„Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu
Verslas„Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu
2018 sausio 17, Trečiadienis 09:19

„Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

„Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu
 • Jurgita JAROŠEVIČIŪTĖ

Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

„Pirmiausia todėl, kad patys savo veiklą Utenoje pradėjome nepriklausomoje Lietuvoje ir greitai minėsime savo šimtąjį gimtadienį, norime pasiūlyti savo pirkėjams švęsti kartu“, – sakė direktoriaus pavaduotojas ir pridūrė, kad nauja akcija – tikrai išskirtinė. Jis prisiminė, jog „Utenos prekybos“ veikla mūsų mieste skaičiuojama nuo 1924 metų, taigi su atkurta Lietuvos valstybe įmonė beveik bendraamžė. D. Šileikio teigimu, šiai ypatingai progai paminėti kasdien didžiosiose „Utenos prekybos" parduotuvėse „Rašė“, „Vyturiai“, „Santaka“ ir „Aukštakalnis“ mėnesį laiko bus siūloma šimtas prekių itin patraukliomis kainomis. Pašnekovas pabrėžė, kad tai bus pačios reikalingiausios bei įdomios prekės, visų uteniškių perkamos ir vartojamos kasdien. Be to, tai nebus tik maisto produktai, nuolaidos bus taikomos ir populiarioms bei aktualioms pramoninėms prekėms.

Akcija, direktoriaus pavaduotojo teigimu, prasidės sausio 18 dieną ir tęsis lygiai mėnesį – iki vasario 18 dienos. Pasinaudoti ypatingai progai skirtomis nuolaidomis galės kiekvienas minėtų parduotuvių pirkėjas. Pašnekovo teigimu, prekių tikrai bus šimtas, o šias atskirti nuo kitų akcinių prekių pirkėjai galės labai paprastai – visos atkurtos Lietuvos šimtmečio minėjimui skirtos prekės bus pažymėtos specialiais ženklais „AKCIJA: 100 metų – 100 prekių“.

Nors akcijoje bus galima įsigyti plataus asortimento ir įvairių gamintojų prekių, anot direktoriaus pavaduotojo, „Utenos prekyba“ skiria didelį dėmesį savo krašto gamintojų produkcijai, kuri yra itin mėgstama uteniškių, tad ši akcija – puiki proga palaikyti savus gamintojus ir kartu pigiau įsigyti patinkančių produktų. „Taigi, sveikiname visus uteniškius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga ir kviečiame švęsti kartu“, – užbaigė D. Šileikis.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • SVARBI INFORMACIJA! KARANTINO METU NUO KOVO 16 D.

  UAB „Utenos prekyba“ parduotuvių darbo laikas:

 • UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

  Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

 • Utena šventiškai pasitinka Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį

  Utena ruošiasi paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį. Pagrindiniai šimtmečio paminėjimo renginiai vyks vasario 15 ir 16 dienomis.

 • Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

  Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

 • Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

  Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

 • „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

  Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

 • „Utenos prekyba“ palaiko savus

  Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

 • UAB „Utenos prekyba“: dar viena priežastis didžiuotis savo miestu ir regionu

  Jei išeitumėte į Utenos ar Utenos krašto miestelių gatves ir paklausinėtumėte ten sutiktų žmonių, už ką jie myli Uteną, gautumėte daug skirtingų atsakymų. Ir tai puiku, kad kiekvienas iš mūsų turi savo pačią svarbiausią priežastį mylėti mūsų miestą. Vieniems tai – ir neseniai atšvęstas Utenos gimtadienis, kitiems – sėkmingai Lietuvos krepšinio lygoje žaidžianti Utenos komanda, tretiems – mylima mokykla, mokytojas ar darbovietė. Svarbiausia, kad abejingų mūsų kraštui yra mažai.

 • Šimtmečio minėjimo programai – Jūsų idėjos, pasiūlymai, sumanymai

  2018 m. bus minimas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Minėtus metus Lietuvos Respublikos Seimas nutarė paskelbti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais. Ta proga Utenos rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyrius rengia Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programą, kurioje yra numatyta gausybė įvairių renginių, vyksiančių Utenos rajone.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1438
Vakar apsilankė:8622
Šią savaitę apsilankė:32998
Šį mėnesį apsilankė:43812
Viso (nuo 2015-02-16):14310972
Šiuo metu naršo:
48
2020-08-07
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!