Lietuvos jaunučių čempionate uteniškis iškovojo tris aukso medalius

Vasario 21–22 dienomis Joniškyje vyko Lietuvos jaunučių U-15 čempionatas, į kurias atvyko 24 patys stipriausi Lietuvos stalo tenisininkai. Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtinis Osvaldas Juodelis, kurį treniruoja Edgaras Kovera, iškovojo net tris aukso medalius.

Pirmąją dieną sportininkai varžėsi pogrupiuose, dvejetų ir mišrių dvejetų varžybose. Utenos DSC auklėtinis Osvaldas Juodelis, įveikęs penkis savo pogrupio žaidėjus pateko į pagrindinį finalą. Po pogrupių susitikimų vyko dvejetų varžybos, kuriose Osvaldo Juodelio ir Luko Valaišos (Jonava) duetas iškovojo aukso medalį. Tą pačią dieną dar vyko mišraus dvejeto varžybos – Osvadas Juodelis, žaisdamas kartu Emilija Riliškyte (Vilnius), įveikęs visus varžovus tapo mišraus dvejeto nugalėtoju. Kitą dieną buvo tęsiamos asmeninės varžybos, kuriose pagrindiniame finale dėl jaunučių čempiono vardo rungėsi aštuoni stalo tenisininkai. Osvaldas Juodelis žaidė užtikrintai, ir nepralaimėjęs nei vieno susitikimo, iškovojo absoliutaus čempiono vardą.