Sėkmingi uteniškių dviratininkų startai

Gegužės 6–7 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių porinių ir kriteriumo lenktynių čempionatas. Porinėse lenktynėse puikiai startavo Utenos DSC dviratininkai.

Augustas Janulis poroje su Šilalės atstovu iškovojo antrąją vietą, uteniškiai Dovydas Vaitkevičius ir Eitvilas Aželis iškovojo trečiąją vietą, o čempionais tapo Vilkaviškio atstovai.
Kriteriumo rungtyje uteniškis Augustas Janulis užėmė antrąją vietą, į priekį užleidęs Vilkaviškio atstovą.
Gegužės 14 dieną Kaune vyko „Procycling” maratonas, kuriame Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkai, treniruojami Viliaus Jankausko, komandinėje įskaitoje iškovojo Plento taurę. Asmeninėje įskaitoje jaunučių grupėje Augustas Janulis tapo nugalėtoju (grupinėse lenktynėse), Dovydas Vaitkevičius liko trečias. Bendroje grupių įskaitoje (vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų) 64 km distancijoje Augustas Janulis buvo antras.