„Utena“ po pertraukos nepaliko vilčių čempionėms

Toliau pergalių seriją Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) tęsia „Utenos” ekipa, kuri svečiuose 81:57 (19:17, 16:10, 19:12, 27:18) įveikė Vilniaus „Kibirkšties-VIČI” krepšininkes.

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova. Uteniškės per pirmąsias dešimt žaidimo minučių prarado net dešimt kamuolių, o tuo pasinaudojusios vilnietės neleido „Utenai” atitrūkti – 19:17 po pirmojo ketvirčio pirmavo viešnios.
Antrajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, tačiau šį kartą priekyje buvo „Utena”, nors jai „Kibirkštis-VIČI” neleido toli pabėgti į priekį – 35:27 įpusėjus dvikovai.
Lemiamas lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. Alfredas Vainauskas pakeitė taktines schemas gynyboje ir tai davė vaisių, mat „Kibirkštis” klimpo „Utenos” zoninėje gynyboje. Dviženklį pranašumą susikrovusios Eglės Šulčiūtės ir Sandros Linkevičienės vedamos viešnios po trijų kėlinių pirmavo 54:39.
Paskutinės dešimt žaidimo minučių buvo formalumas. „Utena” neatsipalaidavo, dar labiau padidino persvarą ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 81:57.