Verslas„OrthoAligner“ skaidrios ortodontinės kapos dantims tiesinti
2017 spalio 24, Antradienis 13:30

„OrthoAligner“ skaidrios ortodontinės kapos dantims tiesinti

„OrthoAligner“ skaidrios ortodontinės kapos dantims tiesinti

Naujausios šiuolaikinės dantų tiesinimo technologijos jau Utenoje!

Gydytojai Jums sudarys nemokamą gydymo planą. Kapomis dantis tiesintis greita, patogu ir efektinga!

Naudojant naujausias šiuolaikines ortodontines technologijas, pavyko sukurti ortodontines kapas, kurios atlieka dantų tiesinimo funkciją. „OrthoAligner" – kapos, pagamintos iš skaidraus, biologiškai suderinto ir nežalingo žmogaus organizmui plastiko. Ši technologija suteikia galimybę išvengti didesnio aplinkinių dėmesio, kurį žmogus patiria nešiodamas įprastus breketus ar kitus ortodontinius aparatus.

„OrthoAligner" skaidrių ortodontinių kapų veikimo principas yra kapų spaudimo jėgos sukoncentravimas ir nukreipimas į dantį, taip po truputį stumiant jį į vietą.
Po paciento vizito pas gydytoją ortodontą išanalizuojamas atvejis, sudaromas gydymo planas, sukuriamas rezultato virtualus vaizdas ir nustatomas „OrthoAligner" kapų skaičius.

Nuo atvejo sudėtingumo priklauso ortodontinių kapų skaičius ir gydymo trukmė.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kokiais atvejais šis gydymo metodas gali būti taikomas?

„OrthoAligner" kapos gaminamos individualiai kiekvienam pacientui, todėl šį ortodontinį dantų tiesinimo metodą galima taikyti beveik visais atvejais. Efektyviausią gydymo metodą paskiria gydytojas ortodontas konsultacijos metu.

 • Kiek laiko trunka gydymo procedūra su „OrthoAligner" kapomis?

Gydymo procedūros trukmę nustato gydytojas ortodontas konsultacijos metu. Priklausomai nuo atvejo sudėtingumo, tai gali trukti nuo 6 mėnesių iki kelerių metų.

 • Ar tai nekenksminga žmogaus organizmui?

„OrthoAligner"' ortodontinės kapos pagamintos iš plastiko, kuris yra nekenksmingas žmogaus sveikatai.

 • Kaip prižiūrėti „OrthoAligner" kapas? Ar sunku laikytis burnos higienos?

Kadangi kapos lengvai nuimamos ir uždedamos, užtenka jas išvalyti su dantų pasta ir šepetėliu. Tolimesnė burnos ertmės priežiūros procedūra vyksta naudojant dantų šepetėlį, dantų pastą, tarpdančių siūlą ir burnos skalavimo skystį.

 • Ar tai brangu?

Ortodontinis gydymas su „OrthoAligner" kapomis kainuoja panašiai kaip gydymas su breketais. Kaina gali kisti nuo atvejo sudėtingumo.

 

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Unikalūs metodai, leidžiantys dantis atkurti per vieną dieną

  Be baimės plačiai nusišypsoti ar atsikąsti maisto daugeliui iš mūsų – savaime suprantamas dalykas. Tačiau žmonėms, kurie yra netekę dantų, tai tik tolima svajonė. Odontologijos klinikos CLINIC | DPC gydytojas odontologas Simonas Bankauskas tvirtai įsitikinęs, kad, „jeigu negalėsime atsipalaiduoti dėl savo šypsenos, tuomet niekada nesijausime visaverčiais“. Nors skamba neįtikėtinai, yra būdų, leidžiančių atkurti sveiką ir gražią šypseną vos per vieną dieną, netgi jei tokia negalėjote džiaugtis jau daug metų. Šiuolaikinės dantų implantavimo metodikos leidžia kaip niekada efektyviai atkurti visus vieno žandikaulio dantis ant vos trijų ar keturių implantų.

 • Protezavus dantis, iš naujo į eilę įrašoma po pertraukos

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) išsiuntė šių metų IV ketvirčio kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo.

 • Tai, ko tau trūksta iki pilnatvės

  Nauji dantys ant implantų – patikimai, greitai ir ilgam

  Gydymo metodas „visi ant keturių“ leidžia pamiršti fiziškai ir emociškai nepatogius išimamus dantų protezus.

 • Išsiųsti kvietimai protezuoti dantis

  Panevėžio ir Utenos apskričių gyventojams, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo, antroje gegužės pusėje išsiųsti II šių metų ketvirčio kvietimai gauti paslaugą.

 • Ar sveiki dantys – sveikas kūnas?

  Taip – į šį klausimą atsako burnos ertmės sveikatos specialistai. Ne vieno ir ne dviejų tyrimų rezultatai rodo, kad tai, kas vyksta burnoje, gali paveikti visą organizmą, o tai, kas vyksta organizme – daro įtaką burnos sveikatai.

 • Senjorų neatsakingumas ilgina dantų protezavimo eiles

  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) šiais metais jau išsiuntė pirmuosius kvietimus protezuoti dantis asmenims, laukiantiems eilėje ligonių kasų lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Pirmojo ketvirčio kvietimai išsiųsti kiek anksčiau nei pernai, o lyginant 2015 ir 2016 metų pirmąjį ketvirtį, šį vasarį kvietimų sulaukė maždaug trečdaliu daugiau asmenų.

 • Inovatyvus dantų protezavimas klinikoje „Profident“

  Nuolatinis dantų taisymas ir protezavimas nėra nei malonus, nei pigus užsiėmimas. Verčiau sutvarkyti juos kartą ir ilgam. Tačiau ar dirbtinis dantis gali atrodyti kaip natūralus? Šiandien sakome taip. Šią problemą išsprendė naujos kartos keramika. Beje, dantų protezai gana senas išradimas. Pirmieji protezai (IV–III a. pr. Kr.) buvo skaptuojami iš dramblio kaulo ir tvirtinami auksine vielute. Viduramžiais, kaip dantų protezai tarnavo gyvūnų ir net žmonių dantys. Dirbtiniai mediniai, sidabriniai ar perliniai dantys būdavo prisukami prie gretimų dantų. Laikas bėgo ir dantų protezai tobulėjo.

 • Kompensacija dantų protezavimui

  Protezuojant dantis rekomenduojamose įstaigose galima gauti kompensaciją

  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia pacientų dėmesį, kad gavę teritorinių ligonių kasų (TLK) kvietimus protezuoti dantis ir norėdami gauti šią paslaugą, jie gali rinktis gydymo įstaigą iš rekomenduojamo sąrašo. Tai reiškia, kad, jeigu žmogus pasirinks įstaigą ne iš TLK atsiųsto sąrašo, – už paslaugas jam nebus kompensuojama Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Tokiu atveju už jas pilną kainą reikės susimokėti pačiam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:3792
Vakar apsilankė:11506
Šią savaitę apsilankė:24243
Šį mėnesį apsilankė:180890
Viso (nuo 2015-02-16):8572034
Šiuo metu naršo:
114
2018-06-20
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!