Futbolo legendą pagerbė turnyru

Utenoje buvo surengtas ilgamečio Vilniaus „Žalgirio” žaidėjo Stanislovo Ramelio atminimui skirtas tarptautinis salės futbolo turnyras.
Stanislovas Ramelis gimė Daugailių valsčiuje, Ruklių kaime. Sportinį kelią pradėjo Utenos „Žalgirio” komandoje. Pirmasis jo treneris buvo Petras Sakalys. Vilniaus „Žalgirio” meistrų komandos kapitonas reprezentacinėje komandoje sužaidė 441 rungtynes, įmušė 33 įvarčius. S. Ramelis buvo ir Lietuvos rinktinės kapitonas. 2016 metais jam būtų sukakę 80 metų.

Į turnyrą Utenoje atvyko S. Ramelio sūnus Tomas, anūkės Eglė ir Martyna, sporto istorijos žinovas, žurnalistas Gediminas Kalinauskas ir Lietuvos futbolo federacijos masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko.
Kovos vyko dviejose amžiaus grupėse – 40+ ir 50+. Varžybose dalyvavo komandos iš Panevėžio, Daugpilio (Latvija), Šiaulių, Visagino, Anykščių, Jonavos, Utenos.
Jaunesniųjų futbolininkų varžybose pirmąją vietą iškovojo ir Stanislovo Ramelio atminimo taurę laimėjo Jonavos „Klevo” futbolininkai, antri buvo FSK „Anykščiai”, treti – „Utenio” atstovai. Šios grupės geriausiais žaidėjais pripažinti Saulius Česna (Jonava), Darius Stumbrys (Anykščiai), Rimvydas Čekuolis (Utena), geriausias vartininkas – Alvaidas Vilūnas (Anykščiai), gynėjas – Arūnas Dalala (Utena), puolėjas – Virginijus Nutautas (Jonava).
Vyresniųjų senjorų turnyre tik po paskutinių rungtynių paaiškėjo taurės laimėtojai ir prizininkai. Nugalėtojais tapo Panevėžio FK „Ekrano senjorai”, antri buvo „Utenio senjorai” , treti – „Šiauliai”. Geriausiais komandų žaidėjais tapo Dainius Širvys (Utena), Jurijus Voronovas (Daugpilis), Aurelijus Vekerotas (Panevėžys), Virgerdas Kavolis (Šiauliai), Jurijus Turočkinas (Visaginas), geriausias vartininkas – Remigijus Kvedaras (Panevėžys), puolėjas – Vaidotas Ramonas (Šiauliai), gynėjas – Raimundas Bertašius (Utena). Vyriausias turnyro žaidėjas – A. Stecenko (Šiauliai).