Karolis Gadliauskas – Lietuvos plaukimo pirmenybių nugalėtojas

Klaipėdos sporto centro „Gintaras” plaukimo baseine vyko Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo per 200 jaunųjų plaukikų iš 22 komandų.

Pirmenybėse puikiai pasirodė Utenos daugiafunkcio sporto centro trenerio Aleksandro Diomino auklėtinis Karolis Gadliauskas. Plaukiant 100 metrų laisvu stiliumi Karolis buvo pirmas, o kitas Aleksandro Diomino auklėtinis Lukas Klevinskas liko ketvirtas.
Plaukiant 50 metrų laisvu stiliumi ir 100 metrų nugara Karolis iškovojo bronzos medalius – Karolis pateko į geriausių pirmenybių plaukikų dešimtuką.
Komandinėje įskaitoje Utenos DSC plaukikai buvo aštunti po Lietuvos didžiųjų miestų komandų, o nugalėjais tapo Kauno plaukimo mokyklos pirmosios komandos atstovai.