Utenos rajono II krepšinio lygą laimėjo Vaikutėnų komanda

Baigėsi kelis mėnesius trukusios Utenos rajono II krepšinio lygos varžybos. Mažajame finale susitiko „Utos” ir Utenos kolegijos komandos. Po permainingos kovos, „Utos” krepšininkai nugalėjo savo varžovus rezultatu 88:84 ir iškovojo trečiąją vietą.

Didžiajame finale susitiko Kirdeikių „Pakaso” ir Vaikutėnų komandos. Pastaroji, „Mero taurės-2015″ finalo ketverto dalyvė, šiemet sėkmingai praėjusi kelis etapus, nugalėjo ir I lygos komandas. Tad finalo favoritais tapo Vaikutėnų krepšininkai. Kirdeikių „Pakaso” krepšininkai atkakliai kovojo ir įrodė, kad neatsitiktinai pakliuvo į didįjį finalą. Po trijų kėlinių rezultatai dar nebuvo aiškūs, nes komandas skyrė penki taškai. Tačiau ketvirtajame kėlinyje geriau sužaidę Vaikutėnų krepšininkai atitrūko nuo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu 77:61. Jiems buvo įteikta nugalėtojų taurė. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Vaikutėnų komandos žaidėjas Andrius Juknevičius, o rezultatyviausiu finalo žaidėju – Kirdeikių „Pakaso” žaidėjas Tomas Maigys.