Seniūnijų sporto žaidynėse laimėjo stipriausi

Utenos miesto šventės metu vyko VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių antrojo etapo varžybos, kuriose dalyvavo 9 savivaldybių sportininkai. Vyko vienuolikos sporto šakų varžybos. Utenos rajono sportininkai iškovojo šešias pirmąsias vietas. Varžybų nugalėtojais tapo Utenos krepšininkės, tinklininkės, futbolininkai, krepšininkai veteranai, stalo tenisininkai ir šachmatininkai, antri buvo Leliūnų seniūnijos stipruoliai, kurie traukė virvę, treti – Utenos krepšininkai. Seniūnų varžybose nugalėjo Eugenijus Narkūnas (Rokiškio rajono Obelių seniūnija), o tarp moterų Dalia Janulienė (Rokiškio rajono Kaimiškoji seniūnija).

Rugsėjo 19 dieną 11 valandą Utenoje vyks VIII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinės varžybos.