Nugalėtojais tapo saldutiškiečiai

Tęsiasi 2015 metų Utenos rajono seniūnijų sporto žaidynės. Futbolo varžybose dalyvavo aštuonios seniūnijos. Vyko atkakli kova, daug varžybų baigėsi po baudinių serijų. Po pusfinalių varžybų, kur Sudeikiai 3:4 įveikė Utenos seniūniją, Saldutiškis po baudinių serijos 4:5 Vyžuonas, kovai dėl trečios vietos susitiko Utenos ir Vyžuonų sportininkai – pajėgesni rezultatu 1:2 buvo vyžuoniškiai, kurie ir iškovojo trečiąją vietą.

Finale po baudinių serijos Saldutiškis 5:4 laimėjo prieš Sudeikius ir tapo žaidynių nugalėtojais. Nugalėtojų komandoje žaidė Aurimas Jakštonis, Saulius Gudas, Paulius Juodelė, Aurimas Meidus, Marius Popikas, Šarūnas Juodelė ir Saulius Jakštonis.
Seniūnijų žaidynėse (šiuo metu liko tik krepšinio varžybos) pirmauja Leliūnai (56 taškai), antri Tauragnų (50 tšk.) ir treti Užpalių (42,5 tšk.) sportininkai.