Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai
VerslasTarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai
2018 sausio 10, Trečiadienis 08:26

Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai

Tarp „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendijos“ laimėtojų – penki „Utenos prekybos“ pirkėjai
 • Jurgita JAROŠEVIČIŪTĖ
 • 5 foto

Nuo praėjusių metų spalio mėnesio vidurio parduotuvėse visoje Lietuvoje vyksta „Aibės“ organizuojamas žaidimas, kuriame vis dar gali dalyvauti nesuspėję uteniškiai. Ne mažiau nei už 7 eurus prekių nusipirkę bei vieną iš akcijos produktų įsigiję ir pirkimo čekį užregistravę pirkėjai turi galimybę laimėti „Geriausio „Aibės" pirkėjo stipendiją“, kurios vertė vienam laimėtojui – 600 eurų. Per visą Lietuvą bus išrinkta iš viso 100 laimingųjų, o iki dabar šią stipendiją jau laimėjo penki UAB „Utenos prekyba“ pirkėjai, trims iš jų laimėjimas – dovanų kuponai – buvo įteiktas sausio 8 dieną „Rašės“ parduotuvėje.

Apie akciją
Utenos regione „Aibė“ vykdo akciją „Utenos prekybos“ parduotuvėse, tad uteniškiai, bet kurioje iš „Utenos prekybos“ „Aibės“ ženklu pažymėtų parduotuvių įsigiję prekių už ne mažiau nei 7 eurus ir bent vieną prekės ženklų „Jacobs“, „Estrella“, „Taffel“, „Loyd“, „Milka“, „Rama“, „Delma“, Hellmann's“ ar „Lipton“ prekę, vis dar gali trimis būdais registruoti savo pirkimo kvitą ir laimėti „Geriausio „Aibės“ pirkėjo stipendiją“. Kasos kvitą galima registruoti užpildžius anketą parduotuvėje ir įmetus į specialią urną, taip pat internetinėje svetainėje www.aibe.lt arba siunčiant SMS trumpuoju numeriu 1398. Kas dvi savaites Lietuvoje skelbiama po 15 laimėtojų, kurie visus 2018 metus kas mėnesį už 50 eurų galės apsipirkti „Aibės“ ženklu pažymėtose parduotuvėse, o visą stipendiją sudaro solidi 600 eurų suma. Suskubti ir savo pirkimo kvitus registruoti dar galima iki sausio 23 dienos.

Ragins ir kitus
Tarp laimingųjų stipendijos laimėtojų pateko penki „Utenos prekybos" pirkėjai, iš kurių vienas gyvena Kuktiškių miestelyje, kiti keturi – Utenos mieste. Kuktiškėnas, apsipirkdamas Kuktiškių miestelio parduotuvėje, laimėjo 600 Eur prizą ir laimėjimą atsiėmė minėtoje parduotuvėje. Kiti „Utenos prekybos“ pirkėjai po 600 Eur prizus laimėjo apsipirkdami prekybos centre „Rašė“. Trims uteniškiams prizai įteikti sausio 8 dieną, viena stipendijos laimėtoja tądien dalyvauti negalėjo, todėl savo dovanų kuponus atsiims vėliau.

Kuktiškių miestelio gyventojas Albinas Klimašauskas sakė, kad bemaž kasdien apsiperka „Utenos prekybos“ parduotuvėje, todėl nesudalyvauti „Aibės“ organizuotame žaidime tiesiog negalėjo. Parduotuvėje pamatęs plakatą, kviečiantį registruoti pirkimo kvitus, taip ir padarė, o dabar džiaugiasi solidžia laimėta stipendija, kurią, minėjo, kad išleis kasdieniams pirkiniams.

Uteniškė Jurgita Kanišauskaitė nesitikėjo, kad galėtų laimėti, bet vis tiek registravo savo pirkimo kvitą išsiųsdama trumpąją SMS žinutę. Ir štai – laimėjimas jau jos rankose, todėl dabar uteniškė už laimėtus pinigus sakė būtinai nusipirksianti ką nors tikrai reikalinga.

Aldas Ilgarūbis pasakojo, kad visada apsiperka parduotuvėse „Rašė“ arba „Vyturiai“, todėl nusprendė sudalyvauti žaidime, o trečias registruotas pirkimo čekis buvo laimingas. Vyras neslėpė, kad viltis laimėti ruseno, nors dalyvių visoje Lietuvoje tikrai daug, o dabar, kai nuojauta išsipildė, būtinai paragins dalyvauti žaidime artimuosius ir pažįstamus. Gautą prizą laimėtojas sakė išleis ne tik maistui – pirks ir drabužių, buitinės technikos, namų apyvokos prekių.

Utenoje gyvenanti ir visada tik „Utenos prekybos“ parduotuvėse apsiperkanti Renata Binkevičiūtė taip pat vylėsi laimėti. Tokiomis akcijomis patenkinta uteniškė sakė, kad ir šiaip pirkti šiose parduotuvėse patogu bei paranku – čia visada kokybiškos prekės ir gausus asortimentas, o dabar dar ir dvigubai maloniau, kai galima išleisti laimėtą stipendiją. Moteris minėjo, kad kuponus naudos pagal poreikį – gal kasdienių prekių įsigis, o gal ir gimtadieniui vaišių susipirks.

Regina Plučienė sakė, kad vis matydavo informaciją apie vykstantį „Aibės“ žaidimą, bet niekaip nenusipirkdavo reikiamos prekės. O štai kartą visai atsitiktinai prisiminė, jog nusipirko vieną iš akcijos prekių ir išleido reikiamą pinigų sumą, todėl užregistravo pirkimo čekį internetu ir jau po savaitės ją pasiekė žinutė, jog moteriai nusišypsojo laimė. Prisipažinusi, kad laimi jau ne viename žaidime, laimėtoja ragino rengti kuo daugiau panašių žaidimų, o uteniškius – juose dalyvauti, kad ir jiems pasisektų. „Juk kai nesitiki, laimėti dar linksmiau“, – šypsojosi moteris, ketinanti laimėjimą išleisti kasdieniams pirkiniams.

„Aibės“ organizuojama akcija tęsiasi iki sausio 23 d., tad apsiperkant „Utenos prekybos“ parduotuvėse 600 Eur vertės dovanų kuponų laimėtojų gali būti dar daugiau.

Autorės nuotr.

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • SVARBI INFORMACIJA! KARANTINO METU NUO KOVO 16 D.

  UAB „Utenos prekyba“ parduotuvių darbo laikas:

 • UAB Utenos prekyba pirkėjams – naujos nuolaidų kortelės

  Utenos krepšinio komandos „Juventus“ nariams prekybos centras „Rašė“ jau tikriausiai tapo vos ne antraisiais namais, nes čia juos galima dažnai sutikti ne tik apsiperkant, bet ir dalyvaujant įvairiuose UAB Utenos prekyba organizuotuose renginiuose. Šį kartą aukštaūgiai pirmieji išbandė naująsias Utenos prekybos nuolaidų korteles ir smagiai apsipirko žvarbią sausio 11-os popietę.

 • Signatarų stipendija atiteko ir būsimam slaugytojui iš Utenos

  Šiais metais pirmą kartą 20 geriausių šalies abiturientų, pasirinkusių studijas Lietuvos aukštosiose mokyklose, skatinami Signatarų stipendijomis. Signatarų stipendijos dydis – 190 eurų kas mėnesį nuo pirmo kurso iki studijų pabaigos. Tokia stipendija atiteko ir Henrikui Paplauskui, Utenos kolegijos Bendrosios praktikos slaugos studijų programos studentui.

 • Valstybės Nepriklausomybės stipendija paskirta buvusiam uteniškiui N. Černiauskui

  Sausio 29 dieną Valstybės Nepriklausomybės stipendijos skyrimo komisija, išnagrinėjusi pateiktas kandidatų paraiškas, nusprendė Valstybės Nepriklausomybės stipendiją skirti dr. Norbertui Černiauskui.

 • „Utenos prekyba“ kviečia švęsti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį kartu

  Sparčiai artėja Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis – jį švęsime vasario 16 dieną. Jau dabar prasideda įvairūs renginiai, projektai ir akcijos, kviečiantys Lietuvos gyventojus ir viso pasaulio lietuvių bendruomenes minėti solidų valstybės atkūrimo šimtmetį. „Utenos prekyba“, greitai taip pat minėsianti savo gyvavimo šimtmetį, kviečia uteniškius bei miesto svečius švęsti kartu ir pristato naują akciją „100 metų – 100 prekių“. Plačiau apie šią akciją sutiko papasakoti įmonės direktoriaus pavaduotojas komercijai Darius Šileikis.

 • Gražėja ir tvarkosi miestelių bei kaimų parduotuvės

  Utena, matyt, ne veltui vadinama Laimės miestu – dygsta gražūs, žali skverai ir parkai, asfaltuojamos bei tvarkomos gatvės, vienas po kito renovuojami daugiabučiai namai. Tačiau užvis smagiausia, kai vietiniai verslininkai investuoja savo pinigus tam, jog mūsų miesto veidas būtų patrauklesnis, o pirkėjai – labiau patenkinti. Štai vietoje senosios ūkinių prekių parduotuvės iškilo modernus baldų centras, kur miestiečiai gali vienoje vietoje rasti visų didžiausių gamintojų produkciją. Tvarkosi ir miestelių bei kaimų UAB „Utenos prekyba" priklausančios parduotuvės – jos renovuojamos ir po remonto tampa erdvesnės, patogesnės, aprūpintos naujausia įranga bei gali pasiūlyti platesnį prekių asortimentą savo lankytojams.

 • „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse startavo nauja akcija

  Prekybos centrai dabar siūlo daug akcijų ir stengiasi pritraukti pirkėjų – lentynos mirga nuo prekių gausos ir spalvingų etikečių. „Utenos prekybos“ didžiosiose parduotuvėse taip pat netrūksta patrauklių pasiūlymų, bet daugelis uteniškių turbūt jau pastebėjo naują akciją išskirtiniu pavadinimu – „Uteniškio krepšelis“, kuri spėjo sudominti Utenos miesto gyventojus ir svečius. Norėdami sužinoti daugiau apie šią siūlomą naujovę, pakalbinome „Utenos prekybos“ direktoriaus pavaduotoją komercijai Darių Šileikį.

 • „Utenos prekyba“ palaiko savus

  Pastarieji metai Utenai buvo ypač vaisingi – užderėjo prekybos centrų, kuriuose gyventojai ieško ne tik pigių, bet ir kokybiškų prekių. Neseniai į miestą atėjęs užsienio kapitalo tinklas deklaruoja, kad jo prekybos centruose trečdalį prekių sudaro lietuviškos, kita dalis – įvežtinė produkcija. O štai vietos tradicijas puikiai išmananti ir pirkėjų poreikius geriausiai žinanti UAB „Utenos prekyba" neslepia, kad didžiąją pirkėjams siūlomų prekių dalį, t. y. apie 70 proc., sudaro Lietuvoje gaminama produkcija. Utenos krašto gaminiai sudaro daugiau nei 30 proc. visos prekių apyvartos.

 • Pasirinkusiems pedagogikos profesines studijas bus skiriama stipendija

  Vyriausybė pritarė Švietimo ir mokslo ministerijos siūlymui mokėti stipendijas studentams, aukštosiose mokyklose pasirinkusiems pedagogikos profesines studijas. Tokios stipendijos būtų skiriamos pirmą kartą. Pedagogikos profesines studijas galima rinktis jau baigus dalyko bakalaurą ar magistrą toje pačioje ar kitoje aukštojoje mokykloje.

 • „Utenos prekyba“ savo tikslų siekė nepaisydama sunkmečio

  Vargu ar atsirastų nors vienas uteniškis, kuris nežinotų ar nebūtų užsukęs į UAB „Utenos prekyba" parduotuvę. Abejingų šiai įmonei nėra – pirkėjai turi savo nuomonę. Kokia ji, atspėti nesunku užsukus į bet kurią prekybos vietą – čia visuomet sutiksite ir naujų, ir jau matytų uteniškių, kurie dažniausiai apsiperka vienoje iš UAB „Utenos prekyba" parduotuvių. Tačiau pasiekti palankų vertinimą, išlaikyti principus ir pagrindinį tikslą beveik šimtmetį skaičiuojančiai UAB „Utenos prekyba" nebuvo lengva. Skirtingi laikmečiai, aplinkybės, situacijos darė įtaką tiek įmonei, tiek pirkėjui. Ypač sudėtingas laikas buvo 1940–1990 metai (apie 1924–1940 laikmetį rašyta „Utenos dienoje" Nr. 86).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2019
UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:4461
Vakar apsilankė:8089
Šią savaitę apsilankė:19019
Šį mėnesį apsilankė:29833
Viso (nuo 2015-02-16):14296993
Šiuo metu naršo:
109
2020-08-05
MENŲ KALVĖ – Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!