SportasTradicinės karatė do klubo „Danas“ sporto sezonas – jau čia pat
2016 rugpjūčio 30, Antradienis 09:07

Tradicinės karatė do klubo „Danas“ sporto sezonas – jau čia pat

Tradicinės karatė do klubo „Danas“ sporto sezonas – jau čia pat

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad tradicinės karatė do klubo „Danas" sporto, stovyklų, kelionių, varžybų sezonas prasidės jau rugsėjo 2-ą dieną. Kaip ir kiekvieną sezoną, klubo treniruotės vaikams prasidės rugsėjo mėnesio pradžioje. Praėjusiais metais buvo pradėtos bendros treniruotės ir suaugusiesiems. Jų metu didelis dėmesys buvo skiriamas skirtingoms raumenų grupėms, statiniams bei dinaminiams pratimams, jėgos, ištvermės ugdymui. Šį sporto sezoną vaikams ir jaunimui karatė treniruotės bus skirstomos pagal amžių ir pajėgumą. Suaugusieji treniruotes-mankštas lankys vienoje grupėje.

Pasaulio karatė čempionatas Lenkijoje

Poilsiui laiko neturės nei sportininkai, nei treneriai, nes jau nuo rugsėjo mėnesio pradžios vaikai, kadetai, jaunučiai ir jauniai ruošis spalio mėnesį Krokuvoje vyksiančiam Pasaulio tradicinės karatė čempionatui. Tikimės, kad mūsų klubo sportininkai puikiai pasiruoš ir atstovaus Lietuvos tradicinės karatė rinktinei, nes pasiruošimui klubas turi visas sąlygas. Praeitą sezoną su savivaldybe vykdytas neformaliojo ugdymo krepšelio projektas buvo naudingas klubo nariams – sumažinant treniruočių kainą, o klubui – įsigyjant inventorių, vežant sportininkus į varžybas. Tikimės, kad ir šį sporto sezoną projektas bus toliau vykdomas ir turėsime puikias galimybes tobulėti ugdant jaunuosius karatė sportininkus, suteikiant nuolaidas už karatė treniruotes ir siekiant pačių kokybiškiausių žinių įsisavinimo.

Tobulėjimas Lietuvoje

Be Pasaulio tradicinės karatė čempionato, mūsų klubo sportininkų laukia kvalifikacijos tobulinimo seminarai Lietuvoje, o labiausiai pažengę, nuo rudų diržų, turės galimybę išvažiuoti į tarptautinius seminarus užsienyje. Taip pat laukia atestaciniai egzaminai, kai kuriems tai bus paskutiniai egzaminai prieš juodo karatė diržo egzaminą. Žinoma, organizuosime ir stovyklas, keliones bei kitus mūsų klubo renginius.
Po turiningo vasaros poilsio jau labai greitai pasimatysime sporto salėse. Vaikams linkime džiaugsmo ateinant pas mus sportuoti, jaunimui – noro tobulėti ir kasdieninio darbo, suaugusiesiems – drąsos žengti pirmą žingsnį.

Apie pirmas treniruotes informaciją rasite tradicinės karatė klubo „Danas“ internetinėje svetainėje www.karateklubas.lt, o iškilus klausimų telefonu 8 676 17 810.

Klubo „Danas“ inf. 

Susiję įrašai (pagal žymę)

 • Uteniškiai puikiai pasirodė pirmą kartą istorijoje rengiamose varžybose

  Pirmą kartą Lietuvos tradicinės karatė asociacijos istorijoje vyko komandinių rungčių turnyras, kurį organizavo tradicinės karatė klubo „Danas" treneris Giedrius Motiejūnas. Komandinių rungčių turnyras vyko kovo 25 dieną Panevėžio rajono Velžio gimnazijoje.

 • Sportininkai į Uteną grįžo su 13 medalių

  Vasario 26 dieną Panevėžio „Cido" sporto arenoje įvyko XXIII Lietuvos Šotokan karatė čempionatas, kuriame dalyvavo per 300 dalyvių iš 28 Lietuvos, Latvijos, Lenkijos , Baltarusijos karatė organizacijų.

 • Utenos karatė klubo „Danas“ sportininkai ir jų tėvai dalijosi savo laiku su senoliais

  Praėjus šventiniam laikotarpiui ir padėjus kalėdines dovanas į šalį tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai ir jų tėvai skyrė savo laiko ir jėgų gražiai akcijai – padėjo senyvo amžiaus žmonėms. Apie šią iniciatyvą pasakojo klubo „Danas" įkūrėjas ir mokytojas Norbertas Motiejūnas.

 • Uteniškė Justė Baltrušaitytė rengiasi rimtam iššūkiui

  Kiekvienais metais, pavasarį, Pasaulinė tradicinės karatė federacija organizuoja prestižinį renginį – Europos tradicinės karatė taurę, kurioje su stipriausiais varžovais susirungs ir uteniškė Tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkė Justė Baltrušaitytė.

 • Karatė kovotojai Kovo 11-ąją paminėjo varžydamiesi ant tatamio

  Kovo 11-ą tradicinės karatė sportininkai, treneriai ir teisėjai rinkosi Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje. Karatė klubas „Danas" organizavo tarpklubinį turnyrą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į renginį susirinko daug dalyvių, per 140 įvairaus amžiaus (nuo 5 iki 20 metų) ir skirtingo lygio sportininkų iš Panevėžio, Ukmergės, Kauno, Vilniaus ir Utenos.

 • Europos tradicinės karatė vaikų čempiono taurė atiteko uteniškiui

  Spalio 17-18 dienomis Vilniuje vyko 2015 metų Europos tradicinės karatė čempionatas ir Europos vaikų taurės varžybos. Renginyje dalyvavo daugiau kaip 650 sportininkų iš 14 Europos valstybių.

 • Šį savaitgalį prasidės Europos tradicinio karatė čempionatas

  Liko kelios dienos iki Lietuvos tradicinio karatė rinktinės startų 32-ajame Europos tradicinio karatė čempionate. Artėjantį savaitgalį, spalio 17-18 dienomis, visos Europos tradicinio karatė meistrai suvažiuos į „Siemens" areną Vilniuje – Lietuvos nacionalinei rinktinei atstovaus ir tradicinio karatė klubo „Danas" sportininkai.

 • Rugsėjis – paskutinis etapas besiruošiant Europos tradicinės karatė čempionatui

  Utenos tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai rugpjūčio mėnesį dalyvavo sporto stovykloje Giruliuose. Mažieji klubo sportininkai ruošėsi atestaciniams egzaminams. Vyresnieji ir rinktinės nariai ruošėsi Europos tradicinės karatė čempionatui, kuris šiais metais vyks spalio 17–18 dienomis Vilniuje, „Siemens“ arenoje.

 • Po tradicinės karatė klubo „Danas“ sportininkų kojomis – Alpių kalnai

  Birželio 27 d. Utenos tradicinės karatė klubo „Danas" sportininkai, tėvai ir draugai grįžo iš kelionės po Monblano kalno slėnius ir šlaitus Prancūzijos Alpėse. Tai buvo ne tik didelių įspūdžių, bet ir fizinių išbandymų kelionė.

 • Iš Lietuvos tradicinio karate čempionato – su medaliais

  Praėjusį savaitgalį, gegužės 23 dieną, Vilniuje vyko Lietuvos tradicinio karate čempionatas, kuriame varžėsi daugiau kaip 270 sportininkų iš visos Lietuvos, tarp jų ir sportininkai iš Utenos. Utenos tradicinio karate klubo „Danas" sportininkai pasirodė šauniai ir namo parsivežė ne vieną medalį. Sportininkai varžėsi įvairaus amžiaus grupėse nuo pačių mažiausiųjų iki suaugusiųjų: „Kata" (atliekamos karate technikos, sujungtos į tam tikras formas), „FukuGo" (sportininkai atlieka ir formą, ir kovoja), komandinė „Kata" (forma atliekama trijų sportininkų, vertinamas sinchronas, techninis lygis, jėga), „Kumite" (kova rungtyse).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

UAB „Utenos Diena“,
Maironio g. 34, LT-28144, Utena.
Įm. kodas: 301537159
PVM k. LT100003891115

A.s.: LT535014500014000334
Utenos kredito unija

Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

utenosdiena.lt redakcijai rašykite adresu reklama@utenosdiena.lt

Visos teisės saugomos. © 2008 -  2018 UAB „Utenos diena“.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Utenos diena“ sutikimą.

LANKYTOJŲ STATISTIKA

Šiandien apsilankė:1099
Vakar apsilankė:11905
Šią savaitę apsilankė:33455
Šį mėnesį apsilankė:190102
Viso (nuo 2015-02-16):8581246
Šiuo metu naršo:
69
2018-06-21
MENŲ KALVĖ - Utenos regiono kūrėjai ir jų darbai!