Sportas„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių
2016 rugsėjo 22, Ketvirtadienis 15:21

„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių

„Moterys už futbolą“ suvienijo per 100 dalyvių
 • 35 foto

Rugsėjo 21 dieną Utenio stadione jau trečią kartą vyko moterų futbolo turnyras (7 prieš 7). Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Utenos „Utenio" ir vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis" organizuotas renginys pretenduoja tapti tradicija, o į turnyrą kasmet susirenka vis daugiau aktyvių dalyvių – moterų, merginų ir jas palaikančių kolegų bei artimųjų.

Šiais metais turnyro dalyvių gretos išsiplėtė geografiniu požiūriu. Į sportišką renginį, be uteniškių, atvyko komandos iš Anykščių, Ignalinos ir Kauno. Merginos ir moterys, palaikomos kolegų, šeimos narių, buvo nusiteikusios ryžtingai ir nepraleido progos pademonstruoti susitelkimą ir pasiruošimą, kalbant apie smulkmenas nuo aprangos detalių iki taktinio žaidimo.
Turnyrą atidarė ir geros nuotaikos linkėjo ne tik Visuomenės sveikatos biuro direktorė Alma Gaidienė, bet ir Linas Bražionis, pakvietęs merginas apšilti prieš rungtynes. Šiais metais apšilimas buvo išskirtinis – per 100 dalyvių žaidė prieš 11 Utenos „Utenio" futbolininkų. Po stadioną išsibarsčiusios moterys iš pradžių pasimetė, todėl L. Bražionis ragino jas apsupti jaunus sportininkus ir sužavėti savo grožiu. Apšilimo rezultatas buvo lygus 1:1.
Šių metų turnyre dalyvavo 14 komandų: „Anykščių šilelis", URSA, „Dauniškietės", „Gandrelis", „Užpaliai", „Voveraitė", „Ignalina", „Policija", „Nosted mechanika", „Sporto gama", „Utenos DSC administracija", „Saulė", „Šaltinėlis", „Vilkija". Komandos buvo padalytos į keturias grupes, kuriose žaisdamos tarpusavyje išsiaiškino nugalėtojas. Pusfinalyje susitiko 4 komandos – „Dauniškietės", „Policija", „Vilkija" ir „Utenos DSC administracija". Žaidime dėl trečios ir ketvirtos bei dėl pirmos ir antros vietos nugalėtojos paaiškėjo tik po baudinių serijos.
Trečią vietą užėmė komanda „Policija", antroje vietoje liko viešnios iš Kauno „Vilkija", o pirmą vietą laimėjo mergaičių komanda „Dauniškietės".
Visos žaidusios ar ant atsarginių suolelio sedėjusios merginos ir moterys buvo apdovanotos medaliais ir kamuoliais, o nugalėtojoms buvo įteikti marškinėliai.
Turnyro dalyves sveikino Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Vaidotas Rastenis ir Utenos apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Širvys.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Jurgitos Pavilonienės nuotr.

 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Kovo 8-ąją moteris sukvies futbolo šventė

  Kovo 8-oji – ypatinga diena Utenos futbolo bendruomenės mergaitėms ir moterims. Tądien Utenoje vyks išskirtinai moterims skirta šventė ir futbolo varžybos.

 • Merginos kuria futbolo istoriją

  Futbolo akademijos „Utenis“ merginos, ugdomos trenerio Arūno Rastenio, pildo naują klubo istorijos lapą.

 • Šventėje liejosi ir žaidimai, ir dovanos

  Į 2017 metų sezono uždarymo šventę „Šv. Kalėdų ir Naujų sezonų link“ susirinko visa „Utenos Utenio“ bendruomenė ir būrys svečių. Susirinkusiuosius sveikino Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, perdavusi rajono mero Alvydo Katino linkėjimus ir pasidžiaugusi, kad klubo moto „Auginkime futbolo ateitį kartu“ puikiai atsispindi jo veikloje ir darbe su jaunaisiais futbolininkais.

 • Futbolo aikštelėje rungsis mamos ir tėčiai

  Gruodžio 14 dieną 18 val. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyks jau tradicine tampanti futbolo šventė, skirta 2017 metų sezono uždarymui.

 • Mažvydas vejasi Ronaldo

  „Utenio“ akademijos auklėtiniui Mažvydui – aštuoneri. Futbole jam labiausiai patinka rungtynės, kuriose jo komanda laimi. Kada nors Mažvydas norėtų žaisti Madrido „Real“ komandoje, kaip ir jo mylimiausias žaidėjas Ronaldo. Uteniškis apgailestavo tik dėl vieno – kad kol jis užaugs, Ronaldo pasens.

 • Masinis futbolas Utenoje suvienijo kartas

  Rugsėjo 29 dieną, švenčiant Europos masinio futbolo savaitę Utenoje, futbolo aikštėse siautė įvairaus amžiaus merginos ir moterys. Jos žaidė futbolą Utenos „Utenio", Dauniškio bei Adolfo Šapokos gimnazijų stadionuose.

 • Venose – futbolo genas

  Philipas Atbashyanas – „Utenio" legionierius iš JAV, kalbantis anglų, rusų, ispanų, prancūzų kalbomis, laisvai bendraujantis bet kuria tema, universitete studijuojantis kinezioterapiją, sportiškas, o kartu inteligentiškas ir plačiai žiūrintis į pasaulį, kurį tikisi užkariauti žaisdamas futbolą.

 • Futbolo pasaulyje: su kamuoliu – nuo vienerių

  „Utenio" gynėjas Aleksandras Levšinas jau antrus metus žaidžia Utenoje ir džiaugiasi, kad čia turi geras sąlygas augti. Šią vasarą pakviestas į U19 rinktinę jaunas žaidėjas tikisi gero pasirodymo Europos čempionato atrankoje ir sėkmingo „Uteniui" LFF A lygos sezono užbaigimo.

 • Kviečia į futbolo turnyrą

  Rugsėjo 8 dieną 16 val. merginos ir moterys kviečiamos į futbolo turnyrą (7x7) Utenio stadione.

 • Miesto stadionas atiteko „Uteniui“

  Rugpjūčio 31 dieną Utenos rajono savivaldybės taryba pritarė „Utenio" stadiono perdavimui pagal panaudos sutartį metams valdyti, naudoti ir disponuoto futbolo klubui „Utenos Utenis".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1469
Vakar apsilankė:7898
Šią savaitę apsilankė:57705
Šį mėnesį apsilankė:142148
Viso (nuo 2015-02-16):7707762
Šiuo metu naršo:
98
2018-03-18
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!