Sportas„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių
2016 rugsėjo 22, Ketvirtadienis 15:21

„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių

„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių
 • 35 foto

Rugsėjo 21 dieną Utenio stadione jau trečią kartą vyko moterų futbolo turnyras (7 prieš 7). Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Utenos „Utenio" ir vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" organizuotas renginys pretenduoja tapti tradicija, o į turnyrą kasmet susirenka vis daugiau aktyvių dalyvių – moterų, merginų ir jas palaikančių kolegų bei artimųjų.

Šiais metais turnyro dalyvių gretos išsiplėtė geografiniu požiūriu. Į sportišką renginį, be uteniškių, atvyko komandos iš Anykščių, Ignalinos ir Kauno. Merginos ir moterys, palaikomos kolegų, šeimos narių, buvo nusiteikusios ryžtingai ir nepraleido progos pademonstruoti susitelkimą ir pasiruošimą, kalbant apie smulkmenas nuo aprangos detalių iki taktinio žaidimo.
Turnyrą atidarė ir geros nuotaikos linkėjo ne tik Visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė, bet ir Linas Bražionis, pakvietęs merginas apšilti prieš rungtynes. Šiais metais apšilimas buvo išskirtinis – per 100 dalyvių žaidė prieš 11 Utenos „Utenio" futbolininkų. Po stadioną išsibarsčiusios moterys iš pradžių pasimetė, todėl L. Bražionis ragino jas apsupti jaunus sportininkus ir sužavėti savo grožiu. Apšilimo rezultatas buvo lygus 1:1.
Šių metų turnyre dalyvavo 14 komandų: „Anykščių šilelis", URSA, „Dauniškietės", „Gandrelis", „Užpaliai", „Voveraitė", „Ignalina", „Policija", „Nosted mechanika", „Sporto gama", „Utenos DSC administracija", „Saulė", „Šaltinėlis", „Vilkija". Komandos buvo padalytos į keturias grupes, kuriose žaisdamos tarpusavyje išsiaiškino nugalėtojas. Pusfinalyje susitiko 4 komandos – „Dauniškietės", „Policija", „Vilkija" ir „Utenos DSC administracija". Žaidime dėl trečios ir ketvirtos bei dėl pirmos ir antros vietos nugalėtojos paaiškėjo tik po baudinių serijos.
Trečią vietą užėmė komanda „Policija", antroje vietoje liko viešnios iš Kauno „Vilkija", o pirmą vietą laimėjo mergaičių komanda „Dauniškietės".
Visos žaidusios ar ant atsarginių suolelio sedėjusios merginos ir moterys buvo apdovanotos medaliais ir kamuoliais, o nugalėtojoms buvo įteikti marškinėliai.
Turnyro dalyves sveikino Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis ir Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Širvys.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Jurgitos Pavilonienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Futbolo pasaulyje: su kamuoliu – nuo vienerių

  „Utenio" gynėjas Aleksandras Levšinas jau antrus metus žaidžia Utenoje ir džiaugiasi, kad čia turi geras sąlygas augti. Šią vasarą pakviestas į U19 rinktinę jaunas žaidėjas tikisi gero pasirodymo Europos čempionato atrankoje ir sėkmingo „Uteniui" LFF A lygos sezono užbaigimo.

 • Kviečia į futbolo turnyrą

  Rugsėjo 8 dieną 16 val. merginos ir moterys kviečiamos į futbolo turnyrą (7x7) Utenio stadione.

 • Miesto stadionas atiteko „Uteniui“

  Rugpjūčio 31 dieną Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė „Utenio" stadiono perdavimui pagal panaudos sutartį metams valdyti, naudoti ir disponuoto futbolo klubui „Utenos Utenis".

 • Šeimos gyvenimas – futbolo ritmu

  Aštuonmetis uteniškis Simonas Vinčiūnas futbolo treniruotes „Utenio" futbolo akademijoje lankys jau trečius metus, o per šį laiką visos jo šeimos gyvenimas ėmė suktis aplink kamuolį.

 • „Utenio“ gretose – gynėjas iš Čilės

  Utenos „Utenis" pasirašė vienerių metų sutartį su 24-erių metų gynėju iš Čilės Jesusu Villalobosu.

 • Paskui svajones – į Uteną

  Siekdami savo svajonių Pijus ir Gabrielius Petuchovai atvažiavo į Uteną iš Kupiškio rajone esančio Skapiškio miestelio ir, norėdami treniruotis „Utenyje", mokosi ne tik futbolo paslapčių, bet ir gyventi savarankiškai.

 • „Utenis“ sieks sustabdyti „Trakus“

  Šiandien „Utenio" laukia akistata su antroje LFF A lygos turnyro lentelės vietoje įsitvirtinusia ir puikiai Europos lygoje pasirodžiusia „Trakų" komanda. Pralaimėjimo skonį A lygoje beužmirštantys „Trakai" paskutinį kartą gegužės 3 dieną krito būtent Utenoje. „Utenis" su „Trakais" šį sezoną jau buvo susitikę tris kartus. Vieną kartą pergalę šventė uteniškiai, du kartus – trakiškiai.

 • Meilė futbolui – visam gyvenimui

  Futbolas, mūsų šalyje dar neseniai vadintas vyriška sporto šaka, jau keletą metų sparčiai populiarėja tarp moterų. Tai patvirtina ir Utenos „Utenio" futbolo akademijos merginos, energingai spardančios kamuolį stadione, dalyvaujančios įvairiuose futbolo turnyruose ir svajojančios debiutuoti LFF moterų I lygoje, o gal net būti pakviestos į rinktinę.

 • Brangiausias A lygos žaidėjas – „Utenyje“

  Utenos „Utenio" saugas Johnas Hernandezas, kaip skelbia transfermarkt.com, yra brangiausias A lygos žaidėjas. Jo vertė – 700 tūkst. Eurų.

 • „Utenis“ jaunimą patikėjo A. Skarbaliui

  Patyręs futbolo specialistas Aurelijus Skarbalius tapo Utenos „Utenio" futbolo akademijos techniniu vadovu. Naujos pareigos dar labiau pagilino šio trenerio ryšius su Utenos klubu. A. Skarbalius su „Uteniu" bendradarbiauja jau kelerius metus. Pagal jo pasiūlytą sistemą yra auginami jauniausieji Utenos futbolininkai.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2017 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:7217
Vakar apsilankė:6979
Šią savaitę apsilankė:14196
Šį mėnesį apsilankė:209556
Viso (nuo 2015-02-16):6384742
Šiuo metu naršo:
81
2017-09-26