„Juventus“ šventiniame renginyje rungtyniavo su komandos rėmėjais

Ligas apsigydęs Utenos „Juventus” klubas atidavė duoklę žmonėms, be kurių komandos gyvenimas būtų neįmanomas – rėmėjams. Trečiadienį, vasario 10 dieną, šventiniame renginyje prie komandos vairo grįžusio Antano Sireikos komanda 44:52 (11:14, 18:15, 15:23) nusileido rėmėjų ekipai.

Šiame mače Utenos klubo žaidėjai, kurių gretose nebuvo vis dar sergančių Spencerio Butterfieldo ir Sauliaus Kulviečio, du kėlinius žaidė mūvėdami bokso pirštinėmis, o viename ketvirtyje galėjo atakuoti tik iš trijų taškų zonos.

Po dviejų sužaistų ketvirčių rezultatas dar buvo lygus (29:29), tačiau lemiamoje aštuonių minučių atkarpoje „Rėmėjų” ekipos atstovai žaidė tiksliau ir iškovojo pergalę 52:44. Tai buvo trečias kartas iš eilės, kai „Rėmėjų” ekipa įveikia „Juventus” atstovus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju buvo pripažintas nugalėtojų komandos atstovas Andrius Griniukas („Rokiškio sūris”), kuris pelnė 14 taškų. 11 taškų prie pergalės pridėjo Deividas Ridikas („Utenos diena”), 8 – Šarūnas Medikas („Rokiškio sūris”), 7 – Kęstutis Žemaitis („Kestarolis”), po 6 – Vytautas Samsonas ir Gediminas Ambraška („Umaras”).

„Juventus” gretose išsiskyrė Rolandas Alijevas, kuris pelnė 15 taškų ir sugebėjo pataikyti net keturis tritaškius metimus mūvėdamas bokso pirštinėmis.

11 taškų pridėjo Edgaras Želionis, po 5 – Martynas Linkevičius ir Egidijus Dimša, po 3 – Laurynas Samėnas ir Ugnius Nikitinas, 2 – Chavaughnas Lewisas.

Rungtynių pertraukos metu surengtame „Snaiperio” konkurse nugalėtojo vardą apgynė Deividas Ridikas, surinkęs 11 taškų. „Taikliojo dueto” rungtyje laurus nuskynė Martynas Linkevičius ir Gediminas Ambraška, kurie surinko 12 taškų.

„Juventus“ inf., V. Gimžausko ir V. Ridiko nuotr.