VerslasTai, ko tau trūksta iki pilnatvės
2017 lapkričio 15, Trečiadienis 09:04

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės

Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės

Nauji dantys ant implantų – patikimai, greitai ir ilgam

Gydymo metodas „visi ant keturių“ leidžia pamiršti fiziškai ir emociškai nepatogius išimamus dantų protezus.

Daugumos ar visų dantų netekusiems ir išimamus protezus nešiojantiems žmonėms skirta unikali, žinomos Švedijos kompanijos sukurta gydymo metodika „visi ant keturių“. Ji leidžia visus vieno žandikaulio dantis atkurti tik ant 4 implantų. Dviejų žandikaulių dantimis atkurti užtenka vos 8 implantų.

Taikant šią metodiką yra naudojami itin aukštos kokybės, unikalaus mikrodizaino ir makrodizaino dantų švediški implantai, kuriems gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją. Netrukus po implantavimo yra tvirtinami laikini nenuimami dantys, kurie leidžia žmogui gyventi savo įprastu gyvenimo ritmu: dirbti, bendrauti, keliauti, valgyti mėgstamą kietesnį maistą. Praėjus maždaug pusmečiui, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais nenuimamais dantimis, kurie atrodo ir funkcionuoja tarsi nuosavi.

Metodika „visi ant keturių“ yra patvirtinta ilgalaikių mokslinių tyrimų ir pasaulinės gydymo praktikos. Tai patikimas, ekonomiškas ir ilgalaikis sprendimas. Tinkamai prižiūrimi nauji dantys ant implantų žmogui tarnauja visą jo gyvenimą.

 

  Taikant momentinį implantavimą – nė dienos su tarpu burnoje.
Taikant momentinio implantavimo metodiką per vieną vizitą pašalinama sugedusio ar beviltiškai pažeisto danties šaknis, į jos vietą iš karto sriegiamas dantų implantas, ant kurio tvirtinamas laikinas dantis. Nereikia jokio laukimo ir tarpų burnoje. Šis sprendimas ypač pasiteisina, kai tenka pašalinti dantį matomoje burnos vietoje.

Momentiniam implantavimui atlikti naudojami specialūs ypatingo paviršiaus implantai, kurie stabiliai įsitvirtina žandikaulyje, todėl ant jų iš karto galima tvirtinti laikinus dantis. Po kelių mėnesių laikini dantys pakeičiami natūraliai estetiškai atrodančiais nuolatiniais dantimis.

Naujų dantų ant aukštos kokybės implantų privalumai.

 • Teigiamas poveikis sveikatai. Dantų implantai leidžia atkurti ne tik danties karūnėlę, bet ir jo šaknį, todėlsustabdomas žandikaulio nykimas. Naudojant šią dantų atkūrimo metodiką, lieka nepažeisti šaliaesantys sveiki dantys.
 • Natūrali šypsena. Nauji dantys ant implantų atrodo labai estetiškai ir natūraliai. Jų spalva, forma ir kontūrai praktiškai nesiskiria nuo tikrų dantų.
 • Stabilūs ir patogūs dantys. Ant implantų pritvirtinti nauji dantys yra stabilūs, patogūs ir tvirti. Jie nejuda kramtant, kalbant, aktyviai judant ar juokiantis.
 • Galima valgyti ir kalbėti kaip įprasta. Dantys ant implantų tarnauja tarsi Jūsų natūralūs dantys. Į savo maisto meniu galima vėl sugrąžinti mėgstamą kietesnį, sunkiau sukramtomą maistą ir mėgautis jo skoniu. Jūsų kalba yra aiški, galima laisvai ir nevaržomai bendrauti.
 • Emocinis komfortas. Nauji dantys ant implantų sugrąžina ne tik burnos sveikatą, bet ir jaunatvišką išvaizdą. Sugrįžta pasitikėjimas savimi, galimybės mėgautis akt yviu, pilnaverčiu gyvenimu.
 • Ilgalaikis sprendimas. Tinkamai ir reguliariai prižiūrimi nauji dantys ant implantų paprastai tarnauja visą gyvenimą.

Vadovo mintys
„Nauji dantys ant implantų leidžia susigrąžinti galimybę gyventi pilnavertį aktyvų gyvenimą.“
Natūralu, kad dantų atkūrimas yra ypač aktualus visus arba daugumą dantų praradusiems pacientams. Manau, kad, kokio amžiaus žmogus bebūtų, jis neturėtų gyventi su didelį fizinį ir emocinį diskomfortą sukeliančiais išimamais dantų protezais. Tie, kas susidūrė su šia problema, puikiai žino, kiek daug nepatogumų jie suteikia: žmonės nejaučia maisto skonio, negali normaliai jo sukramtyti, plokštelė trina dantenas, kliba, už jos kliūva liežuvis, kalba tampa neaiški. Jau nekalbant apie psichologinius dalykus – sumažėjusį norą bendrauti, nepilnavertiškumo jausmą.

Pažangiausias būdas šiuolaikiniame pasaulyje atkurti prarastus dantis yra implantavimas, todėl šiai paslaugai mūsų klinikoje yra skiriamas pagrindinis dėmesys. Bedančiams pacientams gydyti taikome didžiausią pasaulyje patyrimą šioje srityje turinčios Švedijos kompanijos unikalią metodiką „visi ant keturių“.

Svarbus šios metodikos privalumas yra tas, kad ji visų pirma skirta fiziniam ir emociniam pacientų patogumui. Implantavimo procesas paprastai yra neskausmingas, o gijimas greitas ir sklandus. Tai patikima ir pasaulinės gydymo praktikos patikrinta metodika, kuri leidžia mūsų pacientams taupyti gydymui skirtas lėšas ir laiką. Taikant ,,visi ant keturių“ gydymo metodiką, visos burnos dantims atkurti tereikia 8 implantų. Implantavimui naudojame švediškus, itin kokybiškus dantų implantus. Tai, kad šiems implantams gamintojas suteikia viso gyvenimo garantiją, rodo, kokie patikimi ir ilgalaikiai jie yra.

Pasibaigus implantavimo procesui ir toliau bendraujame su savo pacientais, domimės, kaip jie jaučiasi. Apmokome juos, kaip taisyklingai prižiūrėti savo naujus dantis ant implantų. Mūsų klinikoje yra galimybė išsimokėti už dantų implantavimo paslaugas labai palankiomis sąlygomis. Galima gauti beprocentę paskolą dantims gydyti vieneriems metams, taip pat taikomos itin patrauklios sąlygos išsimokėti per dvejus metus. Tai išties patogu turintiems darbą ir pastovias pajamas. Nežinau reikalingesnio dalyko už dantis, kuriam būtų verta skolintis. To jausmo, kai tau nereikia rūpintis, kuo kramtai, gali plačiai ir nevaržomai šypsotis, negalima nė iš tolo palyginti su kažkokio daikto teikiamu džiaugsmu.

Mūsų pacientai patys pripažįsta, kad su naujais dantimis ant implantų jie atrodo ir jaučiasi taip, lyg būtų su savo nuosavais dantimis. Mums labai gera matyti pacientus, kurių akys vėl prisipildo gyvenimo džiaugsmo. Norime, kad tokių žmonių būtų kuo daugiau, todėl kviečiame visus lapkričio 22 dieną į nemokamą pacientų seminarą. Labai lauksime visų, kas nori, kad gyvenimas be dantų stiklinėje taptų jų gyvenimo realybe.

Daugiau informacijos www.baltijosic.lt.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Vaikams dovanos šypsenas

  Apie gražią bei spindinčią šypseną ir sveikus dantis svajoja kiekvienas. Plati šypsena – laimingo žmogaus bruožas. Papuošti ja socialiai remtinų vaikų veidus padės Baltijos implantologijos centro komandos ir TV gelbėtojos Rūtos Filejevos pastangos.

 • Dantų breketai ir plokštelės vaikams: kada kompensuoja ligonių kasos?

  Pastaruoju metu ligonių kasos gauna daug klausimų dėl dantų breketų ir ortodontinių aparatų (plokštelių) kompensavimo vaikams. Šios priemonės kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, tačiau tik tam tikrų ligų ir būklių atvejais. Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai pataria, kur dėl šių priemonių ir paslaugų turėtų kreiptis tėvais su savo vaikais.

 • Dantų atkūrimas vos per vieną parą

  „Visi ant keturių“ metodas iš esmės keičia visą gydymo eigą, sutrumpina procedūrų laiką ir mažina sąnaudas. Šis būdas leidžia išvengti sudėtingų kaulo priauginimo procedūrų.

 • Metams baigiantis kvietimai pradžiugino kone 500 uteniškių

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) jau išsiuntė paskutinio šių metų ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo.

 • Geriausi odontologai dirba tik su kokybiškais implantais

  Prieš kurį laiką jau supažindinome savo skaitytojus su Utenos implantologijos klinikoje dirbančiu gydytoju odontologu-burnos chirurgu iš Izraelio Avi Kuperschlag. Šiandien šis gabus specialistas sulaukia vis daugiau uteniškių pacientų pasitikėjimo, o klinikoje pradėjo dirbti ir jo žmona Dovilė. Avi džiaugėsi, kad pacientams nuo to tik geriau, nes vienas specialistas papildo kitą. Be to, gydytojas moko ir kitus rezidentūroje besimokančius jaunus odontologus savo profesijos paslapčių ir sako, kad jam svarbiausia kokybiškai atliktas darbas, todėl kartais nepaiso paciento įgeidžių.

 • Protezavus dantis, iš naujo į eilę įrašoma po pertraukos

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) išsiuntė šių metų IV ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo.

 • „OrthoAligner“ skaidrios ortodontinės kapos dantims tiesinti

  Naujausios šiuolaikinės dantų tiesinimo technologijos jau Utenoje!

  Gydytojai Jums sudarys nemokamą gydymo planą. Kapomis dantis tiesintis greita, patogu ir efektinga!

 • Išsiųsti kvietimai protezuoti dantis

  Panevėžio ir Utenos apskričių gyventojams, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo, antroje gegužės pusėje išsiųsti II šių metų ketvirčio kvietimai gauti paslaugą.

 • Ar sveiki dantys – sveikas kūnas?

  Taip – į šį klausimą atsako burnos ertmės sveikatos specialistai. Ne vieno ir ne dviejų tyrimų rezultatai rodo, kad tai, kas vyksta burnoje, gali paveikti visą organizmą, o tai, kas vyksta organizme – daro įtaką burnos sveikatai.

 • Senjorų neatsakingumas ilgina dantų protezavimo eiles

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) šiais metais jau išsiuntė pirmuosius kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Pirmojo ketvirčio kvietimai išsiųsti kiek anksčiau nei pernai, o lyginant 2015 ir 2016 metų pirmąjį ketvirtį, šį vasarį kvietimų sulaukė maždaug trečdaliu daugiau asmenų.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:12
Vakar apsilankė:3811
Šią savaitę apsilankė:21726
Šį mėnesį apsilankė:50493
Viso (nuo 2015-02-16):9313455
Šiuo metu naršo:
40
2018-12-15
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!