VerslasUtenoje verslo perspektyvomis domėjosi ūkio ministras Virginijus Sinkevičius
2018 balandžio 20, Penktadienis 15:02

Utenoje verslo perspektyvomis domėjosi ūkio ministras Virginijus Sinkevičius

Utenoje verslo perspektyvomis domėjosi ūkio ministras Virginijus Sinkevičius

Balandžio 20 dieną Utenoje viešėjo ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, domėjęsis mūsų regiono verslo perspektyvomis. Paprastai penktadieniais skirtingus regionus aplankantis ministras prisipažino, kad jam įdomu sužinoti, kaip veikia šalies pramonė, verslą kuriančios įmonės ir kaip jaučiasi darbuotojai.

Užsukęs į AB „Utenos trikotažas“ ir susitikęs su šios įmonės vadovais, ministras portalo udiena.lt žurnalistams prisipažino, jog atvyko turėdamas tikslų: jam svarbu žinoti, ko regionui išties trūksta, kuo Ūkio ministerija gali prisidėti prie pramonės klestėjimo, kaip sukurti daugiau gerai apmokamų darbo vietų tam, kad žmonės laimės neieškotų svetur. „Nesakau, kad Utenoje neklesti pramonė, bet galbūt galima kažką pakeisti dar geriau. Augimas turėtų būti kuo stabilesnis ir tvaresnis", – akcentavo V. Sinkevičius. Jis pasidžiaugė, kad lankydamasis AB „Utenos trikotažas" pastebėjo, jog įmonė kuria darbuotojus motyvuojančią aplinką. Anot jo, tai ypač svarbu dirbant su jaunąja karta.

Po vizito šioje bendrovėje, ministras su lydinčia komanda pasuko į UAB „Umaras", o paskui susitiko su mūsų rajono valdžios atstovais.

Laikraščio „Utenos diena" inf., Vytauto Ridiko nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

  • Ūkio ministro nuomonė: Utena laisvąją ekonominę zoną jau turi, naujos nereikia

    Utenos verslo visuomenė sulaukė reikšmingo Ūkio ministerijos dėmesio – mieste apsilankė pats ministras Evaldas Gustas, viceministras Marius Skarupskas. Įvyko du reikšmingi susitikimai, vienas – Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje, kitas – Utenos kūrybinių industrijų centre „Taurapilis". Juose taip pat dalyvavo Seimo narė Milda Petrauskienė, rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, rajono savivaldybės tarybos nariai, atsakingi už verslą tarnautojai, Utenos kolegijos dėstytojai ir studentai, suprantama, ir visi kiti, kuriuos domina verslo kūrimo ir vystymo problemos. Buvo atsakyta į daugelį visiems uteniškiams labai svarbių klausimų. Ministras Evaldas Gustas ir viceministras Marius Skarupska davė interviu Utenos radijui.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:11
Vakar apsilankė:3590
Šią savaitę apsilankė:11374
Šį mėnesį apsilankė:62433
Viso (nuo 2015-02-16):8869408
Šiuo metu naršo:
24
2018-08-16
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!