FIBA Čempionų lygą „Juventus“ pradėjo pergale

Puikiai FIBA Čempionų lygos turnyrą pradėjję Utenos „Juventus” krepšininkai, fantastiškai sirgalių palaikomi Antano Sireikos auklėtiniai paskutinėmis susitikimo minutėmis sužaidė šaltakraujiškai ir D grupės rungtynėse 91:84 (30:15, 21:26, 13:15, 27:28) palaužė Prancūzijos vicečempionę Strasbūro SIG komandą.

Gyčio Sirutavičiaus šešiais taškais prasidėjusiame mače uteniškiai pirmieji įgijo persvarą (6:3), o po Vytauto Šulskio tritaškio nutolo – 11:5. Negana to, fantastiškai žaidusio G. Sirtuavičiaus dėka „Juventus” tolo ir toliau, o sužaidus šešias minutes įgijo dviženklę persvarą – 21:9. Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei komandas jau skyrė14 taškų (29:15), o po pirmųjų dešimties minučių A. Sireikos komanda pirmavo rezultatu 30:15.
Vos prasidėjus antrajam kėliniui V. Šulskis tritaškiu padidino „Juventus” pranašumą iki aštuoniolikos taškų (33:15), o įpusėjus kėliniui Aaronas Bestas šią persvarą dar labiau padidino – 41:22.
Lemiamas ketvirtis prasidėjo dar vienu žaibišku svečių spurtu 7:0 ir vos per minutę rezultatas sumažėjo iki minimumo – 64:63. Sužaidus tris minutes Ervingas Walkeris tolimu metimu atstatė pusiausvyrą (66:66), o Paulas Lacombe išvedė SIG klubą į priekį – 69:68. V. Šulskiui ir G. Sirutavičiui atsakius tritaškiais, uteniškiai vėl kiek nutolo (76:72), o netrukus susigrąžino devynių taškų persvarą – 81:72. Vaikiškos uteniškių klaidos leido SIG klubui atkurti intrigą (83:80), G. Sirutavičius ir A. Bestas lemiamu metu sužaidė šaltakraujiškai ir „Juventus” iškovojo pergalę 91:84.
Nugalėtojams 25 taškus pelnė Gytis Sirutavičius), 17 – Vytautas Šulskis, 14 – Vaidas Čepukaitis, 13 – Valdas Vasylius, 7 – Jamaras Diggsas, po 4 – Ovidijus Galdikas ir Spenceris Parkeris, po 2 – Dovis Bičkauskis ir Rolandas Jakštas.
Svečių gretose išsiskyrė Ervingas Walkeris (20 taškai), Mouhammadou Jaitehas (17 taškai) bei Frankas Ntilikina (12 taškai).

Laikraščio „Utenos diena” ir „Juventus” inf.