„Utenis B“ ekipa – LFF II lygos čempionė

Utenos „Utenis B” ekipa paskutinėse šio sezono rungtynėse įveikė FK „Gariūnų futbolininkus” 1:0 ir iškovojo aukso medalius LFF II lygos pirmenybėse.

Prieš paskutiniąsias sezono rungtynes uteniškiams reikėjo tik pergalės norint tapti čempionais. „Gariūnų” ekipai būtų užtekę ir lygiųjų.
Rungtynes nervingai pradėję „Utenis B” ekipa buvo priversta gintis nuo varžovų atakų.
Įpusėjus pirmajam kėliniui jaunieji uteniškiai pradėjo rengti pavojingas atakas.
Tačiau nei vienai komandai pirmoje rungtynių pusėje pasižymėti nepavyko.
Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0.
Antrąjį kėlinį aktyviau pradėję „Utenis B” futbolininkai stengėsi pelnyti greitą įvartį, bet pasižymėti nepavyko.
Artėjant rungtynėms į pabaigą krito pirmasis rungtynių įvartis.
75-ąją rungtynių minutę Aleksandras Levšinas galingu smūgiu iš 20 metrų tiksliai smūgiavo į viršutinį šeimininkų vartų kampą ir išvedė uteniškius į priekį.
Šeimininkai dar bandė gelbėtis gausiomis pajėgomis prie „Utenis B” ekipos vartų, tačiau uteniškiai patikimai gynėsi ir iškovojo pergalę bei tapo LFF II lygos rytų pirmenybių čempionais.
„Utenis B” ekipa LFF II lygos pirmenybėse surinko 53, „Gariūnų” komanda 52 taškus.