Apdovanoti buvo visi

Praėjusį savaitgalį vyko „Utenis CUP” 2016 turnyras. Jame varžėsi 17 komandų dviejose skirtingose amžiaus grupėse: tarp aštuonmečių ir dešimtmečių.

Jauniausiųjų – vaikų – grupėje nugalėjo Latvijos BFC „Daugava” ekipa, antrąją vietą užėmė taip pat svečiai iš Latvijos „Marupes” SC futbolininkai, o trečiąją vietą iškovojo FM „Žaibo” komanda iš Vilniaus.
U’10 turnyro nugalėtoja tapo BFC „Daugava-1″ komanda iš Latvijos, antrąją vietą užėmė „Marupes” SC ekipa iš kaimyninės šalies, trečiąją vietą iškovojo antroji BFC „Daugava” komanda.
Nė viena komanda neliko be prizų. Atminimo dovanas gavo visi turnyre dalyvavę sportininkai. Taip pat buvo įsteigti asmeniniai apdovanojimai geriausiems komandų žaidėjams.