SportasVaržybose dalyvavo trijų rajonų tinklininkės
2017 gegužės 24, Trečiadienis 14:31

Varžybose dalyvavo trijų rajonų tinklininkės

Gegužės 21 dieną Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje vyko atviros Utenos rajono tinklinio 6x6 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Varžybose dalyvavo Utenos, Visagino ir Kupiškio tinklininkės.

Pirmosiose rungtynėse susitiko Utena–Visaginas, vyko atkakli kova. Rezultatu 3:2 pergalę iškovojo Utenos tinklininkės, kurios nugalėjo Kupiškį 3:1 ir iškovojo Utenos DSC taurę. Aukso medalius pelnė Inga Valuntė, Irma Maigienė, Rūta Kovalskytė, Erika Ščerbakaitė, Ugnė Ručinskaitė, Ieva Gineitytė, Gabija Mikulėnaitė (trenerė Otilija Juozelskienė). Antrąją vietą iškovojo Visagino komanda, įveikusi Kupiškio tinklininkes rezultatu 3:0, trečioji vieta atiteko – Kupiškio tinklininkėms.

Utenos DSC inf.

Susiję įrašai (pagal žymę)

• Kalėdiniame tinklinio turnyre dalyvavo keturios komandos

Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko kalėdinis tinklinio turnyras, skirtas LSD „Žalgiris" Utenos rajono tarybos prizams laimėti. Turnyre dalyvavo keturios komandos – „Keksiukai" ir „Koviniai ėžiukai" (Utena), „Pagardai" (Kupiškis), „Policija" (Utena, Visaginas).

• Vyžuoniškiai tapo taurės šeimininkais

Baigėsi jau tradicinėmis tapusios Utenos rajono tinklinio varžybos „Seniūnijų taurė- 2015". Sportininkai rungtyniavo šeši prieš šešis, tačiau komandos galėjo būti ir mišrios.

• Utenoje vyko paplūdimio tinklinio varžybos

Šį savaitgalį Adolfo Šapokos gimnazijos tinklinio aikštelėje vyko atviros Utenos rajono vyrų ir moterų paplūdimio tinklinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

• Tinklinio varžybas laimėjo tauragniškiai

Neseniai vykusiose tradicinėse tinklinio varžybose „Seniūnijų taurė-2014" kovojo penkios komandos.

• Paplūdimio tinklinio taurė – „Jokių šansų“ komandai

Utenoje, Aukštakalnio pušyne, buvo surengtos paplūdimio tinklinio 3x3 varžybos Utenos DSC taurei laimėti. Norą dalyvauti išreiškė 7 komandos, kurios varžėsi dviejuose pogrupiuose. Nuo pat ryto vyko gražios bei atkaklios kovos.