VerslasLietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
2018 gruodžio 14, Penktadienis 13:41

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga – mero padėkų lietus Utenos verslininkams
 • Vytautas RIDIKAS
 • 35 foto
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šią savaitę Utenos rajono savivaldybė organizavo verslininkų pagerbimo šventę. Meras Alvydas Katinas ne tik sveikino beveik pilnoje Utenos kultūros centro didžiojoje salėje susirinkusius verslo atstovus, bet ir daugeliui iš jų įteikė padėkas bei suvenyrinius savivaldybės ženklelius.

Po skambių bitlų dainų, kurias atliko uostamiesčio kolektyvas, į sceną buvo pakviestas meras A. Katinas, kuris pirmiausia išdalijo padėkas įmonėms, kuriančioms Uteną. Jas atsiėmė AB „Utenos trikotažas" ir „Umega", uždarųjų akcinių bendrovių Utenos šilumos tinklai, „Švyturys-Utenos alus", „Utenos mėsa", „Rokiškio pieno gamyba", „Umaras", „Vytrolma", „Nosted mechanika", „Seifuva", „Duventa" vadovai.
Po muzikinės pertraukos meras vėl buvo pakviestas į sceną, kur pasižymėjusiems versle uteniškiams įteikė padėkas ir suvenyrinius savivaldybės ženklelius.
Pirmiausia į sceną pakviestas bendrovės „Rokiškio pieno gamyba" pirkimų direktorius Teodoras Dalius Medikas. Jam padėka įteikta už ilgametį atsakingą darbą, visuomeniškumo ir bendruomeniškumo skatinimą bei aktyvų dalyvavimą Utenos krepšinio klubo „Juventus" valdybos veikloje. Mero padėka už ilgametį vadovavimą įmonei, svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą ir investicinės aplinkos gerinimą Utenos rajone buvo įteikta verslo veteranui bendrovės „Utenos gelžbetonis" direktoriui Albinui Kazanavičiui. Jau kurį laiką valdžios dėmesį patraukia ir statybos įmonės „Vidista" vadovė Vida Maišėnienė. Ji neseniai Panevėžyje buvo tituluota metų bose, o šį kartą meras direktorę įvertino už moters lyderystę statybų versle, ilgametę sėkmingą įmonės veiklą, glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomenėmis.
Dėmesio sulaukė ir užsienio kapitalo įmonės „K.T.S Production" generalinis direktorius Morgan Erik Nordin. Jis įvertintas už investicijas plečiant veiklą Utenoje, pripažinimą Europoje, eksportą į Europos šalis, Jungtines Amerikos Valstijas ir Australiją. Dar vienos statybos įmonės – UAB „Dauniškis ir KO" – vadovas Alvydas Rudokas buvo įvertintas už lyderystę statybų versle, glaudų bendradarbiavimą rengiant reikiamus specialistus ir šeimai perduotą verslo geną. Jam taip pat įteikta šauniausio verslininko, kurį išrinko laikraščio „Utenos diena" skaitytojai, nominacija. Šį kartą buvo įvertinta ir Užpaliuose veikianti įmonė „Vitula". Jos direktoriui Vidmantui Urnavičiui už pasiektus puikius darbo rezultatus, sėkmingai įgyvendintus verslo projektus bei svarų indėlį į Utenos kaip pramonės miesto plėtrą įteikta mero padėka. Tokios pat padėkos sulaukė ir Biovela Group UAB „Arsdekosta" direktorė Irena Marija Rameikienė. Jos vadovaujama įmonė įvertinta už stabilią veiklą, sėkmingą projektų įgyvendinimą, atsakingą požiūrį į savo pareigas ir pasiektus puikius darbo rezultatus. Už stabilią įmonės veiklą, darbo vietų kūrimą, eksporto plėtrą ir inovacijų diegimą buvo pastebėtas ir individualios įmonės „Drožlė" savininkas Audrius Kavolis. Verslininkui Raimundui Sukarevičiui padėka įteikta už sėkmingą vadovavimą uždarajai akcinei bendrovei „Baltijos filtrai", verslo ir eksporto plėtrą bei inovacijų taikymą įmonėje. Mero dėmesio sulaukė ir Elenos vairavimo mokyklos vadovė Elena Šapranauskienė. Jai įteikta padėka už stabilią ir sėkmingą įmonės veiklą, profesionalumą ir svarų indėlį ugdant jaunuosius eismo dalyvius. „Uterna" direktoriui Vytautui Strockiui padėka įteikta už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, augantį eksportą ir ilgus sėkmingos įmonės veiklos metus. Už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, veiklos profesionalumą ir lyderystę medienos pramonės srityje įvertintas UAB „Amber forest" valdybos narys Gintautas Bartaškas. Jaunai verslininkei UAB „Ne tik svogūnai" direktorei Gintarei Šulskytei padėka įteikta už ryžtą įkurti verslą grįžus iš užsienio, vietiniams ir miesto svečiams pasiūlytą naują produktą bei sparčią veiklos plėtrą. Medienos apdirbimo įmonei vadovaujantis Algis Kaulinis verslą Pakalniuose vysto jau ne vieną dešimtmetį, todėl Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga jį meras įvertino už įkurtas darbo vietas kaimo vietovėje, inovacijų diegimą, sėkmingą plėtrą ir glaudų bendradarbiavimą su vietos bendruomene. Taip pat už ilgametį nepriekaištingą darbą, svarų indėlį į įmonės rekonstrukciją ir technologinių procesų optimizavimą bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įvertintas ir „Utenos alaus" daryklos Pakavimo skyriaus vadovas Irmantas Kandratavičius. UAB „Strapa" vadovui Šarūnui Sodeikai padėka įteikta už sėkmingą įmonės plėtrą investuojant į gamybinio pajėgumo didinimą ir naujų technologijų diegimą.
Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio proga nepamiršti buvo ir mažesnes pareigas įmonėse užimantys žmonės. Padėka už ilgametį sąžiningą, kruopštų darbą, profesionalų ir kūrybingą vadovavimą prekybos centro kolektyvui bei atsakingą požiūrį į savo pareigas įteikta bendrovės „Utenos prekyba" prekybos centro „Rašė" vedėjai Vaidai Bučinskaitei, „Utenos Indra" Pardavimų skyriaus vadovei Audronei Jurelytei, UAB „Seifuva" Suvirinimo padalinio šaltkalviui Napaliui Šlepečiui, AB „Utenos trikotažas" apdailos cecho technologui Gintautui Zabulioniui bei UAB „Umaras" technikos direktoriui Arvydui Urbanui.
Padėkos už išskirtinių, inovatyvių gaminių pasiūlymą pasaulinei rinkai, eksporto plėtrą ir nuolatinį augimą sulaukė bendrovės „Samsonas motorsport" direktorius Martynas Samsonas, už ilgametę, sėkmingą įmonės veiklą, bendrovėje diegiamas inovacijas ir atsakingą požiūrį į įmonės valdymą – „Aukštaitijos traktas" direktorius Ričardas Puodžiukas.

Autoriaus nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Po langais įrengiami konteineriai įaudrino gyventojus

  Tikriausiai ne vienas uteniškis jau pastebėjo daugiabučių namų kvartaluose įrengiamus pusiau požeminius konteinerius, kurie pakeis senuosius, statomus ant žemės. Trečiadienį prasidėjo tokių konteinerių įrengimo darbai Aukštakalnyje, tarp Taikos gatvės 12-o ir 16-o namų. „Utenos dienos" redakciją iškart užplūdo pasipiktinusių aplinkinių namų gyventojų, besiskundžiančių, kad šie darbai atliekami be jų sutikimo, skambučiai. Be to, anot jų, iškertami sveiki medžiai, mažinama automobilių stovėjimo aikštelė, o kur dar gresiantys šiukšlių kaupai šalia konteinerių bei nemalonus kvapas...

 • Avaringoje sankryžoje – automobilių susidūrimas

  Penktadienį per pietus mieste įvyko eismo įvykis – iš Maironio gatvės į Kauno gatvę sukusio „Opel Astra“ automobilio vairuotojas nepraleido pagrindiniu keliu (Kauno gatve) važiavusio „Volkswagen Bora“, kurio, kaip pats sakė, nepastebėjo.

 • Meilė žemei keliauja iš kartos į kartą

  Kai derliaus aruodai jau pilni, o metai nenumaldomai eina į pabaigą, mūsų rajono ūkininkai buvo pakviesti į tradicinę kas antrus metus rengiamą žemdirbiams skirtą šventę, kurioje buvo atverta apdovanojimų, padėkų ir gražių žodžių skrynia mūsų krašto žemės ūkio produkcijos augintojams ir gamintojams, visiems savo žemę mylintiems žmonėms. Praėjusį penktadienį į Utenos kultūros centrą iš miestelių, kaimų ir atokesnių vienkiemių suvažiavusiems žemdirbiams, metus skaičiuojantiems nuo derliaus iki derliaus, buvo išdalyti apdovanojimai „Metų ūkis 2018“, paskelbti šimtmečio ūkiai.

 • Gabalėlis pyrago – žingsnis svajonės išsipildymo link

  „Išsipildymo akcijos" iniciatyva lapkričio 6-ą Lietuvoje minima Pyragų diena. Šią dieną įvairios šalies įmonės, įstaigos, organizacijos ir bendruomenės vaišinasi namuose keptais pyragais ir aukoja lėšas kilniems tikslams įgyvendinti. Antradienio popietę bene labiausiai pyragais kvepėjo Utenos rajono savivaldybės administracijoje, kurios darbuotojai ištiesė pagalbos ranką sergančiam berniukui.

 • Miesto širdyje – mugė „Rudens spalvos“

  Penktadienio, spalio 19-os, rytą Utenio aikštėje prasidėjo dvi dienas truksianti mugė „Rudens spalvos", į kurią susirinko prekybininkai iš visos Lietuvos bei kaimyninių šalių. Čia gausu tradicinių tautodailininkų ir amatininkų dirbinių, išskirtinių nemasinės gamybos produktų, tautinio bei kulinarinio paveldo produktų. Sodininkai mugėje ras daugybę vaismedžių, vaiskrūmių, dekoratyvinių augalų. Išalkusių uteniškių ir miesto svečių laukia prekeiviai, parduodantys mėsos, duonos gaminius, šviežiai rūkytą žuvį, saldumynus ir pan.

 • Penkiasdešimt renovacijos atspalvių: kaip iš gausybės rago pasipylė problemos

  Lietuvoje – pats daugiabučių namų atnaujinimo darbymetis. Deja, ne visur darbai vyksta sklandžiai. Utenoje renovacijos procesas smarkiai stringa ir, kaip informavo UAB Utenos butų ūkio direktoriaus pavaduotojas Bronius Šaukeckas, dėl darbų vilkinimo jau nutraukta sutartis su UAB „Magirnis" dėl trijų daugiabučių modernizavimo Taikos g. 29 ir 35, Aušros g. 95 namuose. Dėl to sunerimę Utenos rajono savivaldybės administracijos (toliau – Savivaldybė) ir Utenos būtų ūkio vadovai sušaukė susirinkimą prie Taikos gatvės 73 numeriu pažymėto daugiabučio, norėdami nuslopinti nerimą ir užsitikrinti, kad sutarties su šiuo rangovu, dirbančiu dar trijuose objektuose Utenoje, nutraukti nereikės, darbai vyks, o renovacija anksčiau ar vėliau bus baigta. Šio rangovo įsipareigotuose atnaujinti namuose Taikos gatvėje Nr. 5 ir Nr. 53 darbai vyksta lėtai, tačiau blogiausia situacija 73 numeriu pažymėtame name. Čia jau kelias savaites nedirba nė vienas statybininkas, o gyventojai dėl išardytų balkonų ar neatsidarančių balkono durų turi kęsti karštį bei nepatogumus. Ypač nesaugu tiems, kurie turi mažų vaikų ar gyvūnų.

 • Utenoje pirktas bilietas gerokai pastorino žaidėjo piniginę

  Utenoje pirktas laimingas „Vikingų loto“ loterijos bilietas žaidėjui atnešė daugiau kaip 78 tūkst. eurų. Jis laimėjo tik Lietuvai skirtą 5+1 prizą.

 • Uteniškis futbolo paslapčių mokysis Anglijoje

  Uteniškis Dominykas Pašilys, futbolo akademijos „Utenis“ trenerio Almanto Bražėno auklėtinis, išvyksta į Anglijos „Improtech“ futbolo elitinę akademiją. „Imptotech“ futbolo elitinė akademija, kurioje Dominykas nuo šiol mokysis, treniruosis ir sieks svajonės tapti aukščiausio lygio žaidėju, yra pirmaujanti futbolo akademija Šiaurės Rytų Anglijoje.

 • Verslauti ketinusiam emigrantui norėjosi į viską spjauti

  Kodėl žmonės masiškai bėga iš Lietuvos uždarbiauti į užsienio šalis? Kodėl tik saujelė emigrantų ryžtasi grįžti į gimtinę? Ar jie čia yra laukiami? Kokias sąlygas emigrantams sudaro valdžia kuriant verslą? Dėl to, kad į užsienį išvyksta dirbti tik vienas sutuoktinių, neretai išyra šeimos, prarandamas ryšys su seneliams laikinai auginti paliktais vaikais. Apie tai ir kitas dėl emigracijos kylančias problemas – „Utenos dienos“ pasakojimų cikle „Emigrantai“. Kodėl 29 metų profesionalus dviratininkas Martynas Maniušis, užsienyje mynęs dviračio pedalus ir iš to užsidirbdavęs duoną, grįžo į gimtąją Uteną?

 • Prireiks kantrybės: darbai Aušros gatvėje dar tik įpusėjo

  Dėl vykdomų projekto „Paviršinių nuotekų tinklų ir jiems priklausančios infrastruktūros rekonstrukcija ir plėtra Utenos mieste“ veiklų jau tris mėnesius – nuo gegužės 21 dienos – draudžiamas transporto priemonių eismas dalyje Aušros gatvės, tad vairuotojai priversti apsišarvuoti kantrybe ir atidžiau planuoti savo maršrutą.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:5687
Vakar apsilankė:5320
Šią savaitę apsilankė:31215
Šį mėnesį apsilankė:150499
Viso (nuo 2015-02-16):9832861
Šiuo metu naršo:
53
2019-03-22
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!