Šventiškai uždarytas senjorų „39+“ krepšinio sezonas

Balandžio 16 dieną Ukmergėje surengta finalinė šventė, kurios metu buvo išaiškinti prizininkai VI Rytų Aukštaitijos senjorų „39+” krepšinio pirmenybių „Jaros sauga” taurei laimėti.

Rungtynėse dėl 3-osios vietos susitiko panašaus pajėgumo komandos. Visas rungtynes komandos viena nuo kitos atsilikdavo vos keliais taškais. Kiekvienas kėlinys pasibaigė minimaliu skirtumu, todėl komandos sužaidė lygiai (54:54).
Rezultatyviausiai žaidė „Olimpo” krepšininkas A. Kazlauskas, pelnęs 31 tašką, o „Kupiškio” žaidėjas A. Adomavičius surinko 26 taškus.
Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio minutėmis pirmavo kupiškėnai, tačiau iniciatyvos ėmęsis A. Kazlauskas persvėrė rezultatą savo naudai. Nervingai tiksėjo paskutinė minutė – komandos pelnė taškus tik baudų metimais. Likus žaisti apie 8 sekundes, A. Adomavičius vėl persvėrė rezultatą savo naudai dviem taškais, o po minutės pertraukėlės nieko nelaukdamas A. Kazlauskas išprovokavo varžovo pražangą. Buvo taiklūs tik du baudos metimai, paskui vyko pratęsimas, kuriame kupiškėnams jėgos ėmė ypač sekti. Pratęsimo metu ukmergiškius vėl į priekį vedė A. Kazlauskas, paeiliui pelnęs 8 taškus ir tuo užtikrindamas labai sunkiai išvargtą pergalę. Ukmergiškiams III vieta – geriausias pasiekimas Rytų Aukštaitijos krepšinio pirmenybėse. Tai didžiulis komandos vadovo N. Vasiliausko, šiemet subūrusio stiprią komandą, nuopelnas.
Didžiajame finale favoritais laikyti Utenos AMBER FOREST krepšininkai susidūrė su kovingai nusiteikusiais Biržų „Širvėnos” krepšininkais. Susitiko uteniškiai ir bronzos laimėtojai biržiečiai. Rungtynių pradžioje kiek netikėtai uteniškiai pabėgo į priekį 14:0. Su startiniu jauduliu biržiečiai susitvarkė tik sužaidus beveik penkias minutes bei pelnė pirmuosius taškus. Tačiau antrajame kėlinyje pirmavo „Širvėnos” komanda 23:26. Po šalto dušo atsigavo su komanda atvykę Biržų krepšinio fanai, sukeldami tribūnose dar didesnį triukšmą. Prie jų prisijungė ir keli ukmergiškiai. Komandos į didžiąją pertrauką ilsėtis išėjo rezultatui esant 41:33 uteniškių naudai. Trečiajame kėlinyje komandos vėl atkakliai kovėsi, tačiau AMBER FOREST nutolo 14 taškų skirtumu. Biržiečiai nenuleido rankų ketvirtajame kėlinyje taip sumažindami skirtumą iki 10-ties taškų, tačiau ant suolo susėdus asmenines pražangas pelniusiems D. Skeberdžiui bei A. Čepinskui, jėgų jau nebeliko ir kitiems žaidėjams biržiečiams. Tuo pasinaudodami uteniškiai susikrovė 19 taškų persvarą. R. Matulis ir vėl tapo komandos lyderiu, pelniusiu net 32 taškus, K. Šeštoko sąskaitoje susikaupė 16 taškų. „Širvėnų” komandoje po 21 tašką pelnė D. Tatoris bei D. Gražinys.
Po rungtynių komandos apdovanotos prizais – žaidėjai su džiugia nuotaika atsisveikino iki kito sezono – VII Rytų Aukštaitijos senjorų „39+” krepšinio pirmenybių.