkst. eurų.

 • Apsisprendimas gyventi kaime lėmė verslą

  Kretingiškiai Laima ir Marius Rimgailos sakė turėję ne vieną galimybę rinktis, kur jiems geriau sukti šeimos lizdą: ieškotis vietos gyventi mieste ar ant plyno lauko pradėti statybas Kretingos r., Petreikių kaime, netoli Laimos mamos tėviškės. „Kaimas vis dėlto nugalėjo“, – atviravo jie.

 • Verslo klientų konsultavimui įdarbino robotą

  Energetikoje vis dažniau pritaikomos skaitmeninės technologijos gerina ir gamtinių dujų vartotojų aptarnavimą. Gamtinių dujų prekybos ir tiekimo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“, priklausanti „Lietuvos energijos“ įmonių grupei, verslo klientams aptarnauti sukūrė robotizuotą savitarnos sistemą, kuri operatyviai informuoja apie dujų vartojimo bei sisteminių paslaugų naudojimo apimtis.

 • Verslo laisvės vėjai Utenos apskrityje: kiek lengviau tik Utenos ir Anykščių verslininkams

  Utenos apskrityje verslininkai labiau nei kituose šalies regionuose išgyvena dėl klientų trūkumo bei augančios konkurencijos, o mažų ir vidutinių įmonių skaičius beveik visose regiono savivaldybėse auga lėčiau nei vidutiniškai Lietuvoje.

 • Tikslo turėjimas atvedė prie sėkmingo šeimos verslo

  Šeima, kokybė, atsakomybė, kūrybiškumas. Šiais keturiais žodžiais kepyklėlę „Vanilinis dangus“ apibūdina jos savininkai Povilas Jankauskas ir Vaida Kazlauskaitė-Jankauskė.

 • Sėkmingo verslo regione raktas – eksportas

  Verslo sėkmę lemia ne jo įkuriama vieta, o ilgalaikė strategija ir nuoseklus darbas. Tuo įsitikino ne vienas verslininkas, savo verslą pradėjęs Utenos krašte. Ne mažesnę įtaką sėkmingai verslo plėtrai turi ir eksportas.

 • Verslas skatinamas prisidėti prie studentų ugdymo

  Siekiant gerinti studentų ugdymo kokybę, darbdaviai skatinami aktyviai organizuoti praktikas įmonėse ir daugiau dėmesio skirti studentų verslumo bei kūrybiškumo ugdymui. Studentų praktikų organizavimo ir verslumo ugdymo projektams numatyta skirti beveik 3,5 mln. eurų ES struktūrinių fondų investicijų.

 • „Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus

  Kad „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti produktų, kurių kituose didžiuosiuose prekybos centruose nėra, jau įsitikino ne vienas uteniškis. „Rašėje", „Santakoje", „Vyturiuose", „Aukštakalnyje" ir kaimiškose vietovėse esančiose parduotuvėse pirkėjai visada ras išskirtinės Utenos krašto bei aplinkinių vietovių gamintojų produkcijos, kuri nuo šiol pažymėta specialiu ženklu.

 • Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

  Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL" (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella" uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima" mados redaktore Giedre Anužyte.

 • „Utenos trikotažas“ skelbia apie pokyčius

  Didžiausia Vidurio ir Rytų Europos tekstilės bendrovė „Utenos trikotažas" pradeda mažmeninės prekybos prekės ženklo atnaujinimą ir keičia „Utenos trikotažo" parduotuvių interjerą. Pirmosios parduotuvės, įrengtos pagal atnaujintą vizualinę koncepciją, duris iki metų pabaigos atvers prekybos centre VCUP Vilniuje ir „Megoje" Kaune, viena parduotuvė bus atidaryta Šakiuose. Visas šias parduotuves atidaro ir valdys pardavimo partneriai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1009
Vakar apsilankė:3916
Šią savaitę apsilankė:8782
Šį mėnesį apsilankė:59841
Viso (nuo 2015-02-16):8866816
Šiuo metu naršo:
50
2018-08-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!