SportasSėkmingi uteniškių dviratininkų startai
2017 gegužės 16, Antradienis 10:24

Sėkmingi uteniškių dviratininkų startai

Sėkmingi uteniškių dviratininkų startai

Gegužės 6–7 dienomis Utenoje vyko Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių porinių ir kriteriumo lenktynių čempionatas. Porinėse lenktynėse puikiai startavo Utenos DSC dviratininkai.

Augustas Janulis poroje su Šilalės atstovu iškovojo antrąją vietą, uteniškiai Dovydas Vaitkevičius ir Eitvilas Aželis iškovojo trečiąją vietą, o čempionais tapo Vilkaviškio atstovai.
Kriteriumo rungtyje uteniškis Augustas Janulis užėmė antrąją vietą, į priekį užleidęs Vilkaviškio atstovą.
Gegužės 14 dieną Kaune vyko „Procycling" maratonas, kuriame Utenos daugiafunkcio sporto centro dviratininkai, treniruojami Viliaus Jankausko, komandinėje įskaitoje iškovojo Plento taurę. Asmeninėje įskaitoje jaunučių grupėje Augustas Janulis tapo nugalėtoju (grupinėse lenktynėse), Dovydas Vaitkevičius liko trečias. Bendroje grupių įskaitoje (vaikų, jaunučių, jaunių ir suaugusiųjų) 64 km distancijoje Augustas Janulis buvo antras.

Utenos DSC inf.

Paveikslėlių galerija

 • Click to enlarge image IMG_4739.JPG
 • Click to enlarge image IMG_4740.JPG
 • Click to enlarge image IMG_4743.JPG
 • Click to enlarge image IMG_4749.JPG
 •  

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Dviračiais – ir į darbą, ir namo, ir aplink ežerus, ir į Sirutėnus

  Utena, vienintelis miestas Lietuvoje, savo teritorijoje turi du ežerus: Dauniškio ir Vyžuonaičio. Dauniškio ežero, esančio pačioje miesto širdy, prieigos sutvarkytos jau prieš dešimtmetį. Šiuo metu permainų laukia Vyžuonaičio ežeras: aplink jį įkurtas parkas taps ramių pasivaikščiojimų ir ramaus poilsio vieta.

 • Skaistašilyje vyko kalnų dviračių kroso varžybos

  Balandžio 26 dieną kalnų dviračių sporto mėgėjai rinkosi į Skaistašilio pušyną išbandyti savo jėgų. Čia vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti.

 • Lietuvos jaunučių sporto žaidynių auksas – uteniškiui Augustui Januliui

  Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) kartu su Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) praėjusį šeštadienį Utenos rajone surengė Lietuvos jaunučių sporto žaidynių plento dviračių grupines lenktynes. Jose dalyvavo 43 merginos ir 41 vaikinas.

 • Skaistašilyje vyko kalnų dviračių kroso varžybos

  Skaistašilio pušyne vyko Utenos rajono mokyklų mokinių kalnų dviračių kroso varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mokiniai varžėsi dviejose amžiaus grupėse: tarp mergaičių, gimusių 2004 metais, nugalėjo Kamilė Budrytė (Rapolo Šaltenio progimnazija), tarp dalyvių, gimusių 2002-2003 metais, nugalėtojais tapo Augustė Rusakevičiūtė (Vyturių progimnazija) ir Augustinas Šapola (Aukštakalnio progimnazija).

 • Renkamas „Dviračių miestas 2015“ ir „Dviračių savivaldybė 2015“

  Dviratis – ne tik puiki susisiekimo priemonė, bet ir sveikos gyvensenos garantas. Kelionės dviračiu tausoja aplinką ir teikia malonumą. Plėtodami saugią ir patrauklią infrastruktūrą dviratininkams, prisidedame prie darnios miestų plėtros.

 • Utenos apskrities pareigūnai vykdė prevencinę priemonę „Dviračiai – 2015“

  Rugpjūčio 21–22 dienomis Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnų grupės specialistas kartu su Kriminalinės policijos skyriaus tyrėju, vykdydami prevencinę priemonę „Dviračiai – 2015", tikrino galimas prekybos naudotais dviračiais vietas.

 • Nepilnamečiams dviratininkams būtini šalmai

  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad vasaros sezono metu gatvėse ir keliuose padaugėja dviratininkų. Dviračiais važiuoja ir vaikai, ir jauni, ir vyresnio amžiaus žmonės, tačiau ne visi jie laikosi Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

 • Įveikę 20 kilometrų, uteniškiai užėmė II vietą

  Gegužės 29-30 dienomis Šilalėje vyko Tarptautinės dviratininkų lenktynės ir Lietuvos jaunučių porinių lenktynių čempionatas. Porinėse 20 km lenktynėse uteniškiai Paulius Valiukas ir Alanas Marcinkėnas iškovojo II vietą. Vaikų 10 km individualiose lenktynėse Eitvilas Aželis užėmė III vietą.  Sportininkus treniruoja Vilius Jankauskas.

 • Dviratininkai vėl smagiai mynė į Vyžuonas

  Šeštadienį dviračių entuziastai dalyvavo tradiciniame renginyje „Mink į Vyžuonas". Žygio dalyvius Utenoje registravo ir visos šventės metu žygeiviams talkino bei renginį koordinavo Plk. Prano Saladžiaus šaulių 9-osios rinktinės nariai. Startavę nuo Utenos miesto ribos Naujasodžio kaime, stabtelėję pailsėti Kaliekių kaime, dviratininkai, lydimi policijos ekipažų, finišavo Vyžuonų pagrindinės mokyklos stadione, esančiame Vyžuonų šile, kur susirungė ne tik dviračių estafetės varžybose, tačiau ir smiginio, pasagos mėtymo, krepšinio trys prieš tris, baudų mėtymo rungtyse. Policijos pareigūnai surengė kinologo pasirodymą ir žymėjo šventės dalyvių daiktus, o pailsusius ir išalkusius Utenos šauliai vaišino šauliška koše.

 • Mink į Vyžuonas

  Šiais metais gegužės 23 dieną uteniškius vėl kviečia renginys „Mink į Vyžuonas!". Dviratininkai startuos Naujasodžio kaime, o Vyžuonose dalyvaus vyksiančioje šventėje, kurioje netrūks smagių akimirkų: dviračių estafečių, kinologo pasirodymo, sporto rungčių ir kt.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1974
Vakar apsilankė:8480
Šią savaitę apsilankė:1974
Šį mėnesį apsilankė:262710
Viso (nuo 2015-02-16):8350361
Šiuo metu naršo:
126
2018-05-28
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!