„Juventus“ krepšininkai laimėjo dar vieną trilerį

Antrą pratęsimą per keturias dienas žaidę Utenos „Juventus” krepšininkai vakar, lapkričio 26-osios vakarą, iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate ir tvirtai įsitvirtino ketvirtoje turnyro lentelės vietoje. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 86:84 (21:20, 18:13, 14:18, 20:22, 13:11) tik paskutinėmis pratęsimo minutėmis palaužė Šiaulių „Šiaulių” komandą.

Atkakli kova šiame mače užvirė jau nuo pat mačo pradžios ir tęsėsi ne tik visą pirmą kėlinį, kai jo pabaigoje paskutinę kėlinio sekundę į priekį „Juventus” komandą išvedė Edgaro Stanionio įmestas dvitaškis. Rezultatas tapo 21:20.
Antrajame ketvirtyje sužaidus dvi minutes iš toli pataikė tas pats E. Stanionis, dvitaškį pridėjo Rashaunas Broadusas ir „Juventus” nutolo į priekį – 27:22. Likus žaisti tris minutes Dainiaus Adomaičio auklėtinių persvara buvo šoktelėjusi net iki šešių taškų (35:29) kuri ir išliko iki didžiosios pertraukos – 39:33.
Antroji susitikimo pusė nedaug skyrėsi nuo pirmosios. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Juventus” komanda tiksliai realizavo baudų metimus ir prieš lemiamas dešimt minučių buvo priekyje – 53:51.
Daugiau nei tris ketvirtojo kėlinio minutes taškų nepelnę uteniškiai vėl leido „Šiauliams” persverti rezultatą (54:53), bet E. Stanionis sugrąžino iniciatyvą šeimininkams – 58:57. Įpusėjus kėliniui rezultatas dar kartą tapo lygus (60:60), o likus žaisti pusę minutės svečiai vėl buvo priekyje – 70:69. Tačiau lemiamu momentu keturias baudas iš eilės tiksliai realizavęs Saulius Kulvietis padėjo „Juventus” įgyti trijų taškų persvarą (73:70). Šiauliečiams žaisti liko 5,4 sekundės. Po minutės pertraukėlės šiaulietis R. Giedraitis smeigė tritaškį (73:73) ir rezultatas tapo lygus, nors „Juventus” paskutinei savo atakai turėjo 3,1 sekundės, tačiau lemiamas R. Broaduso metimas tikslo nepasiekė. Komandoms teko žaisti pratęsimą.
R. Broaduso solo pratęsimo metu likus žaisti pusantros minutės padėjo „Juventus” komandai įgyti trijų taškų persvarą (80:77), bet likus žaisti 26 sekundes uteniškių pranašumas vėl tapo minimalus – 82:81. Prie baudos metimų linijos stojęs varžovas Ryanas Olanderis, galėjo išplėšti antrąjį pratęsimą, tačiau pataikė tik vieną baudos metimą. „Juventus” pergalę baudos metimu jau pasibaigus mačo laikui įtvirtino R. Broadusas – 86:84.
„Juventus” komandai net 25 taškus pelnė puikiai žaidęs legionierius Rashaunas Broadusas, 16 taškų pridėjo Saulius Kulvietis, 12 – Edgaras Stanionis, 11 – Valdas Dabkus, 8 – Darius Pakamanis, 5 – Arvydas Šikšnius, 4 – Simas Buterlevičius, 3 – Nikita Barinovas.
Svečių gretose išsiskyrė Rolandas Alijevas (17 taškų), Julius Jucikas (17 taškų) bei vienas iš brolių Ryanas Olanderis (15 taškų).