VerslasVisi rankdarbiai ir priemonės, reikalingos pasiruošti šventėms, vienoje vietoje
2015 lapkričio 18, Trečiadienis 08:44

Visi rankdarbiai ir priemonės, reikalingos pasiruošti šventėms, vienoje vietoje

Visi rankdarbiai ir priemonės, reikalingos pasiruošti šventėms, vienoje vietoje
 • 15 foto

Artėja šventės. Ne vienas dairomės dovanėlės artimajam ar sukame galvą, kaip dekoruoti namus. Norisi, kad Kalėdos būtų ramios ir gražios, o po egle padėtos dovanos nudžiugintų artimuosius. Ne visiems pasiseka įgyvendinti svajonę dėl užimtumo, skubėjimo ir intensyvaus gyvenimo, todėl užeikite pas mus į „Butero prekyba", Aušros g. 13, Utena.

„Butero prekyba" rasite visko, ko reikia

Juostelės, popierius, dėžutės, lipnios juostos, puošybos detalės – tai viskas, ko reikia, kad jūsų dovana pavirstų į stebuklą. Čia rasite daug naujametinių aplikacijų iš veltinio, dekoratyvaus popieriaus, tekstilės. Prekiaujame popieriniais maišeliais, kuriuos galite dekoruoti kartu su vaikais. Pas mus rasite ne tik pakavimo medžiagų, bet ir dovanų.

Gausus asortimentas

Parduotuvėje uteniškiai suras kelis pagrindinius skyrius. Skyriuje, skirtame darželinukams, rasite įvairių lavinimo priemonių – plastilino, kuris netepa rankyčių, kreidelių, flomasterių, kuriuos labai lengva nuplauti, putgumės detalių. Vaikai žaidžia, kuria istorijas, piešinius. Turime ir šilkinių kreidelių, kurios labai minkštos ir ryškiaspalvės. Vėrimo, trafaretinio piešimo, klijavimo priemonių gausa – visa tai parduotuvėje „Butero".
Per daugiau kaip dvidešimtmetį sukaupta patirtis ir atlikta prekių analizė leidžia pasiūlyti tik kokybiškiausias prekes. „Pelikan" parkeriai puiki dovana pradinukui. Parkeriai „Tvist Pelikan" patiko ir mokiniams, ir daug rašančioms jų mamytėms.
Dailininkai ras teptukų, aliejinių dažų, akrilo, akvarelės, drobių. Žinoma, nepamiršome ir raštinės prekių.
Vis daugiau uteniškių atranda rankdarbius. Todėl ir išrankiausiam klientui galime pasiūlyti įvairiausių medžiagų kūrybai. Tai fimo modelinas, karoliukai, čekiški smulkūs karoliukai, užsegimai ir kitos detalės dekoravimui, siuvinėjimo siūlai, kanva, akriliniai dažai su minimaliu kiekiu konservantų, kad būtų saugu ir mamoms, ir vaikučiams. Naujiena – vintažiniai kreidiniai dažai. Džiugu, kad tai lietuviška ir kokybiška prekė. Lietuviškus dažus lengva atpažinti – jų pakuotė papuošta angeliuku. Visus rankdarbių mėgėjus galime nudžiuginti – greitu metu turėsime visą liniją buteliukų su angelėliais. Tai bus stiklo, šilko, tekstilės dažai, lakai, įvairios dekoravimo priemonės (patina, bitumas ir t. t.).
Jūsų išsirinktą popierių galime papuošti reljefu, pagaminti dėžutę ar įpakuoti dovaną. Daug uteniškių dirba su putgume, todėl juos visus galime nudžiuginti, kad jau turime lipnios medžiagos su įvairiais piešinėliais.
Neseniai Lietuvą pasiekė ir foamirano lakštai. Mes turime 10 spalvų. Tai labai plona medžiaga, kurią galima formuoti rankomis, o kas išeis, priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Kaip atrodo gėlės iš foamirano, galite apžiūrėti mūsų paskyroje „Facebook" www.facebook.com/rankdarbiukisene.lt.

Šventės jau čia pat

Kiekvienais metais daugiabučių namų languose, įmonių vitrinose, nuosavų namų kiemuose galima išvysti įvairių puošybos elementų. Skelbiame, kad jau laikas puošti vitrinas, langus, kiemus. Visiems norintiems išsiskirti ir pasipuošti turime ką pasiūlyti. Šiais metais padidinome įvairiausių burbulų iš polistirolo kiekius. Naujiena – polistireninės figūrėlės, kurias kaip ir burbulus galima dekoruoti, dažyti.
Užėję į parduotuvę, galėsite pasisemsite idėjų, patarimų, kad būtų lengviau apsispręsti bei išsirinkti.
Išplėtėme ir medinių dėžučių asortimentą. Naujiena šiais metais – siūlome ir užpildytas arbata, riešutais ar saldainiais medines dėžutes. Užsakymus priimame ir telefonu 8 682 10 322.
Turime daug papuošimo detalių iš popierius, filco, putgumės. Pakuojame dovanas, siūlome idėjas, padrąsiname. Kiekvienas užsukęs pas mus gali parduotuvėje pats pasidaryti dovanėlę ar pasimokyti. Šiais metais advento angeliukai siūlys klientams nuolaidas visą laukimo laikotarpį. Nepraleiskite progos.

Visus uteniškius ir miesto svečius „Butero prekyba" (Aušros g. 13, Utena) kviečia užsukti į parduotuvę ir patiems įsitikinti rankdarbiams ir dovanoms skirtų prekių gausa. Darbo laikas darbo dienomis nuo 10 val iki 18 val. Tel.: (8 389) 50 597, 8 682 10 322. www.rankdarbiukisene.lt

„Butero prekyba" inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Primirštos profesijos atstovė negali gyventi be rankdarbių

  Nedaug Lietuvoje liko audėjų – galima sakyti, kad šis amatas pamažu nyksta, nes rankomis austus audinius išstumia gamyklinėmis automatinėmis staklėmis išaustos medžiagos. Visgi yra Lietuvoje moterų ir vyrų, kurie moka šį amatą ir skleidžia savo žinias kitiems žmonėms, todėl galima tik viltis, kad audimas rankomis visiškai neišnyks, priešingai – galbūt atsiras norinčių mokytis austi ir dėvėti ar kitaip naudoti rankomis austus drabužius bei daiktus. „Utenos diena“ kalbino vieną iš nedaugelio jaunų žmonių, mokančių austi ir tai darančių – Vaivą Lašienę, savo žiniomis besidalijančią su kitais tradicinių amatų centre „Svirnas“. Moteris pasakojo apie savo meilę tekstilei ir audimo subtilybes.

 • „Utenos prekyba“ remia mūsų krašto gamintojus

  Kad „Utenos prekybos" parduotuvėse galima įsigyti produktų, kurių kituose didžiuosiuose prekybos centruose nėra, jau įsitikino ne vienas uteniškis. „Rašėje", „Santakoje", „Vyturiuose", „Aukštakalnyje" ir kaimiškose vietovėse esančiose parduotuvėse pirkėjai visada ras išskirtinės Utenos krašto bei aplinkinių vietovių gamintojų produkcijos, kuri nuo šiol pažymėta specialiu ženklu.

 • Naujos „Rimella“ parduotuvės atidaryme – mados redaktorė Giedrė Anužytė

  Prieš savaitę Utenoje prekybos centre „Norfa XXL" (J. Basanavičiaus g. 127, Utena) duris atvėrusi nauja stilinga parduotuvė „Rimella" uteniškius pakvietė į įspūdingą atidarymą. Parduotuvės atidarymo proga buvo perkirpta simbolinė juostelė, o uteniškės turėjo puikią galimybę susipažinti ir pasikalbėti su žymia stiliste ir žurnalo „Laima" mados redaktore Giedre Anužyte.

 • Prekybos centras NIC netrukus atsinaujins

  Sunkmetis jau tikrai praėjo. Tai puikiai įrodo ir naujų prekybos centrų statybos Utenoje. Vieni jų orientuoti į mažmeninę prekybą, kiti į baldų pramonę. O namų idėjų centras NIC, esantis Vilniaus–Kupiškio ir Molėtų gatvių sankryžoje, jau netrukus atsinaujins ir visiems Utenos regiono gyventojams vienoje vietoje pasiūlys prekes bei paslaugas, reikalingas namams. Apie atsinaujinimą kalbėjomės su prekybos centro NIC rinkodaros vadovu Nerijumi Urbonavičiumi.

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

 • Utenoje išdygs moderni baldų parduotuvė

  Šiuo metu Utenoje, šalia Užpalių ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžos, burzgia traktoriai, nes intensyviai griaunama UAB „Utenos prekyba" priklausanti Baldų-ūkio prekių parduotuvė. Šioje vietoje, kaip planuojama, iki kitų metų birželio turėtų išdygti 3 100 kv. m. statinys, kuriame įsikurs moderni baldų parduotuvė.

 • „Cascada“ – jau ir Utenoje!

  „Cascada" – tai profesionalių grožio prekių parduotuvė vertinantiems kokybę. Čia dirba puikiai asortimentą išmanantys pardavėjai, visada pasirengę patarti renkantis produktą. Apie grožį ir parduotuvės asortimentą kalbėjomės su ką tik PC „Aušra" duris atvėrusios parduotuvės vadybininke Giedre Pilkauskaite.

 • „Lidl“ parduotuvės duris atvers jau birželio 2 dieną

  Kitą ketvirtadienį, birželio 2 dieną, 8 val. ryto prekybos tinklas „Lidl" atidaro pirmąsias 15-a parduotuvių Lietuvoje. Vilniuje pirkėjus pasitiks penkios „Lidl" parduotuvės, Kaune – dvi, po vieną parduotuvę atidaroma Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Kretingoje, Telšiuose ir Mažeikiuose. Jau netrukus ir Utenoje turėtų prasidėti „Lidl" statybos. Utenos rajono savivaldybės taryba (toliau – Taryba) dar 2014 m. spalio 30 d. nusprendė keisti Utenos miesto teritorijos bendrąjį planą. Vienas plano keitimo tikslų buvo peržiūrėti Didžiųjų prekybos centrų išdėstymo schemos sprendinius. UAB „Lidl" maisto ir plataus vartojimo prekių parduotuvių tinklas planuoja statyti vieno aukšto, 2 500 kv. m bendro ploto parduotuvę J. Basanavičiaus g. 125A, Utenoje.

 • Kviečia į pasimatymą „Babilone“

  Vasario 13 diena. Ypatinga vieta. Jūsų pasirinkta valanda. Tai pasimatymas su prekybos ir pramogų centru BABILONAS, kuris Valentino dienos išvakarėse nori išreikšti Jums meilę savaip – kiekvienoje parduotuvėje valsą Jums šoks nuolaidos nuo 20 iki 70 procentų.

 • „Inter Cars“ automobilių detalių parduotuvė jau ir Utenoje

  Utena – didžiausias rytų Aukštaitijos miestas, kuriame gausu pramonės įmonių. Visai neseniai laikraštyje „Utenos diena" buvo rašyta apie tai, kad Utenoje statyti naujus prekybos centrus norą išreiškė net dvi kompanijos. O šią savaitę duris atvėrė bene didžiausia Utenoje automobilių detalių parduotuvė „Inter Cars". Būtent apie automobilių detales ir jų pasiūlą pasakojo „Inter Cars Lietuva" filialo Utenoje vadovas Daumantas Tuškevičius.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3644
Vakar apsilankė:11506
Šią savaitę apsilankė:24095
Šį mėnesį apsilankė:180742
Viso (nuo 2015-02-16):8571886
Šiuo metu naršo:
128
2018-06-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!