„Juventus“ nukovė Adrijos lygos vicečempionus

Trečiąją pergalę FIBA Čempionų lygos turnyro D grupėje lapkričio 8 dieną iškovojo Utenos „Juventus” klubas. Be traumuoto Gyčio Sirutavičiaus ir dėl asmeninių problemų Lietuvoje likusio Dainiaus Šalengos žaidę uteniškiai Serbijoje 79:77 (20:17, 18:16, 23:16, 18:28) įveikė Adrijos lygos vicečempionę Belgrado „Mega Leks” ekipą iš Serbijos.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo greita tikslia ataka, tačiau „Juventus” krepšininkai atsakė keliais sėkmingais išpuoliais ir po Jamaro Diggso tritaškio sužaidus keturias minutes įgijo keturių taškų persvarą – 8:4. Po minutės pertraukėlės jau „Mega Leks” surengė spurtą 8:0 ir netruko susigrąžinti persvarą – 12:8. Greitą puolimą puikiai išnaudoję uteniškiai po dviejų Vaido Čepukaičio dėjimų iš eilės dar sykį persvėrė rezultatą (16:14), o tritaškį pataikęs Valdas Vasylius padėjo „Juventus” klubui įgyti penkių taškų persvarą – 19:14. Per likusį laiką Belgrado klubas šiek tiek sumažino deficitą, tačiau po pirmųjų dešimties minučių A. Sireikos komanda buvo priekyje – 20:17.
Antrojo kėlinio pradžioje varžovus greitomis atakomis ir toliau baudę uteniškiai susigrąžino penkių taškų persvarą (24:19), o netrukus ją dar labiau padidino – 29:21. Po šios atkarpos sekė sėkmingesnis varžovų žaidimas ir beveik visa „Juventus” persvara per tris minutes vėl ištirpo – 29:26.  Prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei Kostja Mushidi baudų metimais išlygino rezultatą (31:31), tačiau Vytauto Šulskio ir Valdo Vasyliaus metimų dėka įpusėjus mačui „Juventus” vėl pirmavo – 38:33.
Antrąjį kėlinį solo partija pradėjo Vaidas Čepukaitis, po kurio septynių taškų iš eilės „Mega Leks” klubas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 40:49. Likus žaisti dvi minutes po Spencerio Parkerio baudų metimų komandas ir toliau skyrė devyni taškai (55:46), o Dovio Bičkauskio tritaškis pirmą kartą leido „Juventus” komandai įgyti dviženklę persvarą – 58:46. Per likusį ketvirčio laiką komandos pasikeitė tiksliais tolimais metimais ir prieš lemiamas dešimt minučių A. Sireikos auklėtiniai toliau turėjo dvylikos taškų pranašumą – 61:49.
Ketvirtajame kėlinyje uteniškiai keturias minutes nepelnė nė taško, o tuo pasinaudoję „Mega Leks” krepšininkai surengė spurtą 8:0 vėl gerokai priartėjo – 57:61. Jamaro Diggso tritaškis likus žaisti keturias minutes vėl pritildė įsismarkavusias „Pinki” arenos tribūnas (66:59), o V. Šulskio dvitaškis ir V. Čepukaičio baudos metimas sugrąžino „Juventus” komandai dviženklę persvarą – 69:59.  Prasidėjus paskutinei minutei Jovano Novako tritaškis vėl sugrąžino intrigą (70:74), o netrukus sumažino „Mega Leks” deficitą iki minimumo – 73:74. Baudų metimų loterijoje komandos keitėsi tiksliais metimais, o pergalę galėjęs išplėšti J. Novako tritaškis tikslo nepasiekė. „Juventus” iškovojo pergalę rezultatu 79:77.
„Juventus” komandai 19 taškų pelnė Vaidas Čepukaitis, 18 – Vytautas Šulskis, 16 – Jamaras Diggsas, po 8 – Spenceris Parkeris ir Valdas Vasylius, 7 – Dovis Bičkauskis, 2 – Aaronas Bestas, 1 – Rolandas Jakštas.
Aikštės šeimininkų gretose pasižymėjo Vlatko Čančaras, Jovanas Novakas, Alpha Kaba bei Kostja Mushidi.