Uteniškės jau LKF pusfinalyje

Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL)„Utenos” komanda praėjusį penktadienį, plačiai atverdama sau duris į LKF taurės finalinį ketvertą, iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Nuo pat pirmos minutės savo sąlygas krepšinio aikštelėje diktavusios uteniškės namuose 89:53 (22:17, 29:17, 26:9, 12:10) sutriuškino Šiaulių „Šiaulių-Universiteto” krepšininkes.

Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių „Utenos” krepšininkės turėjo tik 5 taškų deficitą – 17:22, tačiau puikus puolimas antrame kėlinyje leido uteniškėms atsiplėšti, o įpusėjus susitikimui „Utenos” komandą nuo šiauliečių skyrė 17 taškų pranašumas – 51:34.
Vyriausias „Utenos” komandos strategas Alfredas Vainauskas visą pertrauką prasėdėjo aikštėje, taip dar kartą įrodydamas, jog visi numatyti mačo planai klostosi kuo puikiausiai.
Gal todėl ir po ilgosios pertraukos „Utenos” komanda dar labiau atitrūko nuo varžovių ir 36 taškų skirtumu iškovojo užtikrintą pergalę.
Šis laimėjimas užtikrino „Utenos” ekipai vietą Lietuvos krepšinio federacijos pusfinalyje, kadangi pirmąsias dvi vietas po dviejų ratų užimančios komandos automatiškai patenka į pusfinalį. Alfredo Vainausko auklėtinės žemiau antrosios pozicijos po dviejų ratų nebenukris, todėl tikrai varžysis vasario 21–22 dienomis Kauno „Žalgirio” arenoje vyksiančioje kovoje dėl trofėjaus.
„Utenos” komandai net 8 tritaškius metimus pataikė, visas varžybas be keitimo žaidusi gynėja Rita Žilinskaitė, kuri dar pridėjusi vieną baudą, surinko 25 taškus. Puikiai pastaruoju metu žaidžiančios Greta Šniokaitė ir Eglė Šulčiūtė įmetė po 12 taškų, 10 – Monika Aleksaitė, 9 – komandos centras Kristina Alminaitė, atkovojusi dar ir 12 kamuolių, 7 – Sandra Linkevičienė, 6 – Martyna Petrėnaitė, 5 – Eglė Tarasevičiūtė, 3 taškus pridėjo Eglė Šikšniūtė. Šį kartą treneris leido pailsėti pagrindinei komandos įžaidėjai Rimai Valentienei, kuri aikštėje taip ir nepasirodė.
„Šiauliai-Universitetas” komandai daugiausia taškų pelnė S. Kuodienė (14 taškų), legionierė N. Bohdan (11 taškų), K. Turomsha ir I. Mikėlėnaitė (po 9 taškus).